Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

konwalia123, jak nie jesteś do końca uczciwa w stosunku do swoich znajomych, to się dziwisz, że ich później nie masz.

Na pewno nie jesteś ani okropna ani do niczego. Każdy ma prawo się zagubić.

Zapytaj się samej sobie, co jest najważniejsze w Twoim życiu i czego pragniesz. A później metodą małych kroczków to realizuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam dosyć swoich studiów. Studiuję filologię germańską a ciągle myślę, że to nie dla mnie te studia.

Wkurza mnie często baba od fonetyki, bo czepia się mnie, że mówię za cicho gdy się nagrywamy na punkty choć ona nie rozumie, że ja zwyczajnie boje się mówić głośno bo mogę niechcący stracić kontrolę nad swoim głosem i krzyczeć albo czepiała się raz mnie, że gdy mówię niemieckie głoski to się spinam ale ja nie jestem w stanie mówić inaczej gdy mówię y albo ó niemieckie to automatycznie się spinam. Ona w ogóle nie rozumie, że jestem introwertykiem i takich rzeczy nie przeskoczę.

Najbardziej mnie zdołowała tym, że ja po niemiecku nie gadam.

Nie mogę się już doczekać gdy skończę te studia ponieważ mam dosyć większości wykładowców a ponieważ sama filologia mi nic nie da to muszę jeszcze inne studia zrobić normalnie 6 lat studiować będę żyć nie umierać.

Codziennie gdy jestem na uczelni to myślę tylko o tym kiedy będzie koniec ostatniego wykładu i do domu pójdę. Nie mam żadnej interesującej koleżanki na roku te z którymi jestem na roku są dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak????:(

nie widze punktu wyjscia .Jestem leniwa,okropna ,samotna i do niczegO.Wszystko jest powiazane ze soba i nie wiem jak z tego wybrnac.

konwalia123, a czy wogóle wiesz co mogłoby Ci pomóc wyjść z tego "zaklętego kręgu"?! Co mogłoby sprawić abys "chciała"?! Bierzesz jakieś leki? Wiesz,mam syna który mógłby napisać dokładnie to co Ty w tym i poprzednim poście ,ale ...nie nawet na to siły :pirate: Nie wiem juz jak mu pomóc,każdego dnia staram sie jak mogę i ...zero efektów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×