Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dzien miną jak z piczy strzelil... oczywiscie nie tak jak pownienen caly dzien bylem gdzies gdzie nie pownienem sie zblizac , bilans zyskow i strat = 0 zaraz jade do psych. zobacze co mi powie.. i dalej wcinam rexetin.. zyc nie umierac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja- uuu gratuluję! :D Nastrój Ci się poprawi może :smile: Ja obecnie mam w kolorze fuksji, oczoj*bne ;)

 

Staram się sprzątać ale coś mi nie idzie... :bezradny: Ja chcę nad morze... :-|

I ząb mnie ćmi... Już mam go dość a każdy dentysta twierdzi że 'jest cały' więc WYDAJE mi się że mnie napier*ala :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praca ,praca ,praca :why: jutro cora wyjezdza,wiec humor mam dziwny..oby do wakacji :D czas zleci szybko.We wrzesniu lece do >Polski,a wièc jakies spotkanie forumowe trzeba zorganiwzowac prawda????mam nadziejè,ze nie spotkajà mnie po drodze jakies nieszczèscia ;)magdalenabmw, gratulujè slubu :105: zresztà i tak napiszè na nk :D buziaki dla wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem co mnie dręczy:zdałem sobie sprawę,że nie tak to moje życie miało wyglądac,że w wieku 22 lat miałem mieć samochód,studia dobre w kierunku który mi sie spodoba..

Miałem mieć przyjaciół,dziewczynę,znajomych.....miałem być kimś,znaczyć coś dla innych ludzi...takie miałem marzenia kilka lat temu....a co teraz robie:siedze w domu,marudze na forum,wybrałem sobie złe studia po których będe pewnie pracował w zawodzie w któym kompletnie się nie nadaje...,,nie mam przyjaciół i znajomych w realu,nadal boje się ludzi,nie umiem z nimi rozmawiać......mam ataki paniki nadal...jeszcze inne dodatkowe problemy mam........,brak dziewczyny-zresztą teraz już o jakimkolwiek związku nie marzę,bo żeby stworzyć w ogóle coś z kimś trzeba być zdrowym i coś prezentować,a ja nie umiem robić rzeczy które kazdy facet powinien umieć,nie umiem jeżdzić samochodem,8 razy zdawałem na prawo jazdy i nawet z placu nie wyjechałem na egzaminie.....kurwa mać....próbuje rozmawiac z ludżmi,próbuje nawiązywać kontakty ale albo nie potrafie podejść,albo jak już z kimś gadam albo piszę to żle jestem rozumiany;/

Przepraszam za pisownie ale pisze bez uzywania bolącego palca który został przez przypadek troszke przycięty nożem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty jestes taki mlodziutki?wszystko przed Toba;)

myslalam,ze po 30 jestes :mrgreen: co studiujesz?czemu uwazasz ,ze do tego sie nie nadajesz?

Zawsze mozesz zrobic inny kierunek w zyciu.A jesli chodzi o znajomych ,dziewczyne i prawo jazdy.To nie Twoja wina ,ze Ci nie wychodzi tylko nerwicy..Jestes usprawiedliwiony.

 

ja caly dzien z domu nie wyszlam ,mialam sie uczyc a nic nie zrobilam jutro ide na zlamanie karku..naprawde boje sie bardzo ,a z reszta balam sie ,bo teraz czuje tylko obojetnosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej Kochani, ja Was wszędzie ze sobą zabiorę! I na każde przyjęcie! Będę benzo przy wejściu rozdawać :mrgreen::yeah:

 

Paranoja- co się trzęsiesz? Może magnezu Ci brakuje, co? Ważne, że zrobiłaś jakoś :P A jak Ci się znudzi to zamalujesz lakierem i heja.

 

Wovka- dzięki kochana:* A córa do Ciebie na całe wakacje przejeżdża?

 

Fobia- dam znać, a jak :D Komu mam się chwalić jak nie Wam?! ;):mrgreen: Ja we wrześniu do tego mam urodziny, te będą 21 :smile:

 

Człowiek Nerwica- raz jest z górki, raz pod górkę ale jak ktoś tam ładnie śpiewał 'w życiu piękne są tylko chwile'- ale dla nich warto żyć :smile: Na pewno wiele dobrego Cię czeka jeszcze!

 

Esprit- nawet nie wiesz jak mnie cieszy Twój dobry nastój! :great:

 

Takajakaś- ja do matury nic a nic się nie uczyłam i zdałam wsio na 90% :smile: Także nie pękaj bo obecna matura to banał i czytanie ze zrozumieniem. Nic więcej! :nono: A teraz i tak nic się nie nauczysz, więcej pożytku zrobisz jak się zrelaksujesz i mózg dotlenisz :!:

 

 

Oł, oczy mi się już kleją :roll: Pojutrze idę na rentgen szczęki i na konsultację do chirurga, potem umówimy się na zabieg usunięcia moich korzeni... A w weekend szkoła :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien .. hmm wizyta u bardzo milej pani psychiatry ,.. jakies zalozenia , wspolnie przyjete , teraz czas realizowac.. zle ziinterpretowany sms , a szkoda... bol brzucha - chyba stres a teraz jem sobie rosolek zaraz bedzie roladka :D:angel:

 

ZALOZENIE NA DZIS: wysmiac lęk - olac błędne koło...

 

"skwitowany w jednym zdaniu "pan jest straszny panikarz.. nic panu nie ma , ma pan lęki na własne życzenie""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty jestes taki mlodziutki?wszystko przed Toba;)

myslalam,ze po 30 jestes :mrgreen: co studiujesz?czemu uwazasz ,ze do tego sie nie nadajesz?

Takajakas18stko-a to ja tak staro pisze czy wyglądam? ;) ,prace socjalną,jestem na 4 roku i nie nadaje sie do tego ponieważ nie umiem rozmawiać z ludżmi,boje się ich,a tak sie składa,że praca pracownika socjalnego polega na współdziałaniu z ludżmi...poza tym ja wszystko musze zawsze zepsuć,zawsze coś musze zrobić żle tak ogólnie.

 

Zawsze mozesz zrobic inny kierunek w zyciu.A jesli chodzi o znajomych ,dziewczyne i prawo jazdy.To nie Twoja wina ,ze Ci nie wychodzi tylko nerwicy..Jestes usprawiedliwiony.

Ale nerwicą nie można się usprawiedliwiać.Inni mają nerwicę,a jakoś sobie radzą,podejmują decyzje,mają kogoś itp.

Miło,że napisałaś,dzięki.

 

Tobie też Magdo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do takajakas

aż mi sie pytanie nasuwa... czy jak ktoś ma 30 lub jest lekko przed nią jak ja to już "nic" nie jest przed nim? no to dół ;) . ale ja tez kiedys miałam 18 i myslałam, że trzydziestolatki są już u schyłku wieku. Także wszystko rozumiem ;) . Niestety czasu nie da się zatrzymać to i ciebie kiedys ta 30 dopadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, do roku?! :shock: Podziwiam, że się zdecydowałaś i trzymam mocno kciuki, żeby było lepiej!!! Będziesz pod opieką specjalistów.

 

Mój dzień - siedzę i próbuję pisać pracę... :roll: Z naciskiem na słowo "próbuję". :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaspałam na zajęcia - jestem miszczem :mrgreen:,

Mój dzień - siedzę i próbuję pisać pracę... :roll: Z naciskiem na słowo "próbuję". :evil:

Otóż i dokładnie mam to samo - a jak wiadomo, jak człowiek musi coś nabazgrać to interesujące wydaje się wszystko inne......nawet odkurzanie, zmywanie itp.

 

w niedziele wyjezdzam do krakowskiej kliniki leczenia nerwic (od 3 miesiecy do roku) :why:

Ja ci gratuluje poważnej, dojrzałej decyzji - naprawią cie tam i zaczniesz nowe życie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliksa- a ja Ci zazdroszczę :P Sama bym poszła do takiej kliniki, pewnie Cię tam wyleczą. Ciesz się ! Zaczynasz nowy level.

 

Joasia, Linka- ja tak samo, muszę pisać pracę licencjacką która ma być gotowa za dwa miesiące, chociaż muszę materiały zebrać do kupy :-| A jakoś nie mam weny :evil:

 

I jeszcze porządne sprzątanie mnie dziś czeka- brr. A w weekend szkoła, już się boję sesji bo mam sporo nieobecności :? No, ale nie ma co pękać przed czasem. A jutro RTG szczęki i rozmowa z chirurgiem. Trzeba się w końcu za to wziąć i powiedzieć DOŚĆ, muszę się odważyć :why: Tylko gorzej jak mi wyrwą te korzenie w tym tygodniu a ja napuchnę- bo wtedy nie pójdę do szkoły z głową jak dynia! No, ale zobaczymy jak to będzie i jaki termin dostanę. A może od razu usiądę i wyrwą? Kto wie...

 

Słonecznie dziś u mnie... tylko szkoda że nawet nie ma gdzie wyjść z domu :-| Chcę nad morze...

 

Dobrze, że chociaż mam po świętach pełną lodówkę, jedyne pocieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, nie spuchniesz, nie boj sie :) W dzisiejszych czasach sa naprawde dobre srodki zarowno do usuwania jak i pozniej.

.

 

Ale w moim przypadku to nie będzie zwykłe usunięcie tylko operacja wycięcia dwóch korzeni 6 i 7 dolnych, łącznie z szyciem :pirate: Więc na 99% spuchnę... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×