Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

miałem Sobie dziś naprawić samochód (czesc za 40zł.) - po rozebraniu okazało się, że musze wpakować 700zł. To mnie wkurzyło :shock: dalej mnie to wkurza. Zaraz nie wytrzymam :/ pod górkę.

 

Korba,

Kasiu, że tak Sobie pozwole napisać :105: wierzymy i jesteśmy z Toba. :) forumowe orzeszki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

tak z czysto_chłopskiej_mechanickiej ciekawości co się stało z gablota .. ?

sypie się gablota - oj, oj. :zzz: a Ja nie wyrabiam ze Swojej kasy na doprowadzenie go do porządku :shock: wkurza mnie to.

 

buziak .. czy jest na sali lekarz. jakoś mi słabo, słabo, słabo, słabo słabo - zemdlałem . dziękuję :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk, w zimie wjechałam na skrzynkę (taką z piwa, czy z coli). zaklinowała mi się pod podwoziem i się namęczyłam, żeby się jej pozbyć, bo mam niższe zawieszenie niż w serii (astra gtc stylizowana na opc). w końcu się udało, ale z czasem coś mi zaczęło śmierdzieć. jakaś obręcz spadła z jakiejś rury i się wylewał jakiś smar (hahaha, precyzyjniej nie jestem w stanie tego napisać). przy okazji załatwiłam drobne lub mniej drobne zatarcia i rysy, które miałam. teraz moja czarna mamba wygląda znów picuś glancuś.

 

Luk, halo, zemdlałeś??? sztuczne oddychanie jest potrzebne? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fałsz, który wyczuwam na kilometry oraz to, że nikt mi nie wierzy.

 

no kurwa, dokładnie.

tyle, że tu akurat sama nie jesteś.

 

przykre jest to, że inni narazie tego nie widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że nie potrafię pomóc sobie na tyle aby być silna i nieść pomoc osobie na ktorej mi zależy.

Wkurza mnie, że na silę robię ciagle to samo.. a gdy mam dobry humor to katuje siebie za to - bo uważam ze nie powinnam być szczęśliwa ;/

Wkurza mnie że nie mam odwagi do spelniania dużych marzeń wymagajacych ingerencji osób z zewnatrz.

wkurza mnie że musze mieszkać pod jednym dachem z toksyczną siostrą ;/ i jej mężulkiem od 7 boleści

Wkurza mnie, ż episzę tu wszystko zamiast iść do lekarza.

Wkurza mnie że nie pozbęde się nigdy swoich problemów domowych - bo niestety ale zależą one od obecnosci kilku osob ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×