Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego strona rosyjska nie potrafi przyznać się do błędu, że podali złe pomiary, a rząd Tuska do tego, że nie wykonali wszystkiego co w ich kompetencji, przejęcie śledztwa itp.? Oszkuwiwanie opini publicznej, powoduje później takie apokaliptyczne widoki jak walka o krzyż.

Dlaczego kłamali, że przesiewali ziemię sitem, i że dokonali sekcji zwłok.

 

Też moim zdaniem jest coś na rzeczy. Ruscy też tu są przyczyną, ale swoją drogą nie dziwię się, że podali takie a nie inne dane. Wiadomo przecież jaki skandal międzynarodowy by to wywołało, gdyby Kaczyńskiemu zabroniono lądować w kontekście Katynia. Ruscy się tego bali jak ognia, dlatego do końca robili dobrą minę do złej gry i nie reagowali na to parcie na lądowanie pomimo takich a nie innych warunków pogodowych.

 

Przejęcie śledztwa? W jaki sposób? Przecież to nie nasze terytorium, nie mają obowiązku tego robić. Zresztą jakby dali dostęp pisowcom do tego to jaki byłby tego finisz? Zaraz by ci pierwsi zrobili z ruskich jedynych winowajców. Na ich miejscu też bym się nie uginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jakby dali dostęp pisowcom do tego to jaki byłby tego finisz?
Nie daliby bo prokuratura i odpowiednie organy zajmują się takimi sprawami.

 

Przecież to nie nasze terytorium, nie mają obowiązku tego robić.
Strona Polska nie skorzystała z możliwości jaką miała, chociażby konwencja chicagowska.

 

Ruscy też tu są przyczyną, ale swoją drogą nie dziwię się, że podali takie a nie inne dane.
Możesz to rozwinąć? Wydaje mi się, że podali złe namiary, bo mają ch...sprzęt, całe lotnisko jest w opłakanym stanie tam.

 

W temacie krzyża, i tak źle i niedobrze...spróbujmy zrozumieć drugą stronę. Dziś zasłyszałam taką opinię...gdyby po ten krzyż wyszła ważna głowa kościelna, trudno byłoby się sprzeciwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to cała sprawa się ciągnie, bo z tego co zostało opublikowane wynika, że katastrofa została spowodowana przez naciski jakichś ważniaków, prawdopobnie samego prezydenta by lądować w warunkach nieodpowiednich do lądowania.

 

Absurdalna hipoteza, to są teorie wyssane z palca, jest masa sprzecznych informacji, z tego co opublikowali to wynika, że kontrolerzy po stronie rosyjskiej nie mówią prawdy, bo co niby po całej katastrofie wkręcali żarówki w miejscu lądowania, kłamali że piloci nie potrafią porozumiewać się w języku rosyjskim i, że podchodzili do lądowania trzy razy, większość wskazuje na błędy po stronie Rosji, niż na naciski...ech. Czekam na rozwiązanie całej sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co-ta walka o krzyz to jakis wielki absurd-trochè mi wstyd jest jak kojarzà Polskè tylko z kosciolami,krzyzami i fanatykami...jak zapytam Belga co wie o Polsce od razu odpowiada mi:aaa tak wiem-to kraj gdzie sà same koscioly :hide: nie wiem moze mlodziez belgijska widzi inne strony naszego kraju,ale ludzie po 30 tce i po 40-tce niestety tylko z katolicyzmem nas kojarzà.Przykre to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to cała sprawa się ciągnie, bo z tego co zostało opublikowane wynika, że katastrofa została spowodowana przez naciski jakichś ważniaków, prawdopobnie samego prezydenta by lądować w warunkach nieodpowiednich do lądowania.

 

Absurdalna hipoteza, to są teorie wyssane z palca, jest masa sprzecznych informacji, z tego co opublikowali to wynika,

Czyli wszystko co pisali o nagraniach z kabiny to kłamstwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, ja rozumiem, że według ciebie, za całe zło tego świata winny jest Komorowski (za katastrofę też - bo jak widzę w "bzdurną teorię jakoby Kaczyńskie kazał lądować nie uwierzysz, choć już raz dokładnie takie samo zdarzenie miało miejsce wcześniej), i oczywiście nie widzisz, że właśnie po wyborach Kaczyński stał się tym czym był przed nimi, zdjął maskę założoną na czas kampanii. Dalej jest zaślepionym zamkniętym w sobie nacjonalistą, pieniaczem.....

 

Konstytucja gwarantuje mi oddzielność państwa od kościoła, na razie Polska to nie państwo wyznaniowe i krzyż nie powinien znajdować się pod tak ważnym urzędem państwowym. On tam nie zginął tylko mieszkał - tablica? Owszem - informacyjna. Krzyż - do kościoła, na jakiś skwer, na cmentarz - tam gdzie jest katolicy mogliby się modlić w spokoju.

 

Co do śledztwa, generalnie mało mnie interesuje - bo i tak nikt ze zwykłych zjadaczy chleba" nigdy się nie dowie jak to było, za to wstyd mi za to co się dzieje przed pałacem.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobreeee :mrgreen:

 

Do tej siwej idiotki - "Pani pójdzie do dobrego psychiatry, albo sznurek..... naprawdę nie zawracać głowy..." :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

 

chodzi Ci o te kontrolowane przecieki, wyrwane z kontekstu zdania typu, jak nie wylądujemy to...

 

Opisują, ale potwierdzenia nie ma, to tylko newsy, które jak zawsze mają odwrócić uwagę, lub sa puszczane w niekorzystynym czasie dla rządu.

to tylko newsy, które jak zawsze mają odwrócić uwagę, lub sa puszczane w niekorzystynym czasie dla rządu.

 

Z tego co widzę, wierzysz w to, że to był zamach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na starość miewają problemy z krzyżem...
jazdaaaa kur.waaa :great:
http://www.youtube.com/watch?v=cYMREDd2i7g to jest dobre :great: "Siebie w dupe to bym nie umiał, wiesz?"\ wogole takie teksty ,ze masakra

 

 

Zaraz się posikam ze śmiechu! Leżę! hahahha :lol:

Kocham polaków za ich remixy na YouTube - czyli jak mieć w dupie problemy :mrgreen: Tak trzymać! Uwielbiam takie remixy :great: hahahaha Dobreee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdurną teorię jakoby Kaczyńskie kazał lądować nie uwierzysz, choć już raz dokładnie takie samo zdarzenie miało miejsce wcześniej

Przecież znają stenogramy, dlaczego milczą w tej kwestii, tylko prowokują? Bzdurna bo nie potwierdzona, nie mam w zwyczaju dawać wiary medialnej propagandzie. Nigdy nie napisałam i nie napiszę, że winę za katastrofę ponosi Komorowski, za to Tobie przychodzi z łatwością obwinianie śp. Kaczyńskiego.

 

Co do śledztwa, generalnie mało mnie interesuje

 

To po co się w tej kwestii wypowiadać...

 

Dlaczego strona rosyjska nie potrafi przyznać się do błędu, że podali złe pomiary, a rząd Tuska do tego, że nie wykonali wszystkiego co w ich kompetencji, przejęcie śledztwa itp.? Oszukiwanie opinii publicznej, powoduje później takie apokaliptyczne widoki jak walka o krzyż.
Mam nadzieję, że to też przeczytałaś, dziwię się, że tak na mnie naskoczyłaś, to nie w Twoim stylu.

 

Jeśli chodzi o świeckie państwo, to dlaczego prominentni politycy Lewicy, biorą udział w wielkich uroczystościach kościelnych, ostatnio w Mszy Św. ku chwale Ojczyzny z okazji zaprzysiężenia Pana Komorowskiego, dlaczego po katastrofie politycy Lewicy chowani byli w obrządku katolickim, przecież tak bardzo ta religia jest zła..Myślę im także zależy na tej warstwie społeczeństwa.

 

Z tego co widzę, wierzysz w to, że to był zamach?

 

Nie. Umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem przyda się każdemu. Prokuratura bada okoliczności wypadku, w tym okoliczność zamachu także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do śledztwa, generalnie mało mnie interesuje

 

To po co się w tej kwestii wypowiadać...

 

Toteż się nie wypowiadam.......bo jak już napisałam i tak nikt ze zwykłych zjadaczy chleba" nigdy się nie dowie jak to było i teraz takie pieniactwo nic nie da.

 

Uważasz, że to co się dzieje pod pałacem prezydenckim to odpowiednia forma protestu przeciwko czemukolwiek?

 

Mnie to nie śmieszy, czuję się zażenowana i jest mi wstyd, że tak wycierany jest o bruk symbol katolicyzmu, wstyd jest też masie katolików którzy może nawet chcieliby, żeby ten krzyż tam stał ale po tym co zobaczyliśmy sami mają dość przepychanek......

 

Pod sejmem postawmy krzyże tym którzy zginęli w tej katastrofie, i w ogóle wszystkim posłom i posłankom którzy kiedykolwiek zginęli śmiercią tragiczną.

Ryszardowi Kaczorowskiemu także Krzyż, Sikorskiemu, gdzie by tutaj może pod MON em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten krzyż teraz nabrał innego znaczenia, i jak na samym początku był to fanatyzm religijny teraz trudno jednoznacznie określić...Widzisz tylko jedną stronę medalu, może i zachowują się irracjonalnie ale wyzywanie od motlochu, i epitetowanie tych ludzi również mi się nie podoba.

 

Cała sytuacja jest żenująca prawda, ale sposoby jej rozwiązania były proste, tu niestety Pan Komorowski miał duży wpływ na rozwój wydarzeń.

 

I tak przeniosą krzyż do odpowiedniego miejsca,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cała sytuacja jest żenująca prawda, ale sposoby jej rozwiązania były proste, tu niestety Pan Komorowski miał duży wpływ na rozwój wydarzeń.

 

 

Jaki był prosty sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze na kazdym forum to samo. "Afera krzyzowa" ktora ma na celu zaslonic gwaltowne podniesienie podatkow i to ze pare dni temu prokuratura aresztowala kilku czlonkow PO za branie lapowek w przetargach. Jakie media taki i przekaz

 

2. Świat się śmieje z Polski.

3. Ja chyba stąd wyjeżdżam. Jak tu mieszkać???

 

nie przesadzasz "zdziebko" ? chyba Anglia, Francja czy Niemcy to "normalne" kraje a tam takie cos to "norma" i to codzienna:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

 

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×