Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha wszystkie takie same jesteśmy :mrgreen::lol: A potem w rozmowie ze znajomymi:

-Nooo, ja trzymam linię, na diecie już 5lat jestem :roll:

 

:lol::lol::lol:

 

Ja już sie oduczyłam, ale białą czekoladę z kokosem wciągam na raz :mrgreen: Gryzę jak kanapkę :oops:

 

[Dodane po edycji:]

 

A ja właśnie wysprzątałam całe mieszkanie !!!!! Sukces :shock: Wreszcie mam troszkę więcej energii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja energii dzisiaj nie mam,dalej czekam na wiadomosc z urzèdu w sprawie podatku :roll: padam an pysk:bylo cièzko w pracy,meble przesuwalam,bolà mnie rèce,cos mi strzela w glowie i mam kaszel ,oby tylko nie grypa!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovuś, to moze na wszelki wypadek od lekarza sie wybierz? a bierzesz jakies witaminy??

 

 

Madzia, ja tez uwielbiam biala czekolade hehe ale tak chyba wszystkie Magdy mają hehehe, a ja uwielbialam tez kiedys byla taka czekolada o smaku zabajone, ale juz jej chyba nie produkują ale była taka pyszniutka ze moglabym ją na kilogramy jesc... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzień jakos minął, niewiele zrobiłem po za wymyciem swojego auta, tak to się raczej obijałem, siedziałem u znajomego w komisie, byłem w obi po płyn do chłodnicy, a teraz wieczorem u znajomego na hali i gadałem z jego dziewczyną ze dwie godzinki... Ale właściwie dobrze, ostatnio wstawałem - pracowalem i się kładłem więc taki dzień po za domem to chyba fajna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzisiaj na 18 do pracy :roll:

 

i obudził mnie ojciec, bo on musiał 'pilnie' wyjść a ja mam siedzieć i czekać na jakichś kominiarzy.

poza tym kot mnie wkur*a całą noc, mam ochotę go zadźgać, bo to trwa już ponad 3 tygodnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, moj kocur pers,mieszka sobie w Polsce:ma 9 lat i zostal wykastrowany;lekarz stwierdzil ze to wcale nie jest za pozno.. :D a do tej pory biedak mèczyl siè i wszystkich dookola.a teraz blogi spokoj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×