Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowmere,

 

Tak , malo tego, ten bot dodatkowo NIE uzywa maphacka (program do odkrywania mapy) on prostu wie gdzie isc do danego bosa...

 

Kolesie maja po 5 botow i zarabiaja tysiace zl na tym :P. To ci co sprzedaja na allegro item i runy z d2 :P.

 

Jak bedziesz miala bota to juz mamy 2 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero bede w Warszawie w niedziele, takze dla mnie ten weekend odpada, ale moze w takim razie dajmy date na 21 w sobote :) czyli z atydzien, kto bedzie mial ochote to sie dolaczy, a kto nie to nie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niby jestem wolna w tym tygodniu... a w nastepnym mialam jechac nad morze chociaz nie wiem czy bede w stanie :x

niezbyt mam ochote wychodzic z domu... zrobilam sobie dzis taki test http://stamp.roni.pl/lieb/test.php i mi wyszlo ze mam zaawansowaną fobię społeczną... bosko po prostu. żyć nie umierać. a wszystko przez tą nerwicę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec niech zostanie 21 sobota, godzina 15.00, pozostaje miejsce do ustalenia :) Moze spotkamy sie na placu konstytucji 1 kolo wejscia do szwejka(centrum)i sobie pozniej stamtad gdzies pojdziemy-bo pewnie w szwejku wszystko bedzie zajete.

Pomianowska ja mam 29 lat, takze jak masz ochote to przyjdz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bylam, chodze jak mam czas :) Ogolnie rozmawia sie o wszystkim, chociaz glownie o swoich chorobach/zaburzeniach, niemniej ja sie od pewnego czasu dosc dobrze czuje, wiec rozmawiam na bardzo pozytywne tematy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaqzax ja bede na 100% :mrgreen: o 15.00 na Placu Konstytucji 1 przy Szwejku :) Bede w rozowej kiecce :oops::mrgreen:

 

ale jak bedziesz tylko sama to bede czul sie skrepowany, ehh moze przyjde.

ze mna w takim stanie to nie ma co gadac za bardzo, jeszcze sie poplacze, ehh.

 

[Dodane po edycji:]

 

powiele się, nie jestem w stanie co ze soba robic, spotkam sie niemal z kazdym cierpiacym jak ja, indywidualnie lub grupowo,

nawet mozna wspolnie pomilczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×