Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie możesz wjechać do parku autem:)))

 

[Dodane po edycji:]

 

Witaj,

 

Spokojnie możesz wjechać autem do parku.To jest tam gdzie jest knajpa obok knajpy.Zielona Dolina jest zaraz obok Róży i tam jest tez parking:)))Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz:)))pozdrawiam Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu calkiem nowa, pojawilam i zarejestrowalam sie dopiero dzisiaj rano, ale to chyba nie przeszkadza? ;) Mieszkanie wynajmuje w Sosnowcu, ale tam tylko spie. Pracuje i wiekszosc czasu spedzam w Katowicach i okolicy. Moge sie dolaczyc?

 

Na depresje choruje od wielu lat, lecze sie dopiero od 5. Jestem dosc silna osoba, wiec dawalam sobie JAKOS rade, potem wymieklam i zjawilam u psychiatry. Niestety o kilka lat za pozno, stad leczenie przebiega roznie - sa sukcesy wielomiesieczne, a zaraz potem porazki. Bralam rozne leki, niektorych nazw juz nie pamietam, zawsze z lekiem przeciwdepresyjnym biore przeciwlekowy. Przedostatni efectim w efekcie tylko pogorszyl moj stan. Rok przyjmowalam mocloxil i tritico, i bylo oki. Najwazniejsze, ze skonczyly sie mysli samobojcze. Ale od kilku tygodni moja forma gwaltownie spadla. Dopadl mnie totalny marazm, apatia, brak checi na cokolwiek, sennosc, smutek. W pracy musze byc wiecej niz aktywna, pracowac umyslem. Moja pani doktor na jakis czas mocloxil zastapila mi edronaxem. Wlasnie siedze w domu i przyzwyczajam sie do zmiany leku. I chcialabym czasami pogadac z kims o tym co czuje, bez obserwowania zaklopotania na twarzy rozmowcy. Moge sie dolaczyc do slaskiej grupy? :)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×