Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Na podwórku miałam samych chłopaków- więc w typowo chłopięce zabawy jak zbijak, piłka nożna, łażenie po drzewach albo robiliśmy sobie konkursy typu- kto bardziej brudny wróci do domu :P Wdawałam się też w bójki- a, ze dziewczynki szybciej rosną...oni obrywali ode mnie :twisted:

 

Jakiej zabawy najbardziej nie lubiłaś/łeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialby-pozrlby ich od razu :P

 

Jak kulturalnie powiedziec pyskatej babie na forum-ze jest pyskata i bez kultury-ale ubierajàc to ladnie w slowa???? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałam bo ktoś mi to sugerował po moich wypowiedziach o zakazie palenia na przystankach i polityce. W każdym razie cieszę się, ze nie chodzi Ci o mnie :D .

No dobra inne pytanie ;) - Jakiego insekta najbardziej się brzydzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie te same wady, które widzę u siebie. Dlatego staram się nie okazywać wkurzenia, tylko podchodzić ze zrozumieniem.

Jest jeszcze chamstwo - ale nie, cham mnie nigdy nie wkurzy. Nie daję mu satysfakcji. Traktuję odpowiednio - ignoruję albo wyrzucam za drzwi.

 

Dlaczego ludzie mówią, że dzieci są dla nich najważniejsze, ale więcej wolnego czasu spędzają na zakupach i przed tv niż ze swoimi dziećmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu rozumieją, że dzieci czują się najlepiej w towarzystwie rówieśników i nie chcą całego czasu spędzać z rodzicami.

 

Co gorsze ulewa czy wichura?

 

Much i ciem-koszmar jakis te owadziska brr..

 

Nareszcie ktoś, kto rozumie, że można się brzydzić much! Do tej pory raczej spotykałam się z reakcją- :shock: much się brzydzisz!? Tyle ludzi brzydzi się pająków a much prawie nikt. Pająki przynajmniej nie latają i nie paprzą się w padlinie czy gównie! bleeeh :x:x:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak wichura, więcej szkód powoduje (wyrywa drzewa, zrywa dachy). Chociaż dłuuuuuuga ulewa prowadzi do powodzi :D No ale pytanie nie było o dłuuuugą ulewę hehe ;)

 

co do obrzydzenia muchami: "mucha to zwierze głupie, które siada na kupie" :) więc pewnie że jest obrzydliwa

 

i jeszcze pytanie: gdybyś miał/a się wcielić w jakiegoś herosa z amerykańskich komisków (kobieta kot, superman, batman itd) - jaki byłby Twój wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mucha to zwierze głupie, które siada na kupie" :)

:lol:

Kobieta kot! Uwielbiam koty. :105:

 

Jaki jest twoim zdaniem najgorszy zawód świata(nie chodzi mi o zawód miłosny ;) )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester bąków? :pirate: Hm, trudno wskazać jedną profesję, dużo tego widziałem na joemonster ;)

 

Jak kulturalnie powiedziec pyskatej babie na forum-ze jest pyskata i bez kultury-ale ubierajàc to ladnie w slowa???? :D

Powiedz jej: "Ty kur#$@#$ jeb#$@#$#@ w dup$@#$ zapier$#$$!!!!!! #!@#!#$#$%#$%#$@#$@#$!@#@#$# !!!!!!!! #$@#$%#$%#$%^%^&^&*$@#$@#@$%#$%#%!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

 

 

Co sądzisz o piosence Mrozińskiego na Eurowizję, i dlaczego jest ona tak niedojebana? :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to?

Dla mnie Eurowizja to delikatnie mówiąc...gówno. Z tego co pamiętam wszystkie piosenki z tego hmm...konkursu są ''niedojebane'' ;)

 

Słuchasz muzyki ze swojego pokolenia czy raczej tej starszej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dnia, chwili. Czasem sprzeciwiam się kulturalnie i asertywnie, że mucha nie siada... Czasem w ogóle ni be ni me, a czasem (i to jest najczęściej niestety, w domu) - kłótnie, krzyki, awantury i wyzwiska. Chociaż to nie ja nakręcam to wszystko, trzeba uczciwie przyznać.

 

Masz jakiś magiczny sposób na złagodzenie swojego rozdrażnienia? Poza miotaniem przekleństw, haha. A może bierzesz wszystko na przeczekanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynac palic papierosow ;)

 

czy znacie jakies skuteczne,naturalne sposoby na ostraszanie komarow????(jestem uczulona na wszelkie srodki owadobojcze-stàd zapytanie o naturalne srodki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Witamina B: 5 tabl complex wewnetrznie, a 5 rozpuszczone w pół szklanki wody do wcierania zewnetrznie. Nie testowalem, podobno stary sposob wedkarzy.

2. Wódka stolicznaja: zakretka do wcierania zewnetrznie, a szklanka wewnętrznie (podobno znieczula). Nie testowalem, nie wiem czy dziala.

3. Świece odstraszajace: zapala sie taka swiece kolo grila, tarasu, werandy, czy gdzie tam aktualnie urzedujesz i podobno komary tego uniakają. Nie testowalem.

4. preparaty tupu Off, Autan: prawie wszystkie maja rozne substancje czynne, wiec moze znajdziesz cos, co jednak nie alergizuje. Mozna tez probowac wersje dla dzieci. Testowalem - skutkuje :D

Powodzenia ;)

Pytanie przechodzi na nastepnego bo to temat rzeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynac palic papierosow ;)

 

czy znacie jakies skuteczne,naturalne sposoby na ostraszanie komarow????(jestem uczulona na wszelkie srodki owadobojcze-stàd zapytanie o naturalne srodki)

 

 

Sposób mojej Babci: natrzeć się waniliowym zapachem do cista :) Testowane podczas długich godzin w ogródku działkowym.

 

Wierzycie w to że kolory działają na psychikę i można sobie pomóc odpowiednio je dobierając (na ścianach, sprzętach, ubraniach)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×