Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, odnośnie tej pracy... i zrobiłem się, o, taki malutki. zcipiałem absolutnie. nawet teraz głosu nie mogę z siebie normalnie wydobyć. Nie mam siły po prostu mówić, tylko piszczeć albo szeptać. A to było przecież parę godzin temu. Ogólnie to jest beznadziejnie. Ja nie wiem, jak wytrzymam taki zapierdol, tyle godzin wśród TAKICH ludzi. Nie ma co. pozytywnie mnie kolega nastawił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasia, też masz tak, że kiedy np. trzeba u lekarza długo czekać (dłuzej niż myślałaś) to Cię roznosi?

mnie nawet nieraz wkurwia jak ludzie przede mną idą wolno.

ale wkurza mnie to tak, że jestem wściekła, mam ochotę rozpierdolić wszystko i krzyczeć, a w efekcie.. zagryzam wargi i płaczę :roll: płaczę ze złości. i to jeszcze tak, żeby nie było słychać.

 

 

plecy mnie pieką.

mam nadzieję, że mi się nic nie rozwali, bo jedna rana rzeczywiście wyglądała nie za dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ochotę wtedy krzyknąć z tyłu "WYPIERDALAĆ"

ale jakoś się powstrzymuję jeszcze :mrgreen: z podkreśleniem słowa jeszcze, bo chyba kiedyś w końcu to powiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio babka przede mną w bankomacie wybierała pieniądze przez 15 min, wkładała tą kartę i wyciągała i tak 20 razy.

myślałam, że mnie rozniesie, że podejdę i ją po prostu trzasnę.

myślę ze kazdego ,nawet całkiem zdrowego :mrgreen: , szlag by trafił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malibu, ale ona mi zmarnowała 15 minut mojej terapii, bo ja się na terapię wtedy spieszyłam i jak przyszłam na sesję, to zamiast gadać o sobie, psioczyłam na tą kobietę, bo byłam wściekła ;)

 

-- 11 maja 2011, 16:04 --

 

Starlet, nie wiem jak to powiedzieć, ale ja mam to wszystko za sobą i nic mi nie jest lepiej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, rozumiem ,jak najbardziej; ja poprostu juz zlewam takie sytuacje albo raczej przyjmuje je jak folklor dnia codziennego ale wszyscy ludzie których znam ,wkurzają sie wtedy na maksa,stąd moja "uwaga" ze nawet anioła by szlag trafił .

btw. ja w takiej sytuacji mówię"przepraszam, bardzo sie spiesze, moze Pani chwilę odpocznie a ja wypłace kase :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy rozwalone które trzeba usunąć i wstawić most, jednego wcale nie mam i od kilku lat mam sztucznego ale na zawiasy, ale skończyłam już 21 lat (szczęka mi rosła do tej pory) i czas wstawić na stałe, nie tylko tego jednego co noszę sztucznego ale i te co są rozwalone i nie da się ich już uratować. Mam bardzo słabe zęby :-| Niby białe i ładne z zewnątrz, a w środku lecą. Tak więc łącznie to jest osiem punktów (cztery zęby) a jeden punkt to koszt 600zł plus 23% vatu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś na przodzie nie masz tego zęba? :-|

Ja jak się uśmiecham to nic nie widać, bo są z tyłu, ale ciężko mi jeść, w dodatku dziąsła mnie czasem bolą. Dentyści nie chcą mi usuwać bez wstawiania nowych bo ponoć dziąsła mi się zapadną (jak się stało z tym gdzie mam sztucznego), a skąd ja mam wziąć tyle kasy teraz? Jeszcze te 1500zł to by się znalazło, ale tyle? Ja nie wiem... Załamana jestem, niedługo wszystkie stracę i będę jeść tylko kaszę mannę :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×