Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Co za koszmarny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::cry: Łeb mi pęka niesamowicie, z nosa ciurkiem leciało cały czas, oczy łzawiły no i duszności, ja już nie wytrzymam z tymi dusznościami - od jakiejkolwiek chemii (perfumy, odświeżacze, kosmetyki, proszki, płyny, itd.). Jechałam autobusem do Wawy i oczywiście wszyscy wyperfumowani, a ja dostałam duszności, głowa jak balon, otępienie... Jakoś załatwiłam co miałam załatwić w stolicy, ale z powrotem było jeszcze gorzej, autobus duszny, pełno kurzu i był tam jakiś strasznie mocny odświeżacz powietrza o bardzo intensywnym zapachu. Myślałam, że nie dojadę do domu z powodu duszności i migreny, no ale nie mogłam wysiąśc gdzieś sama w drodze. :cry::evil: Starałam się powoli oddychać, tylko jak tu oddychać skoro powietrza nie ma, od razu nos zapchany chociaż woda z niego leci, skóra jak papier, wszyskie śluzówki palą żywym ogniem. :cry: Czy ktoś z Was miał dziwne alergie oddechowe na perfumy i inną chemię? Bo ja już się chyba załamię..., gdy było zimno to jeszcze nie było tych zapachów tak czuć, a teraz gdy się zrobiło ciepło i duszno to ja po prostu nie mogę wytrzymać. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: Łeb mi pęka niesamowicie

 

U mnie to samo :why:

 

Co do alergii na perfumy i mocne zapachy- moja babcia tak ma, nic przyjemnego :? Biedna Joasia .

Mi też głowa pęka, już się zaczynam schizować że to coś poważnego :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska, ja nawet krem do twarzy to muszę wybierać całkowicie bezzapachowy, a już nie będę mówić o płynach i proszkach do prania, praktycznie każdy jego zapach wywołuje u mnie duszności. Nawet szampony... Ja już nie wiem o co u mnie chodzi z tą chemią. :cry:

 

Madziu, dzięki, no jakaś masakra z tymi zapachami u mnie, nie wiem już co robić. :roll: W takich momentach zaczynam być wściekła, narasta panika, normalnie czasem mam ochotę coś zrobić wyperfumowanej osobie, która siedzi obok mnie. :twisted: Nie mogę tego znieść... Jeśli chodzi o głowę to ma być ochłodzenie i to pewnie dlatego... Jak ja nienawidzę wiosny. :evil:

Co do szyny relaksacyjnej - podobnie jak Agaska gorąco polecam. :mrgreen: Ja takową posiadam i nie daje szczęk zaciskać. ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, gdzie mogę kupić tą szynę relaksacyjną? Nie ma na Allegro.

 

Ja już nie wiem czy to pogoda... W ciągu paru tygodni miałam tylko kilka dni przerwy :why: A tak boli non stop- jak nie na skroniach to na czole, jak nie na czole to z tyłu, jak nie z tyłu to na środku...

 

Jak ja mam sobie nic nie wkręcać?! :why:

I do tego prawie co rano mnie muli :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, gdzie mogę kupić tą szynę relaksacyjną? Nie ma na Allegro.

 

Nie kupisz jej na Allegro, bo ona musi być dopasowana idealnie do Twoich szczęk, trzeba najpierw wziąć miarę! ;) Udaj się do chirurga szczękowego i przedstaw mu całą sprawę, a on Cię skieruje gdzie trzeba. :mrgreen: W moim przypadku tak było, poszłam do ch. szczękowego i dał mi namiar na dentystkę, która zajmuje się sporządzeniem takich szyn. ;)

 

Mnie też głowa boli w różnych miejscach, opowiedziałam wczoraj dokładnie neurologowi o tych bólach, a on powiedział, że to na 100% migrena. A czy bóle głowy nasilają się u Ciebie też np. w dusznych pomieszczeniach, albo od jakichś zapachów, albo po niektórych produktach (np. serach, czekoladzie), lub po stresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy bóle głowy nasilają się u Ciebie też np. w dusznych pomieszczeniach, albo od jakichś zapachów, albo po niektórych produktach (np. serach, czekoladzie), lub po stresie?

 

Acha... Do szczękowego i tak muszę iść korzenie wyrwać to od razu zapytam o szynę.

Czy ból się nasila... Ciężko powiedzieć bo ciągle praktycznie siedzę w mieszkaniu, a w mieszkaniu jak w mieszkaniu- wietrzę ale i tak nie jest jak na powietrzu. Ale jak mam okno otwarte albo jak jestem na powietrzu to mniej mnie ta głowa boli. Może nie wcale, ale powiedzmy ćmi, a w domu napier....dziela.

 

Stres mam cały czas bo mnie boli głowa :roll: I stresuję się tym, że to coś poważnego -> koło się zamyka.

 

A czy po czekoladzie, serze? Hmmm cholera, nie wiem :o Zjem dzisiaj czekoladę i zwrócę uwagę czy bardziej boli, nie zauważyłam czegoś takiego do tej pory, ale kij wie. Z zapachami też nie mam pojęcia jak jest... Ale to akurat chyba nie ma wpływu...

 

Generalnie boli mnie od kilku tygodni, tylko kilka dni spokoju było w tym czasie. Boli w różnych miejscach, np teraz na lewej skroni. To taki ból, jakby mi ktoś pięść dociskał do czaszki, uciskowy czy jak to tam się nazywa. Czasami też tak boli jakby mi ktoś obręcz zaciskał na glowie :? Wstaję rano- boli, kładę się spać-boli. W nocy żaden ból nigdy mnie nie obudził wiec nie wiem czy boli, chyba nie, albo nie na tyle abym się obudziła.

 

 

:? Boję się. :why:

 

I jestem wściekła- ubrałam się, chciałam wyjść do sklepu - a tu dupa, nie mogę kluczy znalezc :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia - niech Ci jakiś dobry fachowiec zrobi tą szynę, bo czasem jeśli może ona narobić więcej szkody niż pożytku, musi być idealnie dopasowana.

Tak podpytuję o te bóle głowy, bo są pewne czynniki wywołujące migreny, a z tego co opisujesz to tak sobie myślę, że mogą to być u Ciebie bóle właśnie migrenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywieźli, przeprosili i teraz mam 2 duze pizze a jeść mi się odechciało, dziubnęłam kawałek i koniec wiec jak ktoś ma ochotę na pizze to zapraszam do Częstochowy :mrgreen:

 

Jedz jedz, szkoda, żeby się zmarnowały tym bardziej, że jak pisałaś pyszne! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po- musisz być wyrozumiała. Wiem co piszę bo prowadziłam swoją gastronomię i też czasem nam się pomyłki zdarzały- szczególnie jak duży ruch był :? I jak jakaś baba się awanturowała to już ja dbałam o to żeby mniej żarcia jej sypnąć :evil: A tym uprzejmym dawałam gratisy np sałatkę :yeah:

Rozumiem, że to potrafi wnerwić ale pomyśl że to np nie jest wina tego biedaka co tą pizzę wozi czy pani 'dyspozytorki'- tylko ktoś mógł pizze pomylić przy segregacji dla kierowcy. Także spokojnie i ciesz się że masz pizzę gratis ;) Ja tam bym się cieszyła! A mi jakoś nigdy podmienić nie chcą :(:roll:;)

 

Joasia- mam nadzieję :-| A czy te moje bóle wyglądają na migrenowe? Bo ja o migrenie kompletnie nie mam pojęcia. Ale np jak się położę w ciszy i spokoju to ten ból wcale nie mija :/ :hide:

Byłam na dworze i albo mnie nie bolała albo po prostu o tym nie myślałam. Ale tylko weszłam do domu- zaduch że masakra, wszystkie okna pootwierałam i od razu tępy ból :why:

 

 

Byłam w sklepie, wydałam pięć dych na składniki do jednego ciasta :evil: W dodatku nigdzie nie mogę znalezc mleka w proszku! Gdzie ja mam to kupić? No i dupa z gotowania :-|

W dodatku zapomniałam kupić żarcia dla kota i teraz siedzi i drze pyska. Nie wspominając o tym że znalazłam klucz od mieszkania ale od klatki już nie i musiałam znowu wchodzić na 'Ulotki' -''Dzień dobry, ulotki, może pani otworzyć drzwi?' :mrgreen::lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

W dodatku lewe ucho mnie boli w środku :-|

 

[Dodane po edycji:]

 

I mi z nosa woda cieknie a propo, od rana :-| A nie jestem chora.

 

[Dodane po edycji:]

 

Boże, patrzysz jak ja zrzędzę i nie grzmisz :!::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, trochę nie fer jesteś , Ka_Pokażesz być cierpliwa i wogóle a ostatnio sama zrobiłaś awanturę babce na poczcie,która Cie o dowód prosiła - a to też niejej wina tylko wytyczne odgórne ;)

 

mnie głowa zaczęla boleć, pogoda beznadziejna, ciągle pada, nudzi mi sięi lenia mam niemiłosiernego. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, trochę nie fer jesteś , Ka_Pokażesz być cierpliwa i wogóle a ostatnio sama zrobiłaś awanturę babce na poczcie,która Cie o dowód prosiła - a to też niejej wina tylko wytyczne odgórne ;)

\\

 

To co innego. Bo zamiana pizzy wynika z pomyłki- ktoś pomylił pizze dając je kierowcy i ani kierowca ani telefonistka nie są winni. A babka na poczcie zna mnie z twarzy i z nazwiska pewnie też, widziała mój dowód milion razy a i tak zrobiła z siebie pieprzoną służbistkę :evil: A co odgórne przepisy, skoro już tyle razy mnie widziała i znała, tyle razy widziała dowód. Kto by ją sprawdził wtedy czy ona zgodnie z przepisami robi skoro miała 100% pewności że ja to ja? I nagle robi problem. Mi na złość, a nie przez pomyłkę.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Pocieszajcie mnie że Was też głowy bolą, pocieszajcie. Tak mi lżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu, ja też właśnie dostaję od razu migreny jak wejdę do dusznego pomieszczenia, bez świeżego powietrza i otwarcie okna niestety nie już w stanie zatrzymać bólu, ale trochę go łagodzi. Migreny są różne, mająteż mnóstwo objawów, a mogą trwać od kilku godzin do kilku dni... Ja bym jednak na Twoim miejscu się przeszła do neurologa, żeby zdiagnozował te Twoje bóle, będziesz wtedy spokojniejsza.

A woda cieknąca z nosa - kurcze, ja to mam tak od alergii. :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia bronisz pizzeri bo sama miałaś stycznośc z jedzeniem i wiesz ,ze błedy się zdarzają. Nie pracowałaś natomiast na poczcie/ w urzędzie i nie wiesz jak to jest mieć odgórnie coś narzucane, co nie zawsze może Ci się podobać. Dosyć o tym tak tylko rozważałam ;)

 

głowa przestała juz boleć na szczeście, samo przyszło ,samo poszło ;) ale leń pozostał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- przejdę się po świętach do lekarza, ale boję się cholernie bo już sobie wkręcam różne, brzydkie rzeczy :-|:cry:

A jest coś, co może mi w tych bólach pomóc? Jakiś domowy sposób? Teraz czuję jakby mi z tyłu głowy po prawej stronie ktoś igłę wbijał :-| No i ucisk na całą głowę, norma. Zadzwonię jutro do przychodni, może jest jakiś rodzinny który może mnie przyjąć. Może on coś poradzi chociaż na razie.

 

Kurde, dwa lata temu jak zaczęłam chorować na NL było to samo, wtedy po antydepresantach przeszło.

 

Fobia- no nie ma co roztrząsać :P Ja swoje wiem i zdania nie zmienię ;) I zazdroszczę że głowa już Cię nie boli.

 

Miałam robić ciasto i dupa, brakuje mi jednego składnika :/ :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JoasiaA jest coś, co może mi w tych bólach pomóc? Jakiś domowy sposób?

 

Jeśli to bóle migrenowe to pomaga odizolowanie od świata zewnętrznego na kilka godzin, czyli położenie się w przyciemnionym koniecznie dobrze wywietrzonym pokoju, w ciszy, unikanie światła, przede wszystkim z monitora komputera i telewizora. Przy migrenach pomocna jest wit. B2, B5 i magnez. Dobrze robią zimne okłady na głowę, ciepła kąpiel, masaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Joasiu :*

Zauważyłam właśnie że mi strasznie pulsują żyły na skroniach, jak szalone :o Masakra... Nigdy tak nie było, mam słabe krążenie krwi z natury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co u was robaczki ?

 

No Robaczku ciekawy ten Twój nowy psychiatra :mrgreen: To z czego on żyje jak tak każdemu mówi że nie muszą leków brać? :mrgreen: hehe Ale agent, niespotykane.

A piwska nie pij bo jutro będą Cię lęki łapać :nono::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, no wlasnie wyszlo, ze magdalenabmw zaciska zeby :P A od zaciskania i zgrzytania zebami migrene ma sie taka, ze hoho.

 

Zjaaadlabym pizze... moze zrobie jutro :roll:

Pojadlam, spa lyknelam, popijam meliske i zastanawiam sie co jeszcze zjesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×