Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

tekla, skoro się jedynie użalasz... przychodzisz tu tylko w krytycznych momentach i liczysz na to że wszyscy się rzucą Ci pomagać... znowu będziesz przez chwilę w centrum uwagi, pójdziesz i tak w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie musisz mi pomagać jak nie chcesz ale nie musisz też mnie tak oceniać. O co Ci chodzi? Rozumiem, że jak ktoś ma kryzys to nie może już napisać na forum? Mam odejść?

a czy odejscie z forum cos zmieni w Twoich odczuciach? mysle ze nie, dlatego zostan i nie bierz wszystkiego co ludzie pisza tak bardzo do serca a przynajmniej sie postaraj :D

wiem ze to jest cholernie ciezko kiedy ma sie dola tak jak Ty teraz ale ..... glowa do gory nie ze bedzie lepiej ale na pewno inaczej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy: masz oczywiscie prawo do wlasnego zdania (jak wszyscy inni) ale swiat nie jest taki jakim bys chciala zeby byl, nie wszyscy sa tacy jak Ty, dlatego pozwol jej sie wyplakac, wyzalic nawet wtedy kiedy wg Ciebie obiektywnie nie ma racji, to powinno byc miejsc gdzie kazdy jest soba takim jakim sie w danej chwili czuje i tak dlugo jak nie obraza, ubliza innym odpusc i nie pisz tego co myslisz nawet wtedy kiedy masz racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy: masz oczywiscie prawo do wlasnego zdania (jak wszyscy inni) ale swiat nie jest taki jakim bys chciala zeby byl, nie wszyscy sa tacy jak Ty, dlatego pozwol jej sie wyplakac, wyzalic nawet wtedy kiedy wg Ciebie obiektywnie nie ma racji, to powinno byc miejsc gdzie kazdy jest soba takim jakim sie w danej chwili czuje i tak dlugo jak nie obraza, ubliza innym odpusc i nie pisz tego co myslisz nawet wtedy kiedy masz racje

ale ja jej nie bronię płakać

piszę kiedy uważam za stosowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeraża mnie życie

oboje pracujemy na pełny etat z M. a na ten miesiąc po opłaceniu zostaje nam 100 zł na życie, paliwo... mam tego dosyć kurwa

 

-- 10 gru 2011, 10:55 --

 

święta, jakie święta? za 100 zł to będziemy kurwa o chlebie i pasztecie cały miesiąc chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy: wiem ze to co napisze jest banalne ale Wy macie siebie, jestescie szczesliwi/zadowoleni to co jest miedzy wami nie mozna w przeciwienstwie do materialnych rzeczy osiagnac nawet kiedy bardzo sie tego pragnie i potrzebuje, dlatego pierd_ol ten fakt ze macie tylko 100 bo to jest AZ STOWA KTORA ROZTRWONICIE OBOJE :P

 

zaczyna sie we mnie w srodku kotlowac, jest z minuty na minute coraz gorzej, paradoks latami szukalem sm_erc_ robilem wszystko jak szalony i bylo ok, teraz staram sie panowac nad bordim i nie dopuszczac do takich sytuacji, wjezdzajac na Autobahne wlaczam tempomat na 140 km/h i wleke sie jak slimak mimo tego wczoraj po powrocie z wloch przywital mnie list z kolejnym mandatem (10 albo 11 w tym roku) to byla ta przyslowiowa kropla ktora przelala dzbanek.

zaczynam wszystko stawiac pod znakiem zapytania przestaje widziec sens w tym co i jak robie.

po jakiego sk__syna sie meczyc, walczyc (chinczycy tez maja w tym swoj udzial) moja szklanka przestaje byc "do polowy pelna" a staje sie "do polowy PUSTA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popijawę u mnie w domu sobie zrobili :why: Dosyć mam tego kolegi co tydzień przychodzi i jest picie,jeszcze od niego oberwałam,że do mnie przyszedł a mnie nie ma.Boję się o psiaki,brat jest pijany,a wiadomo jak to z pijanym,może je uderzyć,nawet mocno potłuc,oby nie zabić czy zmasakrować.

Po co ja dzwoniłam,co mnie pokusiło.Miałam iść spać :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!! czlowiek bluszcz bez zainteresowan znajomych ....siedzacy calymi dniami w domu nie majac na nic silY!umieram ,czuje jak znikam z kazdym dniem....

 

kiedys bylam ambitna ładna mialam znajomych ,z kim pogadac a teraz wszystko sie skonczylo!!!

 

nie potrafie wyjsc z tego koła blednego!

Obudzilam sie rano glebokop wzdychajc i nie moglam spac !cudownie sie urzadzialam w tym zyciu -nie ma co;( ratunku! :why::why::why:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×