Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, być może i DDD zatem nie szkodzi spróbować, Monika1974 im więcej tym lepiej ;) Spotkania są w Katowicach w poniedziałki o 17.15. Grupa mitingowa kieruje się trochę innymi zasadami niż grupa terapeutyczna. Przede wszystkim poszukajcie sobie programu 12 kroków. Nie grzebie się tam w przeszłości, nie opowiada traumatycznych przeżyć a zajmuje się tym co tu i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo, byłam w pn i zwiałam. To zgromadzenie osób dotkniętych DDD i DDA. Obecnie odchodzi się od dzielenia tych dysfunkcji.

 

Tak, spotkania są bezpłatne.

 

Tak, można dołączyć w każdej chwili. Grupa liczą różnie, zależnie od tego, ile osób dotrze - około 20 w sumie ich jest.

 

I tak - spotkania oparte są na zasadzie 12 kroków. Ale to nie terapia - nie myl, to bardziej grupa wsparcia. Nie dyskutuje się tam na temat czyiś problemów tylko wysłuchuje je, nie ocenia się postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, jak Wam to opisać. Być może mój stan nie pozwolił mi na to. Poczułam się jakbym tam nie pasowała, ja taka słaba, niezaradna i zagubiona, bałam się, że grupa mnie nie zaakceptuje, że mnie wyśmieją, że znowu zawiodę się i wolałam nie tworzyć sobie znowu urojeń w głowie zwanych nadzieją, że znowu usłyszę odmowę pomocy, zwyciężyło przekonanie, że mi się już nie da pomóc, że nie zasługuję... itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojoj.... biedna mała zagubiona dziewczynka wyszła z Ciebie... Twoje wewnętrzne dziecko sie przestraszyło....rozumiem to. ale spróbuj isc jeszcze raz jesli czujesz ze jest to dla Ciebie wazne. ci ludzie sa tam bezinteresownie, wiec dlaczego mają nie chciec Ci pomóc? to nie sa pierwsze lepsze osob "z ulicy". trzymam kciuki i pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję betty_boo :smile: wybieram się owszem. W grafiku pracy na lipiec zaznaczyłam sobie wszystkie poniedziałki wolne. Mam świadomość, że są to osoby bezinteresowne i nie chcą mnie skrzywdzić. Ale właśnie to małe dziecko czasem jest silniejsze we mnie niż ja dorosła.... pfff jeśli w ogóle jest jakaś dorosła osobowość we mnie:lol: Mam nadzieję Korbuś, że pójdziemy razem - to jak najbardziej szantażyk emocjonalnyXD Korba jesteś wspaniałą osobą, jak ne Ty to ja o Ciebie zawalcze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie:)

2 miesiące temu zaatakowała mnie nerwica, a właściwie weszła w takie stadium że musiałem iść na L4.

splot negatywnych wydarzeń zadziałał jak spust i dowiedziałem się że na to choruję.

Uświadomiłem sobie że moje zamartwianie i lęki z poprzednich lat były początkiem tej choroby lub niegroźnymi objawami.

Wróciłem do pracy, mieszkam sam w kato i szukam ludzi o podobnych doświadczeniach w celu spedzania wolnego czasu, relaksu - może kino, basen, kawiarnia, spacer itp. W moim życiu za mało spędzałem czasu z ludźmi i teraz chętnie to nadrobię. Jako że najlepiej zrozumie chorego ktoś kto przeżywa to samo zapraszam chętnych do kontaktu i wspólnej redukcji lęków i stresów dnia codziennego;)

 

pozdrawiam i zapraszam

Arek

 

moj mail

crook1@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich szukam oddziału dziennego psychiatrycznego w katowicach lub w innej miejscowości ns śląsku z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi

szukam tez osub chetnych do rozmów i spotkan ze śląska czuje sie bardzo samotna i bardzo bede sie cieszyc jesli ktos sie odezwie z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice ul. Podgórna 4 - Dzienny oddzial zaburzen nerwicowych, 3 miesięczna psychoterapia grupowa, od poniedzialku do piatku od godziny 08:15 do 13:55 :) Jest tam rowniez psychiatra do ktorego najpierw idziesz i mowisz mu aby dal Ci tam skierowanie, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×