Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

a może ktoś miałby ochotę się przespacerkować w ciągu dnia w tygodniu? mam L4 do 21go i właściwie cały czas jestem w domu. Co prawda nie mam jeszcze na tyle siły, żeby za dużo chodzić, ale jakąś godzinkę, dwie, na ławeczce posiedzieć w słoneczku czemu nie... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wyjdzie ze spacerka Mooni, bo w ciągu ostatnich 2 dni przeniosłam chyba z 5 ton i wszystko mnie boli :? Ale za parę dni kolejny długi weekend - może coś zmontujemy :?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się dorobiłam - ogólnego zapalenia zakończeń nerwowych - dostałam zastrzyk w 4 litery i nawet usiąść za bardzo nie mogę :? Mam L4 do końca miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dobrze, o ile nie spotykam się z ludźmi

 

znajomy stan...

jestem tutaj krótko... ale chętnie się spotkam, jak będziecie się umawiać. potrzebuję kontaktu z kimś, kto nie powie na moją depresję, że za bardzo się skupiam na sobie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4 sierpnia mam urlop - będę stacjonować w Katowicach. Jeśli ktoś będzie miał ochotę spotkać się to się piszę. Fajnie by było, bo sama tego potrzebuję - chyba się znowu izoluję, a nie chciałabym zaprzepaścić tego, co już osiągnęłam w związku z kontaktami z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, osobiście miałam wiele planów co do spotkań z ludźmi... ale nie potrafię. Zamykam się w czterech ścianach. Właściwie to nie wiem dlaczego, co się dzieje. Qrcze, a tak bardzo chciałabym z kimś pogadać :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jest ktoś może z mikołowa, bo chciałbym się spotkać na osobności, nie miałem jeszcze z ludźmi mojego pokroju doczynienia także sam nie wiem jakbym się czuł, a zamknąłem się w sobie troche od pewnego czasu, zwłaszcza przed kimkolwiek spoza mojej rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paweł.

Spotkania nerwusków robimy w centrum Katowic gdyż większość osób tam nie mieszka i tak jest dla wszystkich najwygodniej powiedzmy odległościowo ;) z Mikołowa też jest dość blisko :)

Tak więc przy najbliższym spotkaniu śmiało wbijaj do nas, nie gryziemy (chyba) :D

 

A propos - miało być w weekend spotkanko o ile pamiętam, gdzie się podziali wszyscy chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł89, mieszkam niedaleko więc na/z spotkanka mogę Cię podrzucić [samochodem];)

 

A co do spotkania - nikt samotniczko nie pisał o konkretach - osobiście ja, Moni i Arni jesteśmy już wyleczeni z organizatorki :roll: ale jeśli będziesz miała ochotę chętnie się z Tobą spotkam - niestety w tą sobotę już wyjeżdżam z Katowic. Trudno mi powiedzieć, czy będę za tydzień ale na pewno od września będę non stop ;) więc czekam na info od Ciebie [i innych zainteresowanych].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, osobiście miałam wiele planów co do spotkań z ludźmi... ale nie potrafię. Zamykam się w czterech ścianach. Właściwie to nie wiem dlaczego, co się dzieje. Qrcze, a tak bardzo chciałabym z kimś pogadać :-|

 

Mam podobnie... Równocześnie chcę i nie chcę do ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×