Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Puszek Okruszek- a nie mogłabyś wynająć pokoju? U mnie w mieście wiele osób wynajmuje pokoje np w domach jednorodzinnych. Moja przyjaciółka tak mieszka u jednej babci, dom z lat 90tych przy parku, blisko ma na uczelnię itd a w domu ma dostęp do kuchni, łazienki no i swój pokój z osobnym wejściem, pokój ok 20m2 i płaci 300zł (w tym już są opłaty). Była mojego chłopaka też tak mieszkała, i też 300zł płaciła za pokój.

 

Może czegoś takiego poszukaj?

 

Tet- Esprit dobrze pisze. Z antydepresantów najlepiej dłużej schodzić, wtedy 'nic nie boli'.

 

 

A ja muszę jakoś sobie humor polepszyć. Dzisiaj dzień SPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam pokój lub kondygnację "przy rodzinie" ale na dziecko bardzo niechętnie patrzą. Właściwie to dziecko wyklucza takie rozwiązanie.

 

Zakupiłam dziś małe zielone tableteczki, byle do weekendu, mam zamiar zacząć brać, może one mi coś pomogą bo czasem nie daję rady.

A jutro postawię totka, może w końcu się uda z tą szóstką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- czyli tak jak myślałam, główny cel psychoterapeuty to wkur*ić pacjenta :mrgreen: Może dlatego moją psychoterapię z psychoanalitykiem przerwałam po pierwszym spotkaniu :roll::lol:

 

Mój dzień jest cholernie nudny. Po prostu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, ja tak nie mialam. Wygadalam jej wszystko na pierwszym spotkaniu, pozniej zaczelysmy dochodzic czemu mi sie takie a nie inne objawy nerwicy pokazuja i dlaczego w ogole te nerwice mam. A pozniej zaczelysmy pracowac nad zaprowadzeniem w mojej psyche harmonii. Mi terapia od pierwszej wizyty dawala bardzo duzo.

 

Zjadlam, trzeba posprzatac... Ale tylko po sobie, brata burdel mam w nosie. Jego kolej byla sprzatania, olal jak zwykle, to ja tez oleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej ......tak sobie,nie najgorzej ,ale ta niska samoocena mnei nurtuje, musze zadbac o siebie po maturz i to porzadnie...Nie wiem a jakie studia isc..!jestem rozdarta;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, ja jestem po 4,5 miesiècznej behawioralno-poznawczej :D przed wypadkiem mèza doktorek stwierdzil ,ze juz mi wystaczy.Na razie jest ok,ale jestem w kontakcie telefonicznym z doktorkiem.Lèkow nie mam ale..jakis strach ,ze wrocà ataki -pozostal.Bardzo ppolecam tà terapiè :D no i radzè sobie bez lekow,zdarzylo mi siè w ciàgu pol roku zjesc tranxene moze ze dwa razy.a tak melisa i walerianka :D

 

[Dodane po edycji:]

 

zapomnialam napisac-dzien aktywny i pracowity :D jutro przyjezdza moja corcia kochana :mrgreen::mrgreen::mrgreen: bèdzie wesolo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cicho, cicho :P

Moj dzien... Hm, jak codzien. Troche roboty, troche nudy. Na wieczor telepka, zorientowalam sie, ze spamilanu nie wzielam. Chyba mam jednak tolerancje na niego, bo 30min po lyknieciu sie uspokoilam :roll: Teraz wcinam buleczke z ziarnami dyni i ogladam CSI Las Vegas.

 

Btw - magda, wciaz czekam na przepis na chlebus :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Przesyłka już spakowana ;)

 

Nawet nie wiem jak Ci dziękować :* :smile: Mam nadzieję że kiedyś będę mieć możliwość odwdzięczenia się :smile:

 

Mój dzień niespodziewanie się zmienił heh Zadzwonił mój chłopak i powiedziałam żeby po mnie przyjechał i pojechałam z nim na jedno zlecenie- chyba 60km od domu (stwierdziłam że najwyżej ataku dostanę, ale muszę się zaprawić przed podróżą). Poszliśmy tam nad wodę, pospacerowaliśmy i fajnie było :smile:

 

I spokojnie co najważniejsze!

 

Esprit- zapomniałam na amen, przypomnij mi proszę jutro i od razu zadzwonię do mamy :smile:

Wovka- fajnie że córka jutro przyjeżdża do Ciebie, wyluzujesz się trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, pomylilas mnie znow :P Nie espirit chcial przepis ino ja, heh.

 

Ale mam zagwozdke i pietra lekkiego... 2 tygodnie bralam spamilan po cwiartce. Nie wystepowaly zadne powazne skutki uboczne (oprocz problemu z pecherzem i lekkim slinotoku). Wczoraj weszlam na polowke. Dzis mam uczucie jakby mi puchla krtan... w ulotce pisze, ze w reakcji alergicznej na buspiron moze dojsc do:

- obrzeku warg lub gardla

- omdlenia

I zastanawiam sie, czy:

- mi nerwica daje popalic i tylko takie uczucie

- odczucie po jedzeniu bulki z twarda, chrupiaca skorka i pestkami dyni w gardle

- faktycznie mi puchnie od leku :roll:

Obstawiam na dwie pierwsze opcje, ale... Sama nie wiem. Oddycham normalnie, pije i przelykam normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, pomylilas mnie znow :P Nie espirit chcial przepis ino ja, heh.

 

Masz rację :roll: Nie pierwszy raz mylę nicki, przepraszam :roll: I znowu myślę o jednym a piszę o drugim :mrgreen: Ale Espritowi też mogę przepis wysłać, niech chłopina pogotuje trochę, ot co :mrgreen:;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, no wlasnie tak podejrzewalam.

Nie, wiesz, ja dawno te ulotke czytalam i telepke mialam na poczatku brania. Ale juz sie nie boje go :mrgreen: Dlatego tak mnie zastanawialo to uczucie. Ale juz minelo, wiec obstawiam jednak na bulke, heh.

 

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień - nastrój na razie dobry, bo jest wilgotno, więc mogę swobodnie oddychać i głowa nie boli. :mrgreen: Niedługo wyruszam na psychoterapię (jakoś się denerwuję... :roll: ), potem zajadę na uczelnię, a popołudniu w końcu neurolog, tak swoją drogą to ciekawa jestem co mi powie na moje migreny, nigdy nie byłam u neurologa. :P

Miłego, spokojnego dnia Kochani. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×