Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc dzien,troszke wkurzyla mnie toksyczna kolezanka ale to standard:)nic mi sie nie chce tak ogolnie a i zatailam cos ..uff zeby mi to uszlo plazem ,ale co z czlowieka robi tchorzostwo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień "taki se". Zapisałam dziecia do przedszkola co wiąże się z przeprowadzka. No więc trza kupić samochód coby stary miał jak do roboty dojeżdżać. Max 3 tys mogę przeznaczyć, malucha jakiego może upoluję :mrgreen:

Jestem trochę sfrustrowana bo pramolan narazie nie działa na mnie. Wizyta u psycha za miesiąc dopiero, może dam jakoś radę do tego czasu. A może to małe zielone g*** zacznie działać.

No i jestem przerażona tą przeprowadzką :roll::time: Niby się cieszę bo tu mi zle, tam będzie lepiej i w ogóle u siebie itd ale...no 11 lat tu mieszkam i przyzwyczaiłam się do miasta i wszystkiego..a tam, małe miasteczko, ciężko będzie znalezć pracę...no i ten samochód muszę załatwić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- kurcze, nie byłam zobaczyć jeszcze w skrzynce, zapomniałam na amen :? Jak mój X przyjedzie z pracy (ma klucz do skrzynki przy sobie) to zejdę i dam znać czy mam list/awizo. Myślę, że już powinno dojść, już półtora tygodnia... Prawda? :?

 

 

Właśnie powiedziałam mamie przez telefon że wychodzę za mąż we wrześniu :pirate:

 

 

Moja mama pewnie KOCHA te moje niespodzianki :great::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najblizszych dniach zabieram malza i jedziemy nna poludnie Francji.Moj jeden klient mam tam dom i powiedzial ,ze jak sie nim zaopiekuje to za free mozemy tam jechac.klucze juz mam.Takze mysle ze na dwa trzy tygodnie pojedziemy-mam zalegly urlop i to chyba dobre wyjscie z sytuacji-za duzo sparw ostatanio,taki urlop nam sie przyda..szczegolnie mezowi.Tylko zalatwie jeszcze z tamtejszym szpitalem,papiery zwiàzane z rehabilitacjà i jedziemy :D nie zabieram lapka chyba,zresztà nie wiem.chcialabym siè oderwac totalnie od wszystkiego..chociaz na jakis czas.Nerwy trzymam na wodze ale bojè sie ze jak pierdyknie wszystko to sie skonczy jakims zalamaniem nerwowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasnęłam o pólnocy a w łóżku leżałam już o 21. 3 godziny męczenia się po prochach które innych usypiają. Czarnobyl jakiś wyłazi ze mnie czy co? :roll:

Wszystko działa na mnie na odwrót. ;)

Jestem tak niezdecydowana że głowa mała. Nie potrafię podjąć decyzji od której zależy przyszłość mojej rodziny. Szlag juz mnie przez to trafia, zacznę chyba odliczać dni do wizyty u psycha.

Jestem dziś wyjątkowo negatywnie nastawiona do nerwicy itp :evil:

 

A tymczasem idę na plac zabaw z dzieciem i na zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszekokruszek, napisz sobie na kartce wszystkie za i przeciw-domyslam sie ,ze chodzi o przeprowadzkè prawda??Moze na swiezym powietrzu wpadnà ci do glowy nowe pomysly??

Ja zle spalam,malz chrapal jak potèpiony :hide: mialam chèc go przydusic poduszkà :lol: a tak ogolnie jest ok.Humorek mi dopisuje.Dzisiaj mam wolne i tez muszè podjàc decyzjè kiedy jedziemy do tej Francjii,tam podobno juz jest cieplutko,wièc przydaloby sie kupic jakies kiecki i sandaly i...sama nie wiem co jeszcze.A z kasà muszè uwazac,bo nie wiadomo kiedy malzon pojdzie do pracy a oszczèdnosci topniejà szybciutko!!!!!!!!!!!!!a co u Was kochani?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i h... za dobrze bylo wczoraj , noc koszmarna , caly czas sie trzese , jeszcze sobie wbilem do lba ze bedzie mi sie krecic w glowie... chyba pora zmienic swoje zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- jedz, wypocznij kobito, należy Ci się odpoczynek po tym co przeszłaś ostatnimi czasy! Na Twoim miejscu wzięłabym laptopa, ale schowałabym go tam do szafy. Fajnie, jak nie będziesz z niego wcale korzystać ale w razie ataku (tfu tfu) czy innych problemów z psyche żebyś miała możliwość napisania np tutaj i pogadania z nami, zapytania (wiesz o co chodzi). Bo jednak nie zawsze pod ręką ma się psychologa czy psychiatrę.

 

Klaudia- kiedy masz teraz terapię? Musisz sobie zadać pytanie- co mi da to, że się potnę? Będzie lepiej, lżej? Co się zmieni? Pomyśl o dzieciach. Czy chcesz żeby one potem pytały skąd masz te blizny? Bierzesz jakieś leki teraz?

 

PuszekOkruszek- a Ty się wyprowadzasz tylko dlatego że w tamtym miejscu było miejsce w przedszkolu dla Twojego bąka małego? Bo jeśli tak, to to chyba nie ma sensu, wg mnie. Ale z drugiej strony może to jest ten czas żeby zmienić swoje życie?

Wczoraj moja przyjaciółka mi fajnie napisała- 'Teraz robię rzeczy których nigdy bym nie zrobiła!' - przeprowadza się (a mieszkała 21 lat w jednym miejscu), idzie na prawko, bierze ślub, zmienia studia... Rozumiesz? :smile: Show must go on!

 

 

Wstałam, nakarmiłam kota, zjadłam śniadanie... Na 16 mam szkołę, boję się :zonk::-| Po trzech tygodniach przerwy. W dodatku mam dwa zajęcia na których jeszcze nigdy nie byłam :oops: Na szczęście mój chłopak ma jakieś ważne zajęcia na 16, więc jedzie ze mną do szkoły i potem mnie odbierze (nie muszę jechać tramwajem a tym bardziej taxą brrr :hide: ) Zastanawiam się czy Oxazepam zjeść czy dam radę bez, na samych Nervomixach... Hymm...

 

Ale Wam życzę spokojnego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw biorę leli ale one nic nie dają nie powiedziałam o wszystkim psychiatrze i teraz mam za swoje

mój stan z dnia na dzień jest gorszy morze powinnam iśc do szpitala

w środę znów idę do psychiatry musze powiedziec co mi jest

na razie myśle o tym żeby się pociąc lub nacpac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- wyniki jak 18 latek? Bo na tyle wyglądasz :mrgreen: Okej nie zjem, poćwiczę silną wolę a4.gif

 

Klaudia- nie mówiąc o wszystkim psychiatrze popełniłaś duży błąd i teraz masz skutki. Jak on ma Cię wyleczyć jak Ty mu nie mówisz co Ci jest? Masz złe leki. Marszem do psychiatry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Ale mi zaimponowałaś :) Dziękuję za komplement. A tak na serio weź pigułę ze sobą ale staraj się jej nie brać. Mój psychiatra i psycholog tak właśnie mi poradzili. I wiesz co to rzeczywiście działa. Czasami jak jest naprawdę ciężko to łyknę ale rzadko to się zdarza. :105:

 

Wiem, wiem, noszę je ze sobą od dwóch lat w razie 'wu' ale najczęściej nie używam, tylko sobie śpią w mojej torebce :smile: A za komplement nie ma co dziękować, same fakty :twisted:

 

Coś mnie głowa dzisiaj boli :? A już tak długo nie bolała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano o przeprowadzkę chodzi, tam byłoby nam o niebo lepiej itd, spokój psychiczny etc ale są 2 "przeszkody"raz, że jest to małe miasteczko i ciężej mi będzie znalezć pracę a dwa muszę mieć samochód żeby tam mieszkać bo małżon będzie musiał dojeżdżać wielki szmat drogi do roboty.

No i nie chciałabym żeby spełnienie mojego marzenia(przeprowadzka)odbiło się na mężu(1,5 godz dojazdów do pracy, 10 godzin na dachu i znowu 1,5 godz powrotu. Nie wiem jak ale musze ten samochód kupić)

 

Idę zaraz pierogi z mięsem robić, o ile mi ciasto wyjdzie :mrgreen: no i wreszcie drugą kawę wypiję bo "powinnam"już 2,5 godz temy wychlać

 

Klaudunia a może pomyśl o jakimś szpitalu czy ośrodku. Szybko by Cię postawili na nogi, po co masz się męczyć. A przede wszystkim powiedz o wszystkim co Cię gnębi psychiatrze, dobierze odp leki,psycho. Może spisuj sobie na kartce, ja u psycha zawsze zapominam o najistotniejszych rzeczach powiedzieć

 

wovacuum u nas odwrotnie, ja od porodu chrapię, niedawno dzieć lat 3 obudził mnie w nocy z pretensją "mamusiu nie chrap bo nie mogę spać" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×