Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wiem że wyglądam jak kupa a ktoś kto dawno mnie nie widział mówi: "cześć a co ty tak marnie wyglądasz? chora jesteś?"

mam wtedy takie wizje jak w filmach, że łapię tą osobę za włosy i walę jej głową o ścianę :roll: odpowiedź brzmi "źle spałam"

shit... fuck... aaaaah :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Niby nic Kasieńko. Ale przyszło takie poczucie,ze stoję w miejscu.Że mam 37 lat i jestem w takim stanie, w jakim jestem. I ta niepewność, która mi towarzyszy notorycznie. Jestem już tym zmęczona. Wkurza mnie to,że nie może być normalnie....o ile w ogóle wiem co to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszło takie poczucie,ze stoję w miejscu.Że mam 37 lat i jestem w takim stanie, w jakim jestem. I ta niepewność, która mi towarzyszy notorycznie. Jestem już tym zmęczona. Wkurza mnie to,że nie może być normalnie....o ile w ogóle wiem co to znaczy.

 

mogę się pod tym podpisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie umiem być do końca sobą.Ciągłe udawanie,kłamstwa,robienie dobrej miny do kiepskiej gry.

Oszukiwanie siebie...nawet nie jestem fair wobec siebie.

Wyć mi się chce kiedy dopuszczam do siebie myśl jak jest na prawde.Jestem beznadziejna i zamknięta,nie umiem się otworzyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że kurwa nie mogę normalnej pracy znaleźć.

prędzej bym znalazła na wózek widłowy, gdybym była facetem.

wkurwia mnie, że niektórzy mają mannę z nieba - nie płacą za mieszkanie, bo mamusi, nie płacą za media, bo mamusia zapłaci, kasę przepierdalają w weekend na imprezie, a człowiek ciuła grosz do grosza, szanuje pieniądz i nic się nie zmienia.

mam tego serdecznie dosyć. czy ja jestem jakaś trędowata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożylam do rossmana (już kiedyś tam pracowałam kurwa.... nie mogę w ogóle dźwigać tak naprawdę...), w marketach nie ma, sprawdzam co chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurwia mnie, że niektórzy mają mannę z nieba - nie płacą za mieszkanie, bo mamusi, nie płacą za media, bo mamusia zapłaci, kasę przepierdalają w weekend na imprezie

 

A ile wtedy miejsca na ból istnienia. Może zająć całą przestrzeń umysłu i można go pieścić, pieścić i pieścić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×