Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, no ale osiemnastka :P

 

Lady_B, no to teraz wyszła trochę hipokryzja z Twojej strony, bo mi mówisz, że nie powinienem, a sama sobie odlatujesz ;)

Już lepiej byś wypaliła zieloną fajkę pokoju, mówię cały czas, że to lepsze niż cukierki, ale widać farmakologiczna propaganda robi swoje :P

Trzymaj się, dobrych snów.

Ja zaraz będę pocieszać kumpla, który po raz n-ty już w tym miesiącu zerwał z tą samą dziewczyną, poszedł się najebać i teraz dzwoni, bo mu smutno. A mieszka na drugim końcu polski, to będziemy pić na ircu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wszystkim którzy śpią i śnią!!!!!!

 

-- 18 cze 2011, 02:28 --

 

Ja zaraz będę pocieszać kumpla, który po raz n-ty już w tym miesiącu zerwał z tą samą dziewczyną, poszedł się najebać i teraz dzwoni, bo mu smutno. A mieszka na drugim końcu polski, to będziemy pić na ircu.

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaga, kupiłem sobie wcześniej 4 Ambery (niepasteryzowane, bo syfu nie pije :P ) i będzie impreza przy kompie, czyli to co lubię najbardziej. Szkoda tylko, że trawy nie ma, no ale to na kiedy indziej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z Wrzeszcza i nic nie widziałem, żeby padało, chociaż ostatnio odsypiam znów w dzień, po festiwalu (a miałem się przestawić z nocy na dzień), a w nocy jakoś mi się nie chce wychodzić, więc może po prostu przegapiłem.

 

Zrobiłem to co miałem zrobić na dzisiaj, czyli nic :P Poczytałem to co miałem poczytać, więc lecę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×