Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwość "blokowania głupot tworzonych przez parlament" to mało (m.in.)? (spodobał mi się ten tekst z debaty na UW, heh)

 

Inaczej: skoro kandydaci na prezydenta w swoich programach umieszczają zapiski/obietnice odnośnie systemu gospodarczego oraz mówią o tym otwarcie w mediach, to czy uważają społeczeństwo za idiotów w rzeczywistości nie mając żadnego wpływu lub mają nieznaczący wpływ na to (tak jak napisałaś)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie sprowadzaj proszę jego roli do klepania niepełnosprawnych po główkach oraz stania przed kamerami w mediach. Pamiętaj, że niektórzy swoją wiedzę czerpią tylko z takich "miejsc" jak to - przyjmując wszystko co zostało napisane za jedyne i prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest całkowicie pozbawiony sensu. Dlaczego dziecko jeżdżące na wózku inwalidzkim miałoby wolniej uczyć się matematyki czy biologii? Logicznie rzecz biorąc mogłoby się nawet uczyć szybciej niż sprawni fizycznie rówieśnicy- chociażby dlatego, ze z racji swojego kalectwa więcej czasu spędza w domu i czas wolny wykorzystuje raczej na zajęcia umysłowe(np.czytanie , komputer) niż np. włóczenie się po mieście.

 

Mam taką koleżankę w grupie - ma same piątki. Wiesz, chodziło mi raczej o dzieci niepełnosprawne umysłowo - na przykład z ADHD. Bo nie wiem czy osoba, która jeździ na wózku musi chodzić do klasy integracyjnej. Wystarczy, że szkoła ma odpowiednie podjazdy i toaletę.

 

Osoba z ADHD jest niepełnosprawna umysłowo... To ciekawe, skąd mam świadectwo z paskiem po liceum i indeks wyższej uczelni.

 

Nie obraź się, ale tu niestety nie masz racji.

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam :oops:

 

Ja się na tym nie znam, wydawało mi się że z ADHD są jakieś problemy z dostaniem się do zwykłej szkoły - nie chciałam Cię w żaden sposób urazić! Wiem tylko, że w klasach integracyjnych są dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Jak piszę jakieś głupoty to mnie poprawiajcie.

 

Właśnie oglądałam kawałek debaty w tv i dalej nie wiem kto byłby lepszym prezydentem. Żaden kandydat nie jest znowu taki najgorszy, więc chyba nie musimy się bać takiej wpadki jak Bush w USA. Tylko Napieralski wydał mi się jakiś sztywny jakby się nauczył na pamięć co ma mówić. A Pawlak jednak nie wypada za świetnie w tv, a prezydent powinien być reprezentatywny. No i chyba właściwie jest mi wszystko jedno czy wygra Komorowski czy Kaczyński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam :oops:

 

Ja się na tym nie znam, wydawało mi się że z ADHD są jakieś problemy z dostaniem się do zwykłej szkoły - nie chciałam Cię w żaden sposób urazić! Wiem tylko, że w klasach integracyjnych są dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Jak piszę jakieś głupoty to mnie poprawiajcie.

 

Nic się nie stało! :D Chciałam tylko powiedzieć, że ludzie z ADHD, w żaden sposób nie odbiegają od innych, jeżeli chodzi o poziom inteligencji. ;) "Kuleją" raczej w innych dziedzinach życia społecznego.

 

Problemy z tzw. "kumaniem", częściej mają dzieci z syndromem Aspergera. Ale przy odpowiednich metodach nauczania i pomocy ze strony nauczycieli, dają sobie całkiem nieźle radę. :smile:

 

Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałam kawałek debaty w tv i dalej nie wiem kto byłby lepszym prezydentem. Żaden kandydat nie jest znowu taki najgorszy, więc chyba nie musimy się bać takiej wpadki jak Bush w USA. Tylko Napieralski wydał mi się jakiś sztywny jakby się nauczył na pamięć co ma mówić. A Pawlak jednak nie wypada za świetnie w tv, a prezydent powinien być reprezentatywny. No i chyba właściwie jest mi wszystko jedno czy wygra Komorowski czy Kaczyński.

 

Taka debata moim zdaniem malo dala. Nie ma dialogu, tylko takie pytania co sadzisz o i gadaj przemowienia w wiekszosci z pamieci. Powinna byc rozmowa, wymiana pogladow, improwizacja. Dobrze tam powiedzial gosc po debacie, ze wykrywacz klamstw by sie przydal. Bo posiadanie pogladow to jedno, z wcieleniem ich w zyciu to drugie. A Pawlak juz jest takim tak zwanym czlowiekiem bez mimiki, ale nie wypadl najgorzej moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski wychodzi z... NATO

 

Czyli swieza wpadka Bronka:

 

http://www.tvn24.pl/12690,1660429,0,1,komorowski-wychodzi-z-nato,wiadomosc.html

 

Narazie jest to uwazane za wpadke, ale do tej pory nie zostalo zdementowane i nikt sie do tego nie odniosl. Niektorzy twierdza ze on rzeczywiscie moze miec takie zamiary :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w internecie:

 

W radiu usłyszałem ostatnio bardzo ciekawą wypowiedź jednego z najbardziej prominentnych polskich polityków. Wypowiedź dotyczyła spraw niezwykle ważkich, ale wypowiedziana została w sposób przypominajcy raczej dyskusje panów spod budki z piwem.

Dokładnym cytatem się nie posłużę, ale polityk ów stworzył coś na kształt:

"ehhmm, przede wszystkiem, prę panią, chodzi tutej o dwaeścia milionów złotych".

 

Ciekawe kto to poedział :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe...

 

Pamiętajcie w niedziele są wybory- podejmij rozsądną decyzję zagłosuj na JKM. To człowiek, który może zmienić Polskę i godnie nas reprezentować.

 

Nie wybierajcie mniejszego zła jak moja nauczycielka od Historii a jednocześnie Wos'u- na takie decyzje przyjdzie czas w drugiej turze.

 

Myślę, że to was przekona do głosu :

 

 

Jeśli wciąż nie wiecie to polecam to :

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.test-wyborczy.pl/

 

Adres tej strony chyba się jeszcze nie pojawił w temacie. Zachęcam do wzięcia udziału w tym teście oraz (po odpowiedzeniu na pytania) zerknięcie na ogólne wyniki przedstawione na podstronie: http://www.test-wyborczy.pl/wyniki.php

 

Ciekawostka: Według powyższego testu (przeprowadzanego w dniach 6-14.06.2010 na grupie ponad 125000 osób [według autorów]) najbardziej świadomymi swojego wyboru są ludzie chcący oddać głos na JKM (porównując odpowiedź z pierwszego pytania z ogólnym wynikiem testu).

 

Zapraszam do podzielenia się swoimi wynikami!

 

Ja w pierwszym pytaniu zaznaczyłem JKM a w wynikach na pierwszym i drugim miejscu miałem (odpowiednio) JKM i Andrzeja Leppera ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem ten test, oczywiście popieram JKM.

Według preferencji politycznych na pierwszych miejscy wyszedł mi Andrzej Lepper, tuż za Nim mój główny kandydat JKM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff ..jaki ja szczęśliwy jestem,od wielu lat ...uznałem ,że w polsce.Brak jest mądrej siły politycznej ..że ordynacja wyborcza jest do bani .

Więc zasymilowałem kilka aspołecznych ,anarchistycznych cech . Mam wybory głęboko w moim fat ass'ie :D

 

Co do JKM wybór tego pana wcale nie byłby rozsądny ...on plus system i prawo w jakim jesteśmy osadzeni, równa się totalny chaos.Chyba bardziej odpowiadał by mi jakiś lewak ...lepsza współpraca z Brukselką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kolejnym już teście najbardziej zgadzam się z Lepperem. A najmniej o dziwo z Bronkiem.

Głosuję na Leppera ! Będą zniżki na solarium :P;)

 

p.s. Widzę, że Lepper wymiata konkurencję w wynikach :mrgreen::brawo:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodność Twoich odpowiedzi:

Waldemar Pawlak 69,23%

Kornel Morawiecki 63,46%

Andrzej Lepper 57,69%

Grzegorz Napieralski 57,69%

Bogusław Ziętek 55,77%

Bronisław Komorowski 53,85%

Andrzej Olechowski 48,08%

Jarosław Kaczyński 46,15%

Janusz Korwin-Mikke 44,23%

Marek Jurek 44,23%

 

Grzegorz Napieralski to mój kandydat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz Korwin-Mikke 80,7%

Andrzej Lepper 57,89%

Waldemar Pawlak 54,39%...

 

No jak widać u mnie wyszło jak powinno ;) (ehem tzn do diabła z tym lepperem!) Dobry test, powinny być takie testy przy urnach wyborczych hehehe. I głos liczczyłby się tylko w tylu procentach, ile Ci wyszło w przy wybranym kandydacie. W ten sposób głosy ludzi, co wybierają przystojniaka, którego program wcale im nie odpowiada (bo go nawet nie znają) - liczyłyby się np. w 30%, a świadomego wyborcy np w 80-90% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×