Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

dzięki dziewczyny za spotkanie -to grudniowe oczywiście!!!! :D ......wiem trochę póżno się odzywam , ale mam jakąś awersję do pisania na forum :roll:, muszę się wreszcie przełamać. Tak zaczęłyście wspominać o salsie, to może macie namiar na jakąś fajną szkołę tańca w Ka-cach, bo też mi się zachciało, a jestem kompletnym beztalenciem w tej dziedzinie i chętnie bym się czegoś nauczyła.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło czytać że ktoś na mnie czekał haha :D . Terapia ......cóż....lepiej ten temat uczcić minutą ciszy, bo na chwilę obecną nie widzę żadnego rozwiązania i nie mam żadnego pomysłu żeby się odblokować i żeby wreszcie coś drgnęło, kobietka się dwoi i troi, a ja dalej swoje, trzęse się u Niej i debilnieje całkowice....i tak już od kilku miesięcy. Wczoraj mnie olśniło, chyba sobie ubzdurzyłam w moim durnym łbie że ona Mnie ocenia (mam tak z niektórymi ludzmi i nie potrafię się od tego odciąć), to determinuje całe moje zachowanie, nie potrafię być sobą , nie potrafię myśleć , czuć czegokolwiek, oprócz strachu ,że zrobię coś , zachowam się w sposób nieakceptowalny i zostanę odrzucona (rzygać mi się chce jak zachowuję się jak biedne opuszczone i zahukane dziecko)stara baba ze mnie a ja dalej próbuję sprawić by kochali i podziwiali mnie wszyscy ........tak więc szjby ciąg dalszy, a ja właśnie próbuję się nauczyć czegoś na zaliczenie, bo znowu historia zatoczy koło i rzucę następne studia , zanim one zdążą rzucić mnie :mrgreen: ...oj , a ochotę na to mam wielką, tylko obiecałam sobie że spróbuję się przemóc i przerwać choć jedno błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytko ja mam tak samo tez czuje sie oceniana i pragne zadowolic cały świat kosztem siebie wiedzac ze to jest niemożliwe... ja bym te babkę zamieniła na miejsce które Ci polecałam. ciesze się ze się odezwałas.sesje na pewno zaliczysz , nie martw się, trzymam kciuki i do usłyszenia a najlepiej do zobaczenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jestem w takim stanie ,że nie mam ochoty zaczynać wszystkiego od nowa, zwłaszcza że Ona chyba też pracuje w nurcie eriksonowskim. Poza tym mam dziwne wrażenie ,że tak będzie z każym terapeutą, bo problem oczywiście nie leży w Niej tylko we mnie i nie ma co szukać wiatru w polu ,tylko spróbować się przełamać..........zamierzam pozastanawiać się nad tym bardziej jak uda mi się zaliczyć sesję.

 

a wracjąc do tematu, to polecie jakąś szkołę tańca z cierpliwym :lol: personelem !!!!!, bo mam straszną ochotę ponadrabiać zaległości w tej dziedzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo - polecałaś mi jakąś terapię w kato - przepraszam, nie pamiętam gdzie! mogłabyś mi na priwa posłać namiary?

 

a co robicie w ostatni wek stycznie - konkretnie w niedzielę??? mam wolne ktoś się pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo - polecałaś mi jakąś terapię w kato - przepraszam, nie pamiętam gdzie! mogłabyś mi na priwa posłać namiary?

 

a co robicie w ostatni wek stycznie - konkretnie w niedzielę??? mam wolne ktoś się pisze?

hej

sorry, że się wcinam bo pytanie nie do mnie, ale z tego co pamiętam Betty-boo chodzi do instytutu eriksonowskiego w Katowicach na ul. franciszkańską (do jakiegoś faceta, ale słyszałam że tam większość jest całkiem niezła)

Kurcze.......chętnie bym się spotkała bo jakoś w grudniu nie miałyśmy okazji specjalnie porozmawiać, ale dzieci nie mam w weekend z kim zostawić...jeszcze trochę pokombinuję, może coś wymyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w temacie , czy ktos z was wie cos o tym osrodku przy szpitalu w katowicach szopienicach?? tam jest oddzial 24h leczenia depresji i nerwic , bede wdzieczny za odp pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×