Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mama dała bratu ostatnie 100 zł na zakupy i wydali mu tylko z 50 zł.Świnie nie ludzie,wykorzystują Jego niepełnosprawność i już drugi raz Go tak zrobili.Mama jest załamana,mówi,że się powiesi.Pojechał drugi raz,ale pewnie mu już nie oddadzą. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,chodzi o mały sklepik z sieci ABC ode mnie ze wsi

 

-- 06 gru 2011, 17:16 --

 

a ja dziś poprawiłam ekspedientkę w zoologicznym bo zamiast policzyć mi 4 zł to policzyła 2 zł

 

Jeszcze mi przyszło ze skarbówki,ze za późno się rozliczyłam.Zawsze mama dba o te sprawy i nie spojrzała,że nie przyszło już rozliczenie tylko do rozliczenia z Zus"u,a zawsze Zus rozliczał tylko w tym roku nie i teraz jestem jako oskarżona,kara wynosi chyba 5 tys.Nie wiem co to dalej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, wiec słuchaj kochana, nie ma sie co na zapas stresowac, musisz jak najszybciej isc do skarbówki i powiedziec jak sie rzecz ma, prawde, ze mama rozlicała zawsze i tak dalej. muszis isc ze skruchą i byc bardzą miła dla osoby z która bedziesz rozmawiac. ja jak kupowałam samochód to miałam iles tam tygodni na zrobienie papierów do skarbówki, przysłali mi wezwanie i takie tam. poszlam, powiedzialam jak sie rzecz ma, duzo sie usmiechalam i mowiłam, ze juz teraz bede wiedziała i tego nie zaniedbam i tak dalej.

nic sie nie martw, uda Ci sie to załatwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo bym chciała z kimś porozmawiać....

ja mam podobnie, tak jak Ty chcialbym pogadac....

 

a wiecie o czym?

chinczycy jutro przylatuja do Mediolanu, chca za wszelka cene dla nas drukowac, na dluzsza mete nie bede mial innego wyjscia jak dac im zlecenie. my w europie nie mamy najmniejszych szans ich oferte przebic /60% ponizej ofert europejskich). jutro jest posiedzenie zarzadu i po zapoznaniu sie z ofertami zapadnie decyzja, wszystkie atuty sa po ich stronie.

lepiej nie mysle o przyszlosci;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, łatwo powiedziec. Kiedy jestem totalnie niezorganizowana, niewyspana, rozregulowana a nie umiem tego ułożyć, ogarnąc, usystematycznić się. Nic, zero. Pustka i przetrwanie. Jakaś cholerna ponura egzystencja z nadzieją, ze może dam radę. jest coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×