Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Bandyctwo i bydlactwo.

 

Niemcom po prostu wchodzi wszystko.

 

A Anglikom :

- 1 gol nie uznany - skandal !!!

- 3 sytuacje 100% - i albo poprzeczka albo mega fart Niemcow.

 

Reasumujac kur*wski pech UK. Jestem wqurwiony :evil:

 

Zgadzam się z Tobą! Niemcom zawsze wszystko wychodzi... Też jestem wqrwiona... Oby Niemczaki trafiły w dalszych rozgrywkach na Brazylię albo Argentynę... Z przyjemnością, na to popatrzę. :mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znosze druzyny Niemcow. Reprezentacje UK bardzo lubie np Rooney - jeden z moich ulubionych pilkarzy, Gerard i Lampard - tez swietni pilkarze , Crouch - co prawda troche zmutowany (200 cm w butach :) ), ale tez swietny pilkarz.

 

A z Niemiec ? Poza dwoma zdrajcami Polski (zwlaszcza Podolski, to juz masakra jest) zadnego pilkarza tam nie lubie.

 

Anglicy powinni wygrac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza dwoma zdrajcami Polski (zwlaszcza Podolski, to juz masakra jest)

 

Łukasz Podolski od dziecka mieszka w Niemczech i tam się nauczył grać w piłkę- mimo to chciał grać w reprezentacji Polski...że te nasze głąby z PZPN i zarządu reprezentacji zaniedbali sprawę- to juz nie jego wina. Nazywanie go zdrajcą jest kretynizmem do kwadratu.

 

Też wkurzył mnie ten wynik, zwłaszcza absurdalne nieuznanie gola przez sędziego. Angielscy kibice powinni go dorwać i zrobić mu z dupy jesień średniowiecza, za takie oszustwo :evil: . Angole by zupełnie inaczej ustawili grę w drugiej połowie, gdyby remisowali po pierwszej. Myślę, ze gdyby nie ta idiotyczna decyzja :evil: mecz skończyłby się wynikiem 3:2 dla Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie gra w Niemczech ''na złość''. Jest piłkarzem i chyba normalne, że chce grać w piłkę. Skoro nasz ''piękny'' PZPN :evil: podziękował za jego usługi to, co miał zrobić...skończyć z futbolem!?

Ma podwójne obywatelstwo i jest również Niemcem- chyba jasne, że skoro Polska go nie chciała- gra dla swojej drugiej ojczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znosze druzyny Niemcow. Reprezentacje UK bardzo lubie np Rooney - jeden z moich ulubionych pilkarzy, Gerard i Lampard - tez swietni pilkarze , Crouch - co prawda troche zmutowany (200 cm w butach :) ), ale tez swietny pilkarz.

 

Też tak uważam - dodam jeszcze John'a Terry'ego i Joe Cole'a. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Łukasz Podolski od dziecka mieszka w Niemczech i tam się nauczył grać w piłkę- mimo to chciał grać w reprezentacji Polski...że te nasze głąby z PZPN i zarządu reprezentacji zaniedbali sprawę- to juz nie jego wina. Nazywanie go zdrajcą jest kretynizmem do kwadratu.

 

Dla mnie dziwne jest, to że Podolski w ogóle prosił się o granie w składzie biało-czerwonych... Bądźmy szczerzy - kto chciałby grać w naszej reprezentacji?! :lol: A tak chłopak pogra sobie w dobrej drużynie, za którą niestety nie przepadam... Poza tym Lukas wydaje się być bardzo sympatycznym człowiekiem. ;)

 

Też wkurzył mnie ten wynik, zwłaszcza absurdalne nieuznanie gola przez sędziego. Angielscy kibice powinni go dorwać i zrobić mu z dupy jesień średniowiecza, za takie oszustwo :evil: . Angole by zupełnie inaczej ustawili grę w drugiej połowie, gdyby remisowali po pierwszej. Myślę, ze gdyby nie ta idiotyczna decyzja :evil: mecz skończyłby się wynikiem 3:2 dla Anglii.

 

Dokładnie tak samo pomyślałam! Haha - "powinni mu zrobić z dupy jesień średniowiecza" - dobre! :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Co bedziecie oglądac debate czy mecz?? 8)

 

Oczywiście, że mecz! Argentyna vs Meksyk - szkoda byłoby przegapić. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwni z Was ludzie... Klose zdrajca,Podolski Farbowany Polak...?? strasznie bredzicie ...zrobił bym to samo co Oni..Niemcy stworzyły im wieksze szanse rozwoju kariery niz Polska o prawdziwych pieniądzach nie wspominając... idzie sie tam gdzie Cie doceniają i szanuja...patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwni z Was ludzie... Klose zdrajca,Podolski Farbowany Polak...?? strasznie bredzicie ...zrobił bym to samo co Oni..Niemcy stworzyły im wieksze szanse rozwoju kariery niz Polska o prawdziwych pieniądzach wspominając... idzie sie tam gdzie Cie doceniają i szanuja...patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

 

Z Nas? Akurat ja nic takiego nie powiedziałam... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

 

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Patriotyzm jest ważny i wcale nie przeszkadza w robieniu kariery.

Dla pieniędzy i kariery to się gra w klubach a nie reprezentacji narodowej.

Natomiast trudno żeby taki dobry piłkarz, jak Łukasz Podolski błagał tych dekli z polskiej federacji by mu pozwolili dla nas grać. Zgłaszał taka chęć, został olany, więc poszedł grać dla Niemiec- prosta sprawa.

 

GOL dla Argentyny! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwni z Was ludzie... Klose zdrajca,Podolski Farbowany Polak...?? strasznie bredzicie ...zrobił bym to samo co Oni..Niemcy stworzyły im wieksze szanse rozwoju kariery niz Polska o prawdziwych pieniądzach nie wspominając... idzie sie tam gdzie Cie doceniają i szanuja...patriotyzm jest dobry dla maluczkich..

 

Bzdura. Patriotyzm jest bardzo wazny, ale to sprawa na dluzsza debate.

 

Polskie rzady wlasnie tez wychodza z tego zalozenia, ze patriotyzm jest niewazny i dlatego poziom rozwoju malych i srednich przedsiebiorstw w Polsce jest tak kolosalnie ciezki (m I ś sa podstawa w rozwoju kazdej nowoczesnej gospodarki).

 

Co do zarobkow :shock::shock::shock: to SORY, ale jak prawdziwe $ to jest dla Ciebie milion $ rocznie czy wiecej to jakies nieporozumienie.

 

Zarobki najlepszych pilkarzy na zachodzie sa calkowicie absurdalne (porownac je mozna tylko do zarobkow wlascicieli juz bardzo duzych firm zatrudniajacych setki osob!) i zupelnie niewspolmierne do tego kim ci ludzie sa (nie mowiac o tym, ze praktycznie nie do wydania, chyba, ze ktos ma ciezka psychotyczna manie wielkosci).

 

Ale jak widze podejscie masz swietne. Chociaz to tez moze byc tylko taka poza, czesta u mlodych ludzi.

 

Zycze Ci zebys mogl kiedys zarabiac "prawdziwe " pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że wygrali Niemcy. Wolałbym co prawda, by zrobili to w "czystych" okolicznościach; to co przytrafiło się Anglikom rzeczywiście potrafi złamać morale, i kompletnie odmienić losy spotkania. Ale nie oszukujmy się - Niemcy i bez tego najprawdopodobniej by wygrali. W przeciwieństwie do Anglików, we wszystkich dotychczasowych meczach pokazali co najmniej dobrą grę. Ich awans do 1/4 w pełni zasłużony, i ja nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Po tym, co Anglia pokazała choćby z Algierią... Nawet ze Słowenią wygrała tylko 1:0, mając tyle okazji do 5:0... Nie, nie - Anglia dostała po dupie zasłużenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając mecz Niemcy - Anglia :( :( :( dzisiejszy 'dzień sportowy' udany. :)

Kubica ładnie pojechał, Argentyna wygrała. Tylko łoboziu, współczuję sędziom. :D Teraz pytanie kto wygra, Argentyna czy Niemcy? Chciałbym bardzo, żeby Argentyna, ale pieniądze chyba jednak postawię na Niemców, którzy dziś pokazali lepszy futbol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko łoboziu, współczuję sędziom. :D

 

Ja bym tam im nie współczuła. ;) Zwłaszcza ten co sędziował mecz Anglików powinien wylecieć na zbity pysk! :evil:

Tak na marginesie, nie wierzę, że to była pomyłka. Celowo dziad ich oszukał! Niemożliwe, żeby nie zauważył tak ewidentnej bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po klęsce Anglii musiałam niestety zmienić swój obiekt kibicowania. ;) Wybrałam dwa teamy: Argentynę i Ghanę.

 

Podejrzewam jednak, że mistrzem zostanie... Brazylia. ;)

 

Holandia - ja zwykle zresztą - bardzo dobrze się prezentuje. Ciekawa jestem jak daleko zajdą.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×