Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ka_Po, a to kuta...phone jeden...

 

A mnie wkurza że zbiera się na burzę, powietrze jest tak ciężkie że ledwo dycham, pies się robi niespokojny a mnie potwornie dzisiaj muli... myślałam że zemdleję na spacerze... jak te leki mają mi pomóc jak zamiast dać kopa zabierają resztki energii :?::?:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie widok szczęśliwych ludzi na ulicach. Wkurza mnie brak tolerancji, spowodowany tym, że wyróżniam się z tłumu. Wkurza mnie gdy jeden człowiek niszczy życie drugiego dla własnej rozrywki. Wkurza mnie to, że nie jestem w stanie zmienić świata, który mnie otacza. Wkurza mnie ignorancja mojej własnej rodziny, która nie potrafi zapewnić mi nawet odpowiednich warunków do snu, właściwie to gdybym nie naprawiał komputerów w domu, to wcale bym się dla nich nie liczył. Wkurzają mnie ludzie, którzy nie potrafią być sobą i porzucają swoją własną osobowość. Wkurzają mnie ci, którzy wściubiają nos w nie swoje sprawy, nie pozwalają mi mieć własnych tajemnic.

 

Szczerze mówiąc, powiem krótko.

Wkurzają mnie ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie brak tolerancji, spowodowany tym, że wyróżniam się z tłumu. Wkurza mnie gdy jeden człowiek niszczy życie drugiego dla własnej rozrywki. Wkurza mnie to, że nie jestem w stanie zmienić świata, który mnie otacza. \Wkurzają mnie ludzie, którzy nie potrafią być sobą i porzucają swoją własną osobowość.

Kurew*** się z Tobą zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że niektórzy dorośli ludzie zachowują się jakby mieli 5 lat... :roll: Wkurza mnie że niektórzy ludzie są tacy agresywni i wredni względem siebie, i jedyne co potrafią robić to tupać nogami i drzeć mordę na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że ogólnie ludzie udają. Gadają o tych rzeczach, które są przyjęte w normach, mimo że czasami nie chce im się o tym gadać, a jeśli mają ochotę gadać o rzeczach na które naprawdę mają w danej chwili ochotę, to wolą się pohamować i pierdzielić dla zasady bez końca o rzeczach w jakimś dopuszczalnym przyjętym zakresie, bo ten temat który mają na myśli i chcą zacząć to takie rzeczy które przez społeczeństwo uznane są za jakieś pierdoły i o tym się nie gada. A może większość lubi tak gadać bez przerwy o 'co tam na studiach', 'masz robotę', 'czy robisz prawko', 'nie ogarniam tego', ostatnio na jutubie widziałem filmik o gościu który bleble', słyszałeś że jutro wolne... ? I tak w kółko z kilkoma odskoczniami. I najgorsze że ja sam też robię to w dużym stopniu... postanowiłem zmiejszyć ten stopień :P Jak będę miał ochotę gadać o posypce z ciastek z cukierni od Jasia, to będę o tym gadał! Tym kończę mojego pogmatwanego posta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×