Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

cóz mam powiedziec o sobie...jakiś czas temu zauwazylam Ze cos sie ze mna dzieje...

rano Gdy mialam isc do roboty.ścisk żóladka...a jak juz cos zjadlam odrazu wymioty...

i na tym sie konczylo.olewalam robote...

teraz wiem Ze to nerwica.caly czas mam scisniety zoladek...serce bije Jak oszalale...

niby jestem smiala...ale jak juz ide do sklepu Czy gdzies gdzie jest duzo ludzi zaczynam sie zamykac w sobie i robie sie czerwona jak burak...ostatnio na zajeciach.w szkole dostalam wysypki na dekolcie.dusznosci.myslalam Ze sie udusze..bo musialam mowic.wypowiadac sie..

w jednej chwili myslalam Ze sie rozbecze i wyjde.pierdolne tym wszystkim(ale jestem tchorzem)

nie zaczelam jeszcze zadnego leczenia.jak narazie lykam same silne uspokajacze.choc szczerze mowiac nawet one mi w pełni nie pomagaja....

moje zycie to jedno pasmo nieszcześć...poprost huj**a z grzybia;)

cały czas zaprzeczam Ze mam jakis problem.ze jestem w stanie sama sie wyleczyc.ze to przejdzie.

zwlaszcza po alkoholu.

wtedy dopiero zaczyna sie jazda na maksa;)))))

dzis mialam isc po kase do szefa.i zdygalam hehehe. bo balam sie.sama nie wiem czego.a uspokajacze sie skonczylo.wiec nie bylam wstanie do nieggo pojsc.

sory za chaos...ale tym wlasnie teraz jestem...wszystko mi obojetne...robie glupie rzeczy.

moze kiedys bede ich zalowala.jak narazie jest zajeb.....

pozrdawiam was wszystkich i mam nadzieje Ze sa tu osoby Ktore czuja jak ja

emilka...;)

 

[Dodane po edycji:]

 

ide jarać...to mnie w miare uspokaja...

choć na chwile...

delektuje sie ....raczkiem;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są tutaj ludzie ze Śląska którzy leczyli się tam na dziennym oddziale zaburzeń nerwicowych? Jeśli tak, to jakie sa wasze wrażenia? Ja koncze terapie za tydzien, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe mozna sugerowac ze ktos ma wieksze lub mniejsze problemy...

Tez sie kiepsko czuje mimo tego ze dopiero pare dni temu skonczylem 3 miesieczna terapie, to wcale nie jest duzo lepiej.

Czasami poprostu trzeba chciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda po świętach podnieść dupę z kanapy to się dokulam chętnie... Hmm a gdzie byliście 2 lata temu gdy miejsc w knajpach brakowało na spotkaniach a ostatki rozchodziły się o 5 nad ranem :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lukam wovacuum.

 

Gdzie: dworzec pkp, główne wyjście/wejście (be?) - bo trzeba jeszcze przesyłkę odebrać.

 

Kiedy: 28 grudnia 2009 godzina 16ta (hmmm? - do ustalenia jeszcze ale nie wcześniej)

 

Gra? A niech mi ktoś powie że nie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

jestem całkiem nowa i właśnie trafiłam na to forum, (bardzo ciekawe nawiasem mówiąc, zwłaszcza ,że w wielu aspektach dotyczy także i Mnie). Jestem z mikołowa , ale jeżeli pozwolicie ,to chętnie przyłączyłabym się do spotkania w Katowicach.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×