Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chce byc tylko akceptowany,chce być traktowany jak inni.....a nie uzyskuje tego... :(

Chce być traktowany jak inni,nie chce być zawsze tym gorszym dla innych.......staram się,żeby ludzie traktowali mnie tak jak innych,żeby rozmawiali ze mną tak jak z innymi...a i tak to sie nie udaje.....

Dzisiaj jestem juz od samego poczatku dnia zdolowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica a jak ty sam postrzegasz siebie? Może tu jest początek twoich problemów?

Twoje posty bardzo przypominają mi moje sprzed kilku lat. Po pewnym, dość długim, czasie doszłam do wniosku, że ludzie traktują mnie tak jak traktują bo..ja sama siebie tak traktuję :roll:

 

 

U nas wirusa ciąg dalszy, dzieć kaszle, ja jestem zakichana, małża też rozebrało, coż to za dziadostwo panuje? Dziś chce zrobić kotlety jajeczne to nawale do nich czosnku, może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malzon od rana jezdzi i zalatwia rozne sprawy,niestety zapomnialam zaplacic racunku za telefon za marzec i mi wylàczyli telefony!!porazka.zrobilam juz przelewy ale dopiero za kilka dni uruchomià,a ja tyle telefonow dzisiaj mialam wykonac,szlag by to trafil.No i jeszcze martwiè siè o mèza ,bo jak pojechal o 7 rano tak jeszcze go nie ma-jeszcze nie jest calkiem sprawny fizycznie i bojé sie,ze gdzies zaslabl.o 13 wychodzè do pracy,mam nadziejè ze do tej pory wroci :?puszekokruszek, tu tez panuje jakis paskudny wirus grypy czy nie wiadomo czego..dzieci od klientow chorujà-tylko patrzè kiedy siè zarazè..ach co za dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja... hmmm dobre winko wczoraj piłam. :mrgreen: Dziś o dziwo jestem pobudzona, jak to zwykle bywa przy moim wrodzonym ADHD. :yeah:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja chce byc tylko akceptowany,chce być traktowany jak inni.....a nie uzyskuje tego... :(

Chce być traktowany jak inni,nie chce być zawsze tym gorszym dla innych.......staram się,żeby ludzie traktowali mnie tak jak innych,żeby rozmawiali ze mną tak jak z innymi...a i tak to sie nie udaje.....

Dzisiaj jestem juz od samego poczatku dnia zdolowany

 

Darek - pogadajmy... Ciocia soli pomoże. :mrgreen::o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, a na czym polega takie leczenie? Jest sie odcietym od swiata? Czy mozna miec ze soba lapka, polaczyc sie z netem i rozmawiac z rodzina i znajomymi?

 

Wstalo mi sie. Tzn obudzilo, bo jeszcze leze w wyrku. Czas cos zjesc. Od wczoraj biore spamilan rowniez rano :)

 

[Dodane po edycji:]

 

dominika92, a co sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, juz to zrobilam-nie wlaczà od razu,powiedziano mi ze do 3 dni :? no coz zaczekam.Ach i naliczà mi 90 euro do nastèpnego rachunku,za ponowne podlàczenie.Chyba bèdè rzygac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika co się dzieje z Tobą ostatnio? Usiądz na spokojnie i nam opowiedz wszystko po kolei, postaramy się pomóc.

 

Paradoksy- Paranoja sobie nogę oparzyła przy myciu tak, że wylądowała na izbie przyjęć :mrgreen:

 

Wova- nie martw się, na pewno małż zaraz przypełznie do domu z powrotem ;) Pewnie wykorzystuje chwile spokoju :mrgreen: hyhy ;)

Z tymi telefonami to Cię rozumiem, mi tak raz prąd odłączyli na dwa dni i nie dość że prądu nie było to 80zł kary za ponowne podłączenie :evil: Idz na pocztę i kup kartę do telefonu (takiego wiesz, co na pocztach stoją w budkach- jest u Was takie coś?) i z budki zadzwoń.

 

Esprit- masz nauczkę :nono: . I to nie za trzy dni spokoju, a za picie. Tak niestety jest, że raz wypijesz pół litra czystej i następnego dnia czujesz się okej, a innego dnia wypijesz dwa piwa i masz zgon i lęki na następny dzień. Nerwica. W naszym przypadku alkohol to naprawdę zło konieczne i warto wypić tylko czasem na imprezie a tak to tylko łyka, bo potem są takie atrakcje, nawet od jednego piwa... A Ty leków teraz nie bierzesz żadnych na stałe?

 

 

Ja właśnie jem śniadanie, zaraz się biorę za robienie prania, mycie podłóg itd Rentgena jadę zrobić wtedy, jak już będę mogła iść na cięcie, czyli na początku przyszłego tygodnia (dziś nie mogę bo spuchnę, a mam szkołę). Więc dziś mam wolne. Jeszcze żeby tylko ten drugi nie ćmił to by było dobrze :?:-| A jutro i pojutrze szkoła ... :? Trochę mam cykora, po trzytygodniowej przerwie tak dziko... Ale spoko, ten zjazd i następny i mam miesiąc wolnego :yeah::uklon: I w tym czasie sobie nadrobię zaległości.

 

A porpo Kobiety- mam dla Was nowe hobby! Zaraziłam niektóre z Was robieniem kolczyków to może Was zarażę robieniem torebek z filcu :?::mrgreen: Czekam na przesyłkę, jak się nauczę dobrze je robić to Wam przekażę moją tajemną wiedzę :smile:

 

 

Dobra, biorę się do roboty.

 

Miłego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, przełamałam się znowu, pojechałam tramwajem na zajęcia, taka byłam dumna z siebie. niestety po 2 godzinach zemdlałam. znowu. cholera wie dlaczego..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudia- dlaczego chcesz to zrobić? To nie jest wyjście. A co z Twoją terapią? Byłaś w tym ośrodku w końcu?

Fobia- pokażę i Was nauczę :smile: Moja znajoma mnie tym zaraziła- koszt jednej torebki to ok 10zł a sprzedaje je po 90zł :roll::mrgreen: Wyślę Ci na pw zdjęcie jej torebki jakiejś :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×