Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, czyli oddzial dzienny przez 3 miesiace.okolo 60-ciu spotkan :smile:

 

jak bedziesz przychodzila do domu to pisz jak bylo.

Tez mialam mozliwosc pojscia na oddzial dzienny, sama chcialam, mialam juz skierowanie i bylam umowiona poltorej miesiaca temu w poniedzialek na 8:00.

Zdecydowalam sie na psychodynamiczna 2 razy w tygodniu.

Zawsze moge tam isc. Pisz jak jest, moze i ja sie zdecyduje.

Czy codziennie bedzie tam terapia indywidualna i grupowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia, nie wiem tego jeszcze.. ta psychiatra, z która dzis rozmawiałam mowila ze bedzie grupowa bo takiej potrzebuje ale indywidualna tez więć zgłupiałam.. to da sie połączyc ze sobą????

 

Dziewczyny, mam ogromnego stresa ze to juz tak szybko i z tyloma innymi nowymi i zupelnie mi obcymi ludzmi!!! ale staram sie byc jak najbardziej pozytywnie nastawiona ;)

 

Mam nadzieje, ze mi pomoże Wioluś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecko kochane!!!pomoze ale uwierz w to.Poradzisz sobie ze stresem zobaczysz.Ja tez za kazdym razem jak jadè na terapiè to mam malego stresa(jutro jadè)to swietnie ze jestes nastawiona pozytywnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze nie wiem jak ta terapia dokładnie bedzie wyglądała... ale podobno nie bede musiala na kazdy temat sie wypowiadac, moge nawet przez cale zajęcia milczec, ale wtedy z niej niewiele skorzystam.. tak mi mowili na poprzedniej konsultacji w innym miejscu a tutaj zapomnialam zapytac wiec nie wiem... :(

 

A na którą Ty jutro masz terapie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 11-tà jadè,a dzisiaj mialam wolne bo klient chory,grypa siè rozpanoszyla u nas na dobre...zrobilam dzisiaj przemeblowanie,pozniej usmazè wàtrobkè dla faceta bo kocha :roll: no i tak dzien zleci ...chodzilam na terapiè grupowà w Polsce bylo bardzo milo,i fakt jesli nie chcesz to siè nie udzielaj..byle nie za dlugo ,bo wiele stracisz :D ale leje u nas,juz tak 2 tygodnie z przerwami jednodniowymi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowilam wreszcie tu pisac,bo w poniedzialek dowiedzialam sie od psychiatry,ze cierpie na nerwice lekowa z depresja .... dostalam zomiren,seronil i na sen imovane.

kolejna wizyta w styczniu i potem na psychoterapie.

Mam nadzieje,ze uda mi sie z tego wyjsc bo bardzo mi ciezko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka, za tą kase od razu kupil zajefajny aparat zmega promocji hi z 1900na 900:D i bede uczyc sie robic zdjęcia bo moj tesc to fotograf hi

 

Klaudia78, dasz rade:) pierwszy krok juz zrobilas, mnie tez czeka terapia i tez biore seronil... Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od czego jest komunikacja miejska hehe??

 

[Dodane po edycji:]

 

U nas to ostatnio bylo tak, ze kazdy wiedzial ze nie ma proszku do prania w domu ale kazdy tez przez caly tydzien zapominal go kupic bo przeciez nie oplaca sie wyprawa do sklepu specjalnie po proszek i tym sposobem pol łazienki było zawalonej brudnymi ciuchami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, wierzè,ze musialo byc Ci cièzko..swojà drogà to musi byc niezla nerwowka,jesli facet na czas nie dostajè kasy :roll: a u mnie dzisiaj praca praca praca za godzinkè jadè :D acha pralka zaskoczyla,wielka ulga bo juz mialam wizjè jak jak idè do pralni z walizà brudnych ciuchow :mrgreen: czujè siè bardzo dobrze,3 miesiàc dzisiaj mija bez atakow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×