Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Was z wakacji :uklon: Ja jestem nad morzem z grupa przyjaciol i jest swietnie :D Zaluje ze nie moge do Was dolaczyc, ale milej zabawy wszystkim :P na spotkaniu :mrgreen: Zycze Wam duzo usmiechu i poztywnej energii :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zrobimy spotkanie w niedzielę? Co wy na to?

Może np. na którymś ze statków-pubów zacumowanych nad Wisłą? Jeden jest przy moście Poniatowskiego, drugi chyba przy Śląsko-Dąbrowskim; jeszcze był przy Łazienkowskim. Ale trzeba by zrobić rozeznanie czy nie odpłynęły :roll:

Cookiecrisp oczywiście będzie miała zakaz picia alkoholu, jeśli się pojawi :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha no domyślam się że to był żarcik taki :D

chciałabym być i myślę że będę mogła o ile nie dopadnie mnie wcześniej atak nerwicy =.="

zobaczymy ile ludzi będzie mogło i jak ustalicie szczegóły to się postaram dopasować.

jaka jest średnia wieku na takich spotkaniach? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia wieku ok. 40-45 lat.

Ale nie martw się, ja mam 19, więc powinniśmy się dogadać.

Aha, obowiązuje zasada, że kto jest pierwszy raz na spotkaniu, ten stawia innym browary. Na tą chwilę zadeklarowało się 7 osób, więc szykuj kasę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdź, będziesz mile widziana 8):D
aha juz rozumiem dlaczego :lol:

 

love_caffeine, świetnie, koszta zmniejszone o pół :mrgreen:

 

bożeee, nie rozumiem jak można tak naciągać ubogą licealistkę.

 

czyli co, na chwile obecna jakis statek na wiśle? łał nigdy nie bylam w takim miejscu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli można się jeszcze dopisywać, też bym b. chętnie przyszła, wzmocnić frakcję świeżaków ( i trochę zaniżyć średnią wieku, lat mam już prawie 20), czekam z niecierpliwością, aż padnie jakiś pewny termin, pozdrawiam!:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdź, będziesz mile widziana 8):D
aha juz rozumiem dlaczego :lol:

 

love_caffeine, świetnie, koszta zmniejszone o pół :mrgreen:

 

bożeee, nie rozumiem jak można tak naciągać ubogą licealistkę.

 

czyli co, na chwile obecna jakis statek na wiśle? łał nigdy nie bylam w takim miejscu :mrgreen:

 

tylko żeby krwiopijcy nas nie wykończyli. :lol:

widzę, że jest trzecia chętna nowa osoba, więc dzielimy na 3, nie jest źle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to wyglada na to ze sporo ludzi bedzie. fajnie fajnie ^^

 

a no wlasnie trzeba ustalic konkrety godzine i miejsce. jesli ma byc w poznych godzinach wieczornych to niestety ja odpadam (mieszkam tylko 10 km od warszawy ale komunikacja podmiejska w weekendy jest fatalna :x )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rozeznanie; w miarę dobre miejscówki były na Podzamczu - czyli przy moście Śląsko-Dąbrowskim. Stoją tam dwa statki, jeden żółty "Atalanta", drugi biały z czerwoną dachówką. Dzisiaj po południu były wolne miejsca na obu.

Ustalcie godzinę spotkania. Ja będę trochę wcześniej i zajmę stolik. Jak będziecie w pobliżu to zadzwońcie do mnie, powiem wam gdzie siedzę.

 

Dojazd na Pozdamcze jest średni. Można np. przejść z Placu Zamkowego piechotą w dół (jakieś 10 minut) lub wysiąść na przystanku tramwajowym 'Stare Miasto' na trasie WZ i też przejść. Lub na Wisłostradzie wysiąść na przystanku autobusowym 'Podzamcze'.

Mam nadzieję, że kojarzycie to miejsce..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wierz mi, że nie byłoby prościej się spotkać i pójść grupką. Takie akcje zazwyczaj kończą się sytuacją, że część ludzi nie przychodzi, część się spóźnia, a jeszcze innym coś nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×