Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik też mam wizytę u psychologa na 18:00 , z tym że mi to raczej pomaga , od rana nie jest najlepiej , ale jakoś ta wizyta napawa mnie optymizmem.

 

Rano było dobrze może 10 minut , zaparzyłem herbatę , zrobiłem śniadanko , spokojnie usiadłem i... chore myśli wróciły :( Momentalnie inaczej się poczułem i zacząłem się nakręcać , więc pomyślałem , że skrobnę coś na forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest dobrze, byłam z rana z córką u neurologa i psychiatry, wybrałam tez dla siebie lekarza pierwszego kontaktu, nawet sobie termin wizyty ustaliłam. Jestem zadowolona, bo w końcu zrobiłam krok żeby zadbać też o swoje zdrowie, które zaniedbywałam ostatnimi latami.

Czyli pozytywnie, niech sie w końcu coś dzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Witam wszystkich. Mój dzisiejszy dzień---> nie mogłam w przychodni dostać się do psychiatry w swoim mieście a mieszkam 50 km od wrocka bo oczywiście już minęło od czasu przyjmowania w rejestracji 10 minut i już nie było miejsca... próbuje bezskutecznie dodzwonić się do poradni we Wrocławiu od godziny 9 do rejestracji do swojego lekarza...po prostu super.... Jestem taka wciekła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ogólnie 3 lata brania leków nic nie dały....oprócz spokoju, a teraz gdy ich nie ma to spokoju też nie ma ;P i to ameryki nie odkryłam .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano wstałam,wyszłam z psem,kawa,kilka postów na forum,mam doła i jak zwykle nikt mi nic miłego nie napisze.W domu jestem sama,córka w szkole,facet na kursie,pies śpi...

Widać za dużo wymagam..ide se po loda.

 

-- 09 maja 2011, 10:37 --

 

Korba, czym się zajmujesz?mozna wiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj ogladałam kotka,który bedzie mój za 2 tyg,teraz mjest zbyt mlodziutki,jeszce jest z mama.Sa tam jeszce 2 do oddania,moi rodzice nie chce miec kota i mam dylemat..ja o tym wiedzialam,ze oni nie chca ale ja go potrzebuje i jemu u nas bedzie dobrze i wiem,ze go pokochaja ,(p.s. nigdy nie mialam kota)

 

moj dzien wsrod pozytywnych,dobrych ludzi ktorych kocham i lubie,wrocilam od M,juz tesknie a bylam strasznie zolzowata dla niego :-| (to przez psm.?? :hide: ),kawka z kumpelą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko uwielbiałam pioseki Kasi kowalskiej ;) bo to ona ,prawda na avatarze?

Tak to ona.

Jestem jej fanką urody,osobowości za naturalność a muzyki słucham ogólnie innej,ale jej również choć może bardziej z ogólnej sympatii i sentymentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×