Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ten klimat. Miałem niektóre perełki na dvd albo twardzielu, ale to nie to samo co w publicznej. :P

 

Publiczna to syf, jeszcze ten lektor, bleh... ja oglądam tylko z DVD/HD (filmy pozyskuje sobie z neta), ewentualnie nagrywam na dysk dekodera z programów typu HBO HD, MGM, itp bo czasem coś fajnego się trafi i tam można lektora wyłączyć. Reszta tefałenów i polsatów mnie nie interesuje.

Oczywiście wszystko na TV 32 calowym ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, W telewizji to zawsze mam dylemat - oglądać na TVP czy na Polsacie. Na TVP nie ma reklam, ale jak mi się zachce do kibla to strace co najmniej kwadrans filmu. A znowuż na Polsacie jest czas na fizjo, ale rzadko zdarza się przerwa na film w reklamach.

 

A tak na serio to też preferuję DVD HD albo BD. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczna to syf, jeszcze ten lektor, bleh... ja oglądam tylko z DVD/HD (filmy pozyskuje sobie z neta), ewentualnie nagrywam na dysk dekodera z programów typu HBO HD, MGM, itp bo czasem coś fajnego się trafi i tam można lektora wyłączyć. Reszta tefałenów i polsatów mnie nie interesuje.

 

Też wolę w oryginale. Muszę kupić kolekcję na DVD, bo to wstyd, żeby nie mam Gwiezdnej Sagi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, no i właśnie dlatego mówię, że oglądanie filmów w telewizji jest bez sensu.

Dobra, lecę, ale znów wydałem kupę kasy na słodycze i piwo :P

 

ja tam preferuję x264 mkv 1080p i dysk zewnętrzny do tv ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.in. Zieloną Milę, Skazanych na Shawshank, Godfathera, Pulp Fiction, Lot nad kukułczym gniazdem mam w FullHD ponagrywane. No i nowości z bajeranckimi efektami specjalnymi (jak np. Avatar) też grzechem byłoby oglądać np. w rmvb. :P

 

-- 18 cze 2011, 23:21 --

 

To niech Lejdzia nie stoi i przysiądzie przy mym boku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.in. Zieloną Milę, Skazanych na Shawshank, Godfathera, Pulp Fiction, Lot nad kukułczym gniazdem mam w FullHD ponagrywane. No i nowości z bajeranckimi efektami specjalnymi (jak np. Avatar) też grzechem byłoby oglądać np. w rmvb. :P

 

O masz. Widzę, że wałkowanie zagadnień penitencjarnych w wykonaniu Franka Darabonta nadal uwielbiane. Ale za "Ojca..." i "Lot..." już mam do ciebie słabość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×