Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie maja ludzie z czym walczyć w swoim życiu to walczą z krzyżem i Babciami które sie pod nim modlą,najlepiej powyżywać sie na kimś słabszym,wysmiac,poniżac,wylac swoje frustracje,stare Babcie nie oddadzą.Telewizja to nakreca a polactwo sie cieszy jak stado baranów,nareszcie sie moze z kogos ponabijac,sku...ała mentalnosc.Czy od tego że tam bedzie stał ten krzyż zależy tak bardzo czyjes życie?Służba zdrowia wyglada jak wygląda,tysiące głodujących dzieci,korupcja,bezrobocie,nieudolny rząd który za co sie nie wezmie to spierniczy a tu larum grają bo gdzies stoi krzyż.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jak kosciół katolicki obalał komune to było dobrze ale już krzyż w miejscu publicznym to zgroza,skandal,szpeci widok na pałac itd.Dlaczego sie godzicie na to zeby cały czas powstawały koscioły,przecierz tez powstają w miejscach publicznych,przed nimi tez stoją krzyże.A kiedy odbywaja sie procesje to jakos nikt niewychodzi i niemówi wynocha do kosciola,bo tu jest miejsce publiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góral,nietrafione. Zanim poznałam opinie publiczną na temat walki o krzyz, śmiałam się z tego, więc to moje osobiste odczucie a nie ślepe podążanie za wszystkimi i za tym co kreują media. Dwa: dlaczego babcie muszą się modlić akurat pod krzyżem a nie w swoim domu za tych ludzi? Przecież to jedno i to samo, z tą różnicą że nikt nie widzi. Trzy: nie porównuj kościoła do pałacu prezydenckiego, bo to diametralna różnica. Pałac prezydencki to dom najważniejszej głowy w państwie, mnie samą osobiście denerwowałyby setki ludzi modlących się pod moją chatą, a co dopiero prezydenta, który musi mieć spokój w rządzeniu? Pałac prezydencki to nie miejsce na pielgrzymki i krzyże, pomnik bądź tablica na miejscu katastrofy- to byłoby najlepsze rozwiązanie. Z jednym się zgodze po trochu : państwo kuleje a nasz kraj bawi się w takie żenujące akcje.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jednak to nie tylko wina mediów i rządu, to wina przede wszystkim moherów, które wywołały tą rewolucje, nikt z rządzących pewnie się nie spodziewał takiego powstania krzyżowego przez durną likwidacje krzyża (no,może poza PISem , który tez pewnie maczał w tym palce). A media jak to media podchwyciły temat , bo był gorący. Radzę wszystkim rewolucjonistom robić takie akcje w bardziej pożytecznym kierunku, może coś się zmieni w naszym kraju. Mi tam ten krzyż wisiał, ale jeśli przeszkadzał np. prezydentowi to niech go przenosi, to jest jego teren i nic nikomu do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej tej żenującej historii najmniej chodzi o krzyż, no może kilku w/w babciom; pozostałym ''obrońcom'', tym pokazywanym w mediach niekoniecznie. To polityka, jakoś dziwacznie i pokrętnie rozumiana, ale polityka, nakręcana jeszcze przez polityków (Joanna Szczypińska w tłumie 3 sierpnia, oświadczenia Jarosława, wywiad prezydenta, blog Palikota itd). Politycy to tacy duzi chłopcy w dużych spodenkach, nawalający się po łbach w piaskownicy, tak mają, tacy są. Czemu my się dajemy wciągać w te ich gierki i zabawy?

A krzyż nie powinien tam stać, choćby dlatego, że zbierają się tam dosyć dziwni ludzie, nastawieni jakby ''antypaństwowo'', a już z pewnością anty PO. Wokół całej tej historii rozszalały się już takie emocje, że z łatwością mogę sobie wyobrazić, że komuś z tych ludzi wpadnie do głowy, że prezydent to wcielenie diabła i trzeba go zgładzić... A to tylko jeden z powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Roberrrto dobrze napisał o tym dziwnym towarzystwie nastawionym przeciwko PO, które się zbierało pod krzyżem. Przecież gdyby ten krzyż tam został non stop byłyby jakieś dzikie akcje , zarówno ze strony obrońców jak i przeciwników. Osoby zamieszkałe w białym domu nie mogłyby czuć się komfortowo, a nawet bezpiecznie :? Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczescliwy chomik:przecierz ten krzyż nie stanął akurat przed pałacem bo któregoś dnia grupka katolików z kółka różancowego miała taki kaprys,tylko z powodu katastrofy która miała ogromny cięzar gatunkowy.W cwilizowanym świecie coś takiego sie nie zdarza żeby w jednym momencie zginęło tylu ludzi którzy mają tak duży wpływ na to jak wygląda 40-milionowy kraj i jeszcze oddaje sie śledztwo w tej sprawie panstwu w którym ciągle dziennikarze giną w niewyjasnionych okolicznosciach,mnożą sie ataki na przybyszów z Kaukazu,wyrżneli juz chyba połowe Czeczenów prubowali to samo z Gruzją ale im sie nie udało,zamyka sie niewygodnych biznesmenów itd a ludzi którzy podejrzewają że mogł to być zamach traktuje sie jak oszołomów.Nasz rząd przed rządem rosyjskim pada na kolana i walczył bedzie z grupką ludzi pod krzyżem,no ale takich ludzi na przywódców sobie naród już wybrał.Jesli prezydent dużego kraju boi sie kilkudziesieciu starych,schorowanych ludzi pod pałacem i ich modły będą mu przeszkadzac w sprawowaniu urzędu,to ja już nie mam pytan.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pozatym prezydent ma najlepszą ochrone w kraju i jesli ta ochrona nie jest w stanie zapewnic mu bezpieczenstwa dlatego bo przed pałacem stoi grupka ludzi no to jak wogule czuć sie bezpiecznie w takim kraju

 

[Dodane po edycji:]

 

Narzędzia polityczne to ma PO i Prezydent a ich uważam za najwiekszych populistów,juz nawet Samooobrona nie składała tylu obietnic bez kokrycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odsłonięcie tablicy ku czci ofiar katastrofy a Jarek sączy jad........... kuffa sam plugawi pamięć ofiar

wyłączam to gówno, nie mogę tego słuchać bo heftnę......

 

Na jakim kanale leci?

 

[Dodane po edycji:]

 

O, już mam. TVP Info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem,że sprawa z krzyżem sie zakończyła (nie śledze od jakiegoś czasu).

 

Jak widać całą tragedie tupolewa wykorzystali w swej politycznej grze.To tylko świadczy o tym,jak zawzięci i bezwzględni są ci frajerzy walczący o stołki.

Najwyraźniej Jarek ma totalnie wyje.ane na śmierć brata i całej reszty.Po trupach do celu,którym jest władza (bo przecież tylko to się liczy i nic więcej).Niedobrze mi jak o tym myśle...co za zjeb.ny kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strrrasznie mnie wqrrrwia jak ci ludzie spod krzyża, czy spod Jarosława krzyczą ''tu jest Polska''

Tu (czyli po drugiej stronie) też jest Polska do jasnej cholery, czy się to komuś podoba, czy nie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×