Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z panem od PO, on mi zachwalał J.Kaczyńskiego, że on chce coś zrobić z tym państwem i inni wymyślają na niego bo on może ich oderwać od koryta.

Szczerze to nie znam się na polityce, ale to jest tego pana dziedzina, więc w forumowej ankiecie głosuję na J.Kaczyńskiego.

 

Więc zanim kiedykolwiek na kogokolwiek oddasz głos w jakichkolwiek wyborach to może jeszcze poczytaj ....bo Kaczyński jest z PISu a nie z PO................. :roll:

A jakby podszedł do ciebie pan z Samoobrony i powiedział, że Lepper jest super a reszta be też byś na niego zagłosował?

Totalny brak własnego zdania........przed kolejnymi wyborami podszkol się troszkę....swoją drogą, nie masz WOSu w szkole albo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Wosu, źle się zrozumieliśmy P.O- przysposobienie obronne.

Nie mam własnego zdania, bo na razie nie potrzebuję, nie za bardzo mnie interesuje polityka ani wszelkie inne sprawy...

 

Postanowiłem wziąć udział bo czytałem wywiad z tym panem i się mi spodobał, dokładnych celów po wyborczych, ani jego polityki nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...no w temacie o wyborach prezydenckich odszyfrowanie terminu PO jest jednoznaczne :P - a jeśli idzie o przysposobienie obronne to ok. Co nie zmienia faktu, że słuchanie opinii kogoś kto nie popiera swoich słów żadnymi argumentami jest ciulowe.

 

Więcej nie wybieraj nikogo "bo ci się podoba" tylko poczytaj proszę......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, przed wyborami w których będę brał udział oczywiście, że posłucham teraz to jest bardziej dla zabawy.

Nie wybrałem mojego kandydata bo mi się spodobał, tylko pan o P.O podał mi istotne argumenty, że J.Kaczyński chce zmienić ten kraj, chore ustawy w nim oraz, że nie chce prywatyzacji państwowych firm typu Wodociągi oraz Służba zdrowia.

Czy to nie jest duża liczba argumentów..?

Powiedział jeszcze, że Komorowski to bufon i sługus Tuska, a jego oraz jego polityki nie lubię.

Prywatyzacja KGHM, uniemożliwienie sponsorowanie mojego ukochanego klubu przez spółkę państwową- to już mniej istotne, gdyż to dla mojego dobra nie dobra kraju.

 

Następnym razem będę pisał trochę jaśniej swoje pomysły ;)

Pozdrawiam

VaS

 

[Dodane po edycji:]

 

Tylu jest uzytkownikow a tylko 58 glosow - szkoda. Myslalem, ze bedziemy mieli co najmniej 200.

 

Ale pewnie regularnych forumowiczow jest malo.

 

Masz rację, jest 19 tyś. używtkowników ale takich co tu regularnie siedzą i się udzielają w więcej niż kilu wątkach jest mało, szacuję że w setce by się liczba zamknęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam wczoraj Olechowskiego nad morzem 8) Chłop jak dąb :lol::pirate: Kiedyś też Leppera spotkałam i Religę 8)

Ale nie zagłosuję na niego, bo mi nie dał kwiatka :P Kiedyś Pan Arłukowicz mnie zaczepił w centrum miasta, dał mi tulipana i poprosił o głos- dziś jest już w tv pokazywany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Leppera spotkałam na Targach Wiejskich :lol:8) Też jakoś nie czułam się zaszczycona, a powinnam? :lol: hehe

Arłukowicza w centrum miasta tak jak wspomniałam, Olechowski przechadzał się po Międzyzdrojach i robił zdjęcia pod jakimś hotelem z innymi panami w garniturach, natomiast Religę spotkałam na Festiwalu Wikingów. Ciekawe kiedy i gdzie natknę się na Jarka :pirate:;)

 

[Dodane po edycji:]

 

http://www.pardon.pl/artykul/11703/to_jest_ta_zmiana_kaczynski_z_piwem_i_makijazystka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam Ci Magda, ze na pewno nie zagłosuję na Jarka.

 

Z tym Lepperem, w tle jego wystąpienia chłopaki z Samoobrony zapodawali jakieś disco polo z głośników .:lol:

Ludzie gwizdali- cyrk na kółkach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z polityką Janusz Korwina Mikke dodaję, że on jest moim kandydatem.

Obejrzałem bardzo dużo jego wypowiedzi i uważam, że on ma szansę zmienić coś w tym kraju.

Głosujmy na niego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głosuj na JKM - ponoć kłamie, jest szowinistą i szołmenem głoszącym utopijne wizje państwa.

 

No i te plotki mówiące o tym, że zionie ogniem oraz porywa dziewice... coś okropnego! Brzydzimy się - A FE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę głosować na JKM, chociaż niektóre jego wizje są z kosmosu, z kilkoma się nie zgadzam, myślę że chce za dużej wolności... Ale ma ładną muszkę i mówi co myśli, więc ma coś ze mną wspólnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej przemyśl swoją decyzję jeszcze jeden raz żebyś później nie żałowała, że BMW możesz już tylko oglądać na zdjęciach w kuchni lub w drodze na targowisko po zakupy.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej przemyśl swoją decyzję jeszcze jeden raz żebyś później nie żałowała, że BMW możesz już tylko oglądać na zdjęciach w kuchni lub w drodze na targowisko po zakupy.

 

;)

 

Dlaczego tak myślisz? Nie wydaje mi się aby Mikke miał mi zabrać auto, chyba go stać na lepsze :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

On jest za karą śmierci, za posiadaniem broni i Ćpaniem.

To jest przekozak, bo chce naprawić ten kraj. Mówi to co mu leży na sercu, nie podlizuje się i jest sobą.

Wierzę, że nie zabierze nic nikomu. W razie czego zrobimy rewolucje, bo głosowanie na JARka czy innego, który chce się najeść wydaje się już bez sensu.

resumo, Chcesz żyć w kraju z zapaścią gospodarczą ?

Tusk do tego dąży, nie wiem jak JArek.

^^

Warto zmienić wszystko, pójść na całość. JKM jest liberalnym konserwatystą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

On jest za karą śmierci, za posiadaniem broni i Ćpaniem.

 

I to mi się w nim właśnie nie podoba... Samowolka- będzie jak w Stanach. Wyjdziesz do spożywczego i możesz zarobić kulkę w łeb... Cholera, chyba jeszcze to przemyślę :? A skończy się pewnie tak, że na nikogo nie zagłosuję bo się nie zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, myślcie proszę! Pomijając moją prowokację widać, że nie rozumiecie w pełni przekazu jaki funduje Wam JKM w swoich wypowiedziach (wyłapujecie pojedyncze słowa kluczowe, które wyrwane z kontekstu mogą i często mają inny wydźwięk niż cała wypowiedź).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, myślcie proszę! Pomijając moją prowokację widać, że nie rozumiecie w pełni przekazu jaki funduje Wam JKM w swoich wypowiedziach (wyłapujecie pojedyncze słowa kluczowe, które wyrwane z kontekstu mogą i często mają inny wydźwięk niż cała wypowiedź).

 

To nam wytłumacz jak jesteś taki cwaniak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Ja jestem za broniom, nie będzie samowolki.

Oczywiście kara śmierci to za dużo, ale żeby postraszyć a nigdy nie wydawać wyroku.

A narkotyki, są i tak Marycha już legalna u naszych południowych sąsiadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS jak czytam twoje wypowiedzi w tym temaci to naprawdę nie gniewaj się ale kurna to jest zabawne.

Piszesz, że on jest kozak i chce ratowac kraj. Wprowadzając giwery w biurku i prochy (bo i tak sa u naszych sasiadów) a kara śmierci tylko dla postrachu :) Ale jaja, fajny kraj....

Wtedy to już w ogóle z domu nie wyjdziesz :)

 

[Dodane po edycji:]

 

I jeszcze jedno Janusz Korwin Mike kiedyś miał hasła wódka w cenie chleba. No kozak z niego :) hehe

 

Zresztą prezydent pełni głównie role prezentacyjną a Mike nie bardzo się do tego nadaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba JKM : absolutny zakaz aborcji, nawet w wypadku gwałtu i zakaz eutanazji ale kara śmierci + dostęp do broni+ powrót obowiązkowej służby wojskowej - zajebisty pomysł na ratowanie kraju.....a zapomniałam dodać, ze uważa homoseksualizm za zboczenie, chce zlikwidować demokrację i wprowadzić monarchię......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×