Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies przezièbienie czy grypa rozlozyly mnie na lopatki,kaszlè,smarkam,fatalnie siè czujè.Mama smaruje mnie jakimis smierdzàcymi masciami a mnie cos trafi zaraz!!Dziisaj mialam jechac z bliskimi do kina na "Tron" ale zostanè w domu.Cora pojedzie pojedzie z bratem i moim malzem.Bardzo zalujè,bo ominie mnie latanie po empiku i galeriach. :bezradny:

Za oknem cudownie-bialo i mroznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolą plecy, już nie wytrzymuje :(

 

leżę jeszcze w wyrku, bo w nocy padło ogrzewanie i obudziłam się w zimnicy, a że ostatnio znowu się potwornie pocę w nocy, szczękałam zębami w mokrutkiej piżamie.

teraz grzeję się herbą i czekam aż się zrobi cieplej, bo kaloryfery już grzeją.

 

muszę się zabrać do pracy, ale nie daję rady z tym bólem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, jak typowa baba :mrgreen:

 

wyspałam się, jestem w dobrym humorze, zjadłam śniadanio-obiad, posprzątałam kuchnię z nudów, czekam aż M wróci z pracy i w międzyczasie chyba coś obejrzę.

 

[Dodane po edycji:]

 

domi, będzie dobsz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, jak prawdziwa Housewifka :mrgreen:

 

Po zeżarciu 3 tablet przeciwbólowych, co ich można tylko jedną dziennie brać, zdołałam w pozycji półsiedzącej popracować.

Mam już prawie wszystko skończone i mam zamiar do końca tygodnia leczyć kręgosłup, bo do cholery, w końcu jestem na L4 ;)

 

Bessi straciła pierwszego mlecznego kła, a dalej gryzie jak skurczysyn :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś dopadła przyszła ewentualna teściowa. Robiłyśmy pyzy. Oczywiście robię za małe, za dużo farszu, ale jednak jakoś mi poszło. Może mi odda swojego syna ;)

 

Najgorzej jest w nocy. Dobrze że teraz jest L i ma nieogarnięte pokłady cierpliwości. Wczoraj pytałam ile zna osób, które umarły na raka przed 30. Dzięki mojemu zapaleniu 12stnicy, boję się, ze dostanę raka czegoś w brzuszku. Szczęśliwie boję się tylko jak jest ciemno...

 

no i ankietuję... może jednak obronię się w czerwcu, a nie w lutym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ostatnio nie jest dobrze... Mam silne lęki i agorafobia wraca i chyba to wszystko przez PMS. Dziś do mojej diety dołączyłam Omega 3. Może zacznę czuć się jakoś lepiej.

Generalnie beznadziejnie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×