Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :smile:

Aneta witaj :smile: Przykro mi, że masz kłopoty z dzieckiem. Będzie dobrze, przecież jeszcze nie ma diagnozy. Co do twoich węzłów, kłucia itp to na pewno z nerwów. Też tak miałam ostatnio. Wyczułam, że strasznie boli mnie mięsień przy żuchwie jak dotykam(oczywiście koło "mięsaka") więc od razu zaczęła mnie boleć całą szczęka, i czułam, że to to. Ale potem jakoś sobie przetłumaczyłam, że to boli mnie mięsień, a nie kulka i przeszło wszystko.

Ewelina pewnie mięsień sobie wyczułaś, a jak cię boli tylko jak mocniej naciśniesz to normalne. Nie duś tego :nono:

 

Mojemu tacie kaszel przeszedł na szczęście już prawie zupełnie :uklon: strasznie mi ulżyło. Mnie od wczoraj czasami coś zakłuje koło kulki, ale nic nie boli przy dotyku ani się nie powiększyła, to pewnie z nerwów. Niedługo powinnam dostać okres, a wtedy mam najgorsze lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć!! dawno mnie tu nie było, ale znowu mnie boli w mostku i po lewej stronie przy mostku mam takie uwypuklenie i co jakis czas kluje i boli=( mieliscie kiedys cos takiego? strasznie sie boje ze to rak=(((( a kiedys juz bylam z tym u lekarza i stwierdził ze taka moja budow (bo co jakis czas mnie to pobolewa) i teraz znowu...=( masakra, tak się boje, wlasnie teraz mnie kłuje.... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki :105:

Budzę się cała opuchnięta.Palca,twarz,aż utrudnia mówienie,oczy i to tylko tyle co mogę zauwarzyć.Raczej to nie od leków tylko z rana mocno mi chce się siku :oops: myślę,że to od nerek.Czy może to normalne? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno mnie tu nie było. To niesamowite, ale miałam kilkumiesięczną przerwę w objawach. Teraz wszystko mi wróciło. Bóle głowy, poczucie odrealnienia, bardzo męczące zmiany nastroju. Do tego to poczucie niestabilności, stąpania po niestabilnym gruncie, poczucie, że zaraz się przewrócę, i coś jak gdyby ciśnienie uderzające do głowy. I ogólne osłabienie :( dzisiaj byłam zrobić sobie badania krwi z rozmazem, w poniedziałek odbiorę wyniki i strasznie się boję, że wyjdzie ob wystrzelone w kosmos albo coś, co uzasadniałoby powiększony prawy węzeł na szyi, bo chyba mam :( zwariować można, a było już tak super :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybki_g, drugi miesiąc tracę i jeszcze widzę. Czasami jak rano wstanę zamulony , to wiadomo , że człowiek widzi inaczej , bo ropa się zbiera w oczach itp. ale ja schizuje , że koniec. Czasami sobie też zadaje pytanie dlaczego ja widzę , dlaczego ja czuję , dlaczego słyszę...

 

Wariat pierwsza klasa :twisted:

 

Z nowych chorób u mnie pojawił się guz odcinka szyjnego , ale tyle chłoniaków i nowotworów już miałem , że i z tym sobie dam radę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, przyczyny mogą być różne, może być to np. zatrzymywanie wody w organizmie, słabe krążenie i niedotlenienie, zbyt wolna limfa, nieprawidłowa przemiana materii...

:zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybki_g, drugi miesiąc tracę i jeszcze widzę. Czasami jak rano wstanę zamulony , to wiadomo , że człowiek widzi inaczej , bo ropa się zbiera w oczach itp. ale ja schizuje , że koniec. Czasami sobie też zadaje pytanie dlaczego ja widzę , dlaczego ja czuję , dlaczego słyszę...

 

Wariat pierwsza klasa :twisted:

 

Z nowych chorób u mnie pojawił się guz odcinka szyjnego , ale tyle chłoniaków i nowotworów już miałem , że i z tym sobie dam radę ;-)

 

Riffo najgorsze jest to ze ja juz to przerabiałem.... taki jakie miałem łeki to szkoda gadać... kilka miesięcy zapomnienia co to znaczy... a kiedy wraca czuje sie bezradny... strach dosłownie przed wszystkim...jedna wielka porażka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno mnie tu nie było. To niesamowite, ale miałam kilkumiesięczną przerwę w objawach. Teraz wszystko mi wróciło. Bóle głowy, poczucie odrealnienia, bardzo męczące zmiany nastroju. Do tego to poczucie niestabilności, stąpania po niestabilnym gruncie, poczucie, że zaraz się przewrócę, i coś jak gdyby ciśnienie uderzające do głowy. I ogólne osłabienie :( dzisiaj byłam zrobić sobie badania krwi z rozmazem, w poniedziałek odbiorę wyniki i strasznie się boję, że wyjdzie ob wystrzelone w kosmos albo coś, co uzasadniałoby powiększony prawy węzeł na szyi, bo chyba mam :( zwariować można, a było już tak super :(

I jak wyniki? Ciekawa jestem, bo mam dokładnie to samo :(. Mam zamiar właśnie zrobić badania, ale panicznie się boję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno mnie tu nie było. To niesamowite, ale miałam kilkumiesięczną przerwę w objawach. Teraz wszystko mi wróciło. Bóle głowy, poczucie odrealnienia, bardzo męczące zmiany nastroju. Do tego to poczucie niestabilności, stąpania po niestabilnym gruncie, poczucie, że zaraz się przewrócę, i coś jak gdyby ciśnienie uderzające do głowy. I ogólne osłabienie :( dzisiaj byłam zrobić sobie badania krwi z rozmazem, w poniedziałek odbiorę wyniki i strasznie się boję, że wyjdzie ob wystrzelone w kosmos albo coś, co uzasadniałoby powiększony prawy węzeł na szyi, bo chyba mam :( zwariować można, a było już tak super :(

I jak wyniki? Ciekawa jestem, bo mam dokładnie to samo :(. Mam zamiar właśnie zrobić badania, ale panicznie się boję :(

 

Niby wszystko ok, OB 6, tylko cośtam nie zgadza się z krwinkami czerwonymi, wszystkie objawy wskazują mi na anemię, ale mój lekarz, u którego byłam dzisiaj, powiedział, że to małe odchylenia i wszystko jest w idealnym porządku. Ciekawe więc, dlaczego momentami tak źle się czuję :( jutro mam wizytę u neurologa, chodzę kontrolnie co pół roku.

 

Biedronko, masz takie same objawy? Od dawna? Wykonywałaś jakieś badania? Mnie aktualnie najbardziej przeszkadza słabość nóg, uczucie, że zaraz się wywrócę. Najchętniej wykonałabym ponownie rezonans głowy, który miałam we wrześniu, ale ehhh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Was:) ja tez wracam po dlugiej przerwie w nerwicy pare miesiecy mialam spokoj ale niestety znow wrocilam i znow wrocila obawa ze to moze SM :/ nienawidze tej nerwicy...

Najgorzej tak, mnie też wydawało się przez kilka miesięcy, że to, co mnie spotkało, to był tylko koszmarny sen, a teraz niestety wszystko wróciło :( pamiętam Twoje posty sprzed kilku miesięcy i obawę przed SM, na pewno wszystko jest w porządku :)

 

Ja byłam na kontroli u neurologa, jak co pół roku, opowiedziałam pani doktor o objawach, które mam teraz i skierowała mnie angiorezonans ! tak się prosiłam o skierowanie w zeszłym roku, a teraz, kiedy dostałam je bez słowa, jestem przerażona ! boję się, że lekarz coś podejrzewa, tylko nie chce mi powiedzieć. Miałam ostatni rezonans (bez angio, ale z kontrastem) robiony we wrześniu i wyszedł czyściutki, ale teraz jestem pewna, że coś wykaże :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunflowerseed ja czuję się tak mniej więcej od pół roku, nie robiłam jeszcze żadnych badań, ostatnie rok temu przy okazji pobytu w Polsce (mieszkam za granicą) i wyszła mi silna anemia. Teraz znów jestem w Polsce i wybieram się na badania, ale panicznie się boję :cry: . Cierpię na nerwicę już od wielu lat i kiedyś miałam tak, że panicznie bałam się chorób i ciągle latałam na badania i po lekarzach, a teraz mam odwrotnie, nadal jestem przekonana, że jestem chora, ale panicznie boję się badań i lekarzy, najchetniej w ogóle bym nie poszła, bo jestem pewna, że tym razem na pewno coś wykażą :cry: . Jezu mam już dość tego g..., dlaczego nie mogę żyć normalnie tak jak inni ludzie :why: A Ty się nie bój, zrobisz ten rezonans i będziesz spokojna, na pewno nic Ci nie jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, mam to samo!!! ja juz to cały czas dotykam i to mnie cały czas boli, nawet wyczułam jakieś zgrubienie i boje sie ze to rak.. bardzo się boje, nie moge przestac o tym myslec, paranoja normalnie :why:

a dzisiaj odkrylam coś strasznego.,.. jak skręcam się w bok to słyszę dziwny dźwięk w klatce piersiowej, co to jest?? jakby otarcia... :why: boję się!! też tak macie???? chciałam znaleźć coś na ten temat na necie ale obawiam się ze znajdę ze to jest objaw raka... :why: help!!!! nie mogę przestać o tym myslec, juz od kilku dni!!! Cały czas się dotykam, a teraz jeszcze ten dzwiek przy skręcaniu :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, kitty341, spokojnie, to nie rak to nerwica ;)

 

mam puls 54 :shock:

 

-- 24 lip 2011, 19:21 --

 

puls 51 i arytmia

zimno mi,mam drętwe ręce,jestem półprzytomna

boję się o siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje choroby:

odra, stwardnienie rozsiane, zapalenie opon mózgowych,szumy uszne, utrata słuchu,jaskra, oderwanie się rogówki, utrata wzroku, utrata węchu, borelioza, atopowe zapalenie skóry, zapalenie jelita, wrzodu, refluks, tasiemiec, glista ludzka, astma, tradzik rózowaty, zanikanie mięśni, skrzywienie kręgosłupa które mogłoby prowadzić do wózka, zdrętwienie mięśni twarzy, cukrzyca, paraliż, kilka zawałów

 

oczywiście wszystko przez te 3 lata ( okres kiedy wmawiałam sobie powyższe choroby) było ok

 

-- 02 sie 2011, 16:31 --

 

perla86, to jest efekt nerwów, żołądek i jelita są najbardziej wrażliwe na twój stres;

kitty341, to jest typowa "gula w gardle" - im więcej będziesz o niej myślała, tym bardziej będzie rosła:) nie masz tam niczego NA PEWNO i nie przełkniesz tego, bo tego tak naprawdę nie ma :)

 

-- 02 sie 2011, 16:31 --

 

perla86, to jest efekt nerwów, żołądek i jelita są najbardziej wrażliwe na twój stres;

kitty341, to jest typowa "gula w gardle" - im więcej będziesz o niej myślała, tym bardziej będzie rosła:) nie masz tam niczego NA PEWNO i nie przełkniesz tego, bo tego tak naprawdę nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×