Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od soboty wstaję około 8-9 rano i o dziwo wysypiam się ! Dziś tak długo leżałam i myśle-cholera, pewnie już 13, patrzę.. a tu 9 :shock: Szok !

 

 

Biedactwo - schodzisz na psy ehh a tak Cie polubiłem :D :) :) :) :)

 

 

A mój dzień hmmm też nawet dobry, przejechałem po za Katowice (ogólnie z 60km po zadupiach) sie z kolegą i zabłądzilem ale jakoś przez cb-radio mnie poprowadzili, lęk gdzies tam w środku jakby się chciał odezwać ale mu się nie udało :) Jestem zadowolony z siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, nie panikuj!!bèdzie ok,zobaczysz sama,lekarz tez czlowiek i ciè nie zje ;);)

 

[Dodane po edycji:]

 

a tak wogole,to co siè stalo z cassandrà?czy ktos wie dlaczego jej nie ma na forum?

u mnie ok,dzisiaj 4 tableteczka na odchudzanie,0,5 kg mniej wièc siè cieszè,a jako,ze dzialajà lekko euforyzujàco to czujè siè wysmienicie.Dzisiaj czeka mnie wypad na miasto,muszè zalatwic parè spraw.Nie chce mi siè,bo jest zimno ale coz zrobic?pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m, nazywajà siè reductil,w Polsce odpowiednikiem jest meridia.skladnikiem jest sibutramina ktora dziala na osrodkowy uklad nerwowy i hamuje uczucie glodu.sibutramina jest pochodnà amfetaminy.no coz ,sama chemia ,ale moj lekarz i kardiolog twierdzà ,ze lek jest bezpieczny.jak na razie odczuwam glod :roll: niektore laski po 1 tabletce juz nie odczuwajà glodu.nie mam zadnych efektow ubocznych jak na razie ;) jest mi cièzko na jakiejkolwiek diecie-pracujè fizycznie-i dlatego zdecydowalam siè na te tabsy.plywam,uprawiam yogè,w pracy tez powinnam spalac kalorie , ;) ale niestety moja waga tez stala w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meridię znam, brałam ją 4 lata temu i bardzo sobie chwaliłam, jeśli chodzi o spadek wagi. Głodu faktycznie nie odczuwałam już po wzięciu pierwszej tabletki, wtedy dla mnie jedzenie mogło nie istnieć, przez 1,5 miesiąca schudłam na meridii 10 kg. Niestety, miała skutek uboczny w postaci totalnej bezsenności, przez cały okres brania meridii spałam po 3 - 4 godziny na dobę, z tego co czytałam, to jest to częsty skutek uboczny tego leku. Ja od dwóch lat mam straszne problemy ze snem, które powoli mijają, więc w moim przypadku meridia nie wchodzi w grę, nie daj Boże znowu wpędziłaby mnie w tą cholerną bezsennośc. Ale Tobie jej nie odradzam, lek jest naprawdę świetny, jesli tylko nie ma się takich problemów ze snem.

Także mi niestrety pozostaje dieta i dodatkowo ruch fizyczny, zapisałam sie tydzień temu na hipoxy trainer (rower próżniowy), mam nadzieję, że waga znowu drgnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bralam meridie jakis czas temu, cos tam spadlo ale niewiele. w ogole po meridi mialam jazdy takieze boje sie jej brac mimo ze mam jeszcze 10 tabletek.

 

dzis bylam u neurologa. dostalam zomiren. bral to ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- nie martw sie, dziś wstałam o 12 :mrgreen: Lubisz mnie jeszcze?

Paranoja- Zomiren to inaczej Xanax, uwielbiany przez większosć nas tu na forum. To lek z grupy benzo- świetnie działa na lęki, doła i ataki paniki, szybko działa. Bardzo szybko uzależnia, nie wolno go jeść dłużej niż 8 tygodni. Ja jadłam go miesiąc codziennie po dwa razy 0,5mg SR , a teraz mam 1mg SR (o przdłużonym działaniu) dorażnie w czasie ataków- i tak sprawdza się najlepiej. Jaką masz dawkę?

 

 

A ja miałam strasznie dziwny sen :? Dziś cały dzień siedzę w domu.. Pojutrze na cytologię idę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, tak ja juz bujam w oblokach :D jeszcze trzy tygodnie :D poza tym duzo pracy,za to dzis mam wolne,bylam polazic po miescie:pièkna pogoda dzisiaj:slonecznie i zimno.

 

 

ps.dlaczego cass usunèla konto???

 

[Dodane po edycji:]

 

agnieszka.m, a ja po tym reductilu odczuwam glod,moze za jakis czas przestanè??oby :roll: spiè bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, o 12 hmm no zaczynam Cie lubieć powoli :) :) :) Co do leków pochodnej amfy to chyba nie ma nic dziwnego ze sie mało śpi, ja bym się raczej obawiał że po takich lekach to łatwiej w doła wpaść - po amfie tak jest + przy długotrwałym braniu również lęki hmm

Co do xanaxu to po 2ch 0,25 odlatuwałem powoli a Wy tu bierzecie SR 0,5 po dwie czy wiecej hmm i to dziennie hmm, przeciez potem to juz chyba niewiele pomaga bo orgnizm sie przyzwyczaja i wtedy trzeba dawkę zwiekszać i nałog gotowy.. Ja go biore tylko doraźnie, czasami kilka dni pod rząd jak musze (ale czasem po poł 0,25) a czasami pare dni wogóle... czasami wole relanium...on pomaga w tym abym sam sobie lęków nie wywołał...

A co do dnia hmm taki se, troszke porobiłem, troszke pojeździłem hmm ujdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- ja Zomiren (Xanax) teraz biorę tylko doraznie raz na kilka miesięcy, jak mam atak. Codziennie to brałam tylko 4 tygodnie i to w dawkach jakie przepisał mi lekarz. Te leki szybko uzależniają, ale 8 tygodni to bezpieczny czas kuracji.

Co do spania to już sama niewiem czy lepiej wstawać o 9 czy o 12, i tak nie mam nic ciekawego do roboty :(

Właśnie zrobiłam obiad, chyba pójdę posprzątac.. Umówiłam sie dziś na jedną sesję zdjeciową, nie dam nerwicy aby pozbawiła mnie mojego hobby, chociaż teraz więcej odwagi to wszystko ode mnie wymaga, muszę jechać do obcych ludzi na cały dzień i jestem ciągle w centrum -przed obiektywem. Z nerwicą to nie jest łatwe...

 

[Dodane po edycji:]

 

Miałam sprzątać ale wkońcu skończyło sie na rozmowie z kumplem, siedzi w Waszyngtonie i ma godzinę 15.15 :? A u mnie czarno jak w dupie za oknem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkoholik :P;)

Nudzi mi sie, mój luby o 9 wyszedł do pracy i ciągle go nie ma... i tak 6, albo i 7 dni w tygodniu.. :(:(:( Ale cóż, chcę mieć dom nad morzem to muszę cierpieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkoholik :P;)

Nudzi mi sie, mój luby o 9 wyszedł do pracy i ciągle go nie ma... i tak 6, albo i 7 dni w tygodniu.. :(:(:( Ale cóż, chcę mieć dom nad morzem to muszę cierpieć...

 

Jeszcze nie sprawdzałem kupony ale pewnie trafilem 25 baniek w lotto wiec olej tego synka i chodź ze mną ,kupie dwa domy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, nie smuc siè,przyjdzie dzien,w ktorym powiesz sobie,ze jest ok.Ja cierpialam kopè lat,ale wierzylam ,ze bèdzie lepiej i robilam i nadal robiè wszystko w tym kierunku :D moze zacznij od drobnych rzeczy?w weekend bylas taka szczèsliwa(bylas u kolezanki)..

u mnie ok,dzien jak co dzien czyli praca i dom,ksiàzka,forum,koty,gotowanie...rozmowy z corkà i czekanie na powrot lubego z pracy.moze ktos pomyslec ze to trochè nudne takie jednostajne,ale ja tam siè cieszè,ze jest spokojnie.Chyba nie potrzebujè wièkszych emocji...dzisiaj 5 ta tableta,powoli uczucie glodu ustèpuje a wièc to dziala :D:D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze wiem o jest zrodlem moich gorszych nastrojow, ale nie umiem sobie z tym poradzic ;/

 

owszem weekend byl bardzo fajny, bylam poza domem, nie myslalam o problemach tylko sie dobrze bawilam. ide dzis do psychologa i mam zamiasr powiedziec jej o tym jak zle sie czuje. tylko zeby mnie chociaz wysluchala ;/ a nie tak jak ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, bardzo dobrze idz i wyrzuc z siebie wszystko co w Tobie siedzi!!Ja na kazdej wizycie,zawsze siè wyplaczè wysmiejè i roznie to bywa!!Ale potem czujè niesamowità ulgè!!jak odnosisz wrazenie ze ciè nie slucha to jej to powiedz,od tego ona jest jak dupa od srania :twisted::twisted: moze wlàczy ci jakies antydepresanty albo terapiè?dobrze by bylo dla Ciebie ni i uwazaj z tym Zomirenem a zblizajàcy siè weekend znowu spèdz z kolezankà a nie na czacie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×