Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Anglia wygra 3:O. :P:mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Dobra peace :D

 

Goldie fajny ten filmik :mrgreen:

 

Idę zarzucić jakaś kolację przed meczem.

 

Ja też muszę sobie morliny ugotować (parówki) i jajka jakieś (bez skojarzeń, bo na prawdę mam smaka, a nie że parówki + jajka... buhahahaha).

 

Filmik - super, zgadzam się. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! I to po jakiej grze :hide:

Po dwóch meczach mają tylko 2 punkty :?

Nie chciałabym być teraz w skórze Capello.

 

To było okropne... Anglia grała jak Polska!!! XD Ja też nie chciałabym być w skórze Capello, tym bardziej, że jest najlepiej opłacanym trenerem na tych mistrzostwach. A Waynik się jeszcze przechwalał, że ten mecz, to będzie pikuś, bo co tam jakaś Algieria... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie :shock: te mistrzostwa to jakas totalna masakra i szok.

 

Wczoraj Anglicy remisuja z jakimis cipasami.

 

Niemcy przegrywaja z Serbia.

 

Jakby tego bylo malo to dzisiaj Wlochy (obroncy tytulu Mistrza Swiata) remisuja z zalosna druzyna amatorow (nie obrazajac chlopakow z Nowej Zelandii).

 

Co jeszcze nas czeka ? Moze Brazylia przegra z San Marino ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek - całkiem prawdopodobne. :mrgreen:

 

Nie mówię tego ze złośliwości, bo uwielbiam ekipę Canarinhos :mrgreen: , ale ten mundial jest po prostu zaskakujący... Faworyci w cieniu debiutantów, albo drużyn, które w rankingu są o kilkadziesiąt pozycji niżej.

 

Jedynie Argentyna nie zawiodła, tak jak i inne drużyny z Ameryki Południowej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście shad - Argentyna ma realne szanse na wygranie tego turnieju. :D Higuain jet rewelacyjny. :mrgreen:

 

Z przykrością muszę stwierdzić, że najprawdopodobiej do domu pojadą - Anglicy... No i Niemcy, Włosi, Francuzi, Hiszpanie (tutaj jeszcze ewentualnie da się coś zrobić ;)).

 

Zenonek - Brazylia vs Wybrzeże Kości Słoniowej (Didier Drogba ulalala :mrgreen: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek - zawodnicy z NZ to bynajmniej nie żadne parobki. :P Faworyci nieco przecenili swoje zdolności, a teraz mają nauczkę...

 

Jak to powiedział pewien mądry człowiek - "Gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala".

 

A już na pewno, najgorsze jest werbalne lekceważenie przeciwników w prasie... Gra psychologiczna - wiadomo jest potrzebna, ale nadmierna pewność siebie, to już nie za bardzo. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy cyrk to, to co się dzieje z Francuzami :P

Nie dość, ze nieprzeciętnie rzadzą to jeszcze te wszystkie hece...Domenech...Anelka... a ostatnio Evra próbował pobić fizjoterapeutę :pirate:

Cyrk na kółkach! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo nie oszustwo...Irlandczycy i tak by za wiele nie ugrali ;)

 

A tak w ogóle to afrykańscy szamani rzucili chyba jakąś klątwę na czołowe, europejskie drużyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem srodze zawiedziony, że odpuściłem sobie drugą połowę Portugalii, i to na rzecz forum, gdzie akurat absolutnie nic ciekawego nie uświadczyłem...

Co prawda, Portugalczycy zrobili na złość tej pokrace Umiłowanemu Przywódcy, ale nie ma się z czego cieszyć. Szkoda zawodników, obóz pracy jak nic, jeśli nie coś gorszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuściłem sobie drugą połowę Portugalii, i to na rzecz forum

Ależ na www.sport.tvp.pl jest streaming na żywo :) Nie trzeba przed tv siedzieć, można oglądać on-line.

Portugalia pokazała klasę, chociaż na tyle akcji co mieli, 10:0 spokojnie mogło by być (np. słupek potem poprzeczka Ronaldo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten mecz miałem niby za plecami w tv, mogłem też oczywiście wejść na tę stronkę co pokazałeś, ale nie lubię sobie za bardzo rozdrabniać uwagi.

Rzeczywiście, mogło być 10:0, trzeba jednak przyznać, że mogło też być co najmniej 1:0 dla skośnych w pierwszym kwadransie, i zupełnie inny wynik końcowy, bo skośni by tak nie oklapli po straconej pierwszej bramce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×