Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Esprit- mi w sumie pierwszy raz coś takiego się zdarzyło, zawsze na drugi dzień wszystko przychodziło, nawet przed świętami :evil: A jak to poczty nie będzie? To co będzie? Gołębie? :smile: Ech, nie ma się co złościć- przynajmniej ja się nie złoszczę, wolę się cieszyć że mi Bóg te trzy benzo podrzucił i że je znalazłam :lol: Także spokojnie. A Ty widzę niegrzeczny jesteś, tupie nóżką jak mu się coś nie podoba :twisted: Lubię takich ;):mrgreen: hehehe

 

Joasiu- och, pożycz mi trochę tego swojego luzu przed odwiedzinami! :-| Ja niby cieszę się że jutro jadę, bo dawno morza mojego kochanego nie widziałam i wszystko byłoby git gdyby nie to że daleko od domu muszę jechać, że muszę gadać z teściami, że muszę iść na mszę z chrztem a potem jeszcze siedzieć na uroczystym obiedzie :-| Dobrze chociaż że mam kieckę zajebistą, spróbuję się na tym skoncentrować żeby o reszcie nie myśleć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś jestem leń, nic nie robię cały dzień. No, prócz zabawy z dzieciakami i przygotowywaniem posiłków. Bajzel w chałupie mam niezły, okno nie umyte(miał się tym zająć małż), lodówka zalana likierem już od jakiegoś czasu. Mieliśmy dziś trochę ogarnąć w chacie ale jakoś nie wyszło 8)

Wiecie, przy dzieciach to nie takie proste i nie zawsze się chce, powiem nawet, że rzadko kiedy się chce. Wolę chwilę wolnego czasu, który mam w ciągu dnia(a są to chwile krótkie) spożytkować na siebie, zając się moim hobby, poczytać, popisać na forum czasem, a nie tam sprzątać i zmywać :twisted: Szkoda życia! Dom jest do mieszkania, a nie sprzątania...

A jutro jedziemy do rodzinki i w poniedziałek wracamy, także tego syfu co tu zostanie nie będziemy musieli znosić :lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- to może i lepiej będzie z tymi kurierami :smile: Wtedy na czas wszystko będzie dochodzić.

 

A jutro jedziemy do rodzinki i w poniedziałek wracamy, także tego syfu co tu zostanie nie będziemy musieli znosić :lol:8)

 

U mnie to samo :lol::105:

Pamiętaj Lili- porządek jest dla głupców, prawdziwy geniusz potrafi zapanować nad chaosem :twisted::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro jedziemy do rodzinki i w poniedziałek wracamy, także tego syfu co tu zostanie nie będziemy musieli znosić :lol:8)

 

U mnie to samo :lol::105:

Pamiętaj Lili- porządek jest dla głupców, prawdziwy geniusz potrafi zapanować nad chaosem :twisted::yeah:

Po napisaniu tego posta wzięłam się za zamiatanie podłogi, małż potem pomył więc jakiś tam w miarę porządek jest. Ale okno i lodówka uwalone jak trzeba 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie nic nie zrobilam jak zwykla sprztalam ale ksiazki leza ...juz stracilam jaka kolwiek nadzieje ze sie wezme do nauki i zdam ta mature...staje sie coraz bardziej obojetna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do matury uczyłam się 1,5 miesiąca-i poszło mi dobrze, nie licząc francuskiego którego nawet nie tknęłam i miałam mierny. Ale reszta była ok ;)

 

Wczorajszy wieczorny pramolan ok, bez lęków i jazd, bez jakichs skutków ubocznych więc staram się być dobrej mysli.

 

Życzę wam wszystkim radosnych i ( przede wszystkim! ;) )SPOKOJNYCH Świąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, radosnych i przede wszystkim spokojnych, wolnych od lęku i niepokoju Świąt Kochani! Cieszmy się Świętami i zapomnijmy na chwilę o wszystkich problemach i troskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiàt zyczy wovca z rodzinkà :D:D:D

 

[Dodane po edycji:]

 

Wesolych Swiàt zyczy wovca z rodzinkà :D:D:D

 

[Dodane po edycji:]

 

oo wrzucilo siè dwa razy :lol:8) ale wazne ,ze siè udalo nie?? :105:

zyczenia-wielkanocne.jpg.ec30dc3caac86dbc26e161ef52cd171b.jpg

zyczenia-wielkanocne.jpg.dc8776e5f359c98efba3db70d5d04e8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja załozyłam temat 'Życzenia Wielkanocne' w Off Topicu i nikt nic tam nie pisze :?

 

Z tym kościołem dzisiaj to ja nie zdążę... A byłam u spowiedzi w czwartek. Czy to znaczy że jutro nie mogę iść do komunii? :?:pirate:

 

Okej. Dziś i jutro moje dni zagłady. Apokalipsa.

 

Dziś wieczorem wyjeżdżam, ale biorę lapka ze sobą, to będę tu pisać na bieżąco czy żyję :pirate:

Jutro w południe chrzest.

Zajebiście sie boję, już mam mdłości z lęku.

Zaraz sobie Zomiren chyba pierdyknę, i tak miałam dzisiaj wziąć żeby podróż przeżyć- tylko nie wiedziałam o której godzinie.

 

Boże, jakby było fajnie siedzieć w domu w te Święta :!:

To się chrztów zachciało :why:

jajoooo.jpg.58cac26498e2e87332abbbcc0f03133b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mam mocno moje Słonce XD

 

czy dezorientacja w terenie jest objawem pogłębiania się fobii społecznej czy to już psychoza :?::?::?: jak można sobie pomylić bloki, klatki, drzwi własnego mieszkania :?: bloki nawet nie są do siebie podobne... :( a ja zorientowałam się dopiero, gdy włożyłam klucz i nie pasował. Przez chwilę - panika: gdzie ja u hu.. jestem :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, jak i kazdego ;)

 

Jestem niewyspana piekielnie, wiec czuje sie troche jakby mnie ktos na wirowanie wrzucil. Co jakis czas pojawia sie w mojej glowie dziwna mysl, ze to moze byc moj ostatni dzien na tej ziemi... Ze jest we mnie cos, co zaraz mnie zabije. Ale oddalam to od siebie, nakladajac tone ciasta na talerz i mam wsio gleboko w d... Akysz nerwiiicoooo! 358388.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×