Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór


Aniulka

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwne uczucie, że jeśli mi ktoś nie pomoże zacznę się bać własego cienia (nie wiem czy już się nie boję). To mnie pożera od jakiegoś roku, ale ostatnio jest nie do wytrzymania. Czy ktoś mi powie, czy wizyta u psychiatry to dobry pomysł przy tego rodzaju lękach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl na pewno dobry, ale pod warunkiem, ze "zaliczysz" dobrego lekarza ;) Dopiero podczas wizyty moze sie okazac, ze np. z jakiegos powodu nie ufasz lekarzowi, albo wrecz przeciwnie - czujesz, ze ten czlowiek moze ci pomoc. Na pewno trzeba sprobowac, w koncu potrzebujesz pomocy... Psychiatrzy nie gryza, bywaja tylko niekompetentni albo niemili, a takiego zawsze mozna poslac do diabla i isc do innego ;) Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuę Wszystkim za odpowiedż, w środę mam umówioną wizytę, ale tak się boję że aż mi ręce kapią. Dobrze,że mój partner jest konsekwętny w działaniu i napewno mnie tam zawiezie, bo znając siebie przed wyjściem z domu bym zrezygnowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniulka :).

 

To dobrze, że masz partnera, który Cię wspiera - ważne żeby mieć kogoś, w kim się ma oparcie.

 

A co do samej wizyty u psychologa/psychiatry - nie jest gorsza niż każda inna wizyta u specjalisty (hm, choćby dentysty czy ginekologa - które może nie są najprzyjemniejsze pod słońcem, ale da się je przeżyć, a pomagają na pewno).

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro do lekarza . Jest mi niedobrze, cała się trzęsę, kluska w żoładku i serce wali jak opętane. Tak jest dzisiaj a jutra sobie nie wyobrażam. Wynik EEG - zmiany napadowe ostre,choć nigdy nie miałam ataku padaczki. Nic nie rozumiem :?

 

[ Dodano: Sro Gru 13, 2006 10:36 pm ]

Byłam. Diagnoza- przewlekła nerwica lękowa. tabletki zapisane, wizyta u psychologa zalecona ale nie prędzej jak za trzy tygodnie. Będę się leczyć. Spróbuję normalnie żyć. Pozdrawiam wszystkich :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×