Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Znoowu dzisiaj mialam dziwne sny jakies... :( :( :( :( wczoraj snilo mi sie , ze nie mialam zebów a dzis, ze nie zdazylam na auto bus i czekalam pol dnia majac nadzieje ze w końcu przyjedzie heh...

 

Umówilam sie na dzisiaj z kumpelką... bede chyba konsultatka oriflame... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, to dobrze !!bèdè twojà klientkà.a sny z zèbami miewam bardzo czèsto,jednak nie wkrècam sobie zadnego znaczenia tych snow: to nie ma sensu 8) od dwoch lat,pierwszy raz mam wolnà sobotè!!bèdè biegac po domu w dresie i popijac kawkè

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde bedziesz moja klientką?? ja juz w avonie jestem i teraz tez oriflame :P z tym ze oriflame mniej znam b o w avonie juz pol roku ponad siedze :P

 

Viola z tą kawą to dobry pomysł hehe ale dzisiaj chyba nie jest jeszcze sobota?? :shock: bo juz sie pogubiłam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, razor mogè byc tez w avonie fajny jest ;) a katalog skàd wezmè?majà stronè w necie? natti, no na ostatnim roku to fakt:wielka szoda by byla!!tak bardzo zle siè czujesz?jakies leki bierzesz?psychoterapia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natti- weż sie w garść, dasz radę sama. A jeśli nie sama to idz po leki jakieś do psychiatry- i wtedy dasz rade. Na ostatnim roku zawalić to trochę lipa.

 

A ja jestem dumna z siebie! Wczoraj wysprzątałam całe mieszkanie na cacy, ugotowałam obiad (frytki hiszpańskie wg przepisu dziadka Wovki-pycha, i boczniaki w cieście :smile: ), a potem ubrałam z chłopakiem i kotem choinkę.

Wreszcie coś zrobiłam. Piję koci pazur, jem magnez, czosnek, tran z wieloryba i olej z rekina...

 

Mam dość tej jesiennej chandry, mam wrażenie że przez nią oddalam sie...od siebie. Jak by mój duch czasami sie odrywał od ciała. Okropne uczucie.

 

Idę zjeść coś i wypić zioła, a potem skrócę tipsy i nałożę nowy żel - jutro szkoła.

Ogólnie też sie nie za dobrze czuje od jakiegoś czasu, ale staram sie o tym nie myśleć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, moj kocur pers,mieszka sobie w Polsce:ma 9 lat i zostal wykastrowany;lekarz stwierdzil ze to wcale nie jest za pozno.. :D a do tej pory biedak mèczyl siè i wszystkich dookola.a teraz blogi spokoj...

nie jestem pewna, czy tak samo sprawa przedstawia się u kocurów i jak u kotek..

 

 

ed:

 

magdalenabmw, juz choinka? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

A mi dzisiaj źle. Trzęsą mi sie rece, wewnetrznie sie denerwuje, chociaz nie mam czym. Jest mi nie dobrze i mam wrazenie,ze sie dusze:( tragedia

az normalnie ryczecmi sie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, moj kocur pers,mieszka sobie w Polsce:ma 9 lat i zostal wykastrowany;lekarz stwierdzil ze to wcale nie jest za pozno.. :D a do tej pory biedak mèczyl siè i wszystkich dookola.a teraz blogi spokoj...

nie jestem pewna, czy tak samo sprawa przedstawia się u kocurów i jak u kotek..

 

 

ed:

 

magdalenabmw, juz choinka? :shock:

 

Wiesz co, ja mam kotkę i jak ma ruję to jest nie do zniesienia. Zawsze wiozłam ją wtedy do weta i dostawała zastrzyk za 45zł i był spokój. Teraz czekamy na ruję i będzie sterylizowana :(

Kot i kotka różnią sie tym, że kotka jak ma ruję (a może mieć co dwa tygodnie- to indywidualne u kota) to ryczy ciągle, a samiec sika i znaczy teren.

 

Co do choinki- ja już czuję święta :smile: A w tesco już w pazdzierniku są :P

I tak nie pobije mojego faceta- jak studiował i mieszkał u brata to miał choinkę ubraną i stojącą cały Boży rok :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale to pewnie nie dlatetgo, ze czuł swieta przez caluy rok, a dlatrego ze nie chcialo mu się jej demontowac hhe

 

 

Od razu widać że znasz sie na facetach :mrgreen: Dokładnie tak było hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdalenobmw :!:

 

Widzę,że też robisz tipsy :D

 

Ja robie , ale nie zarobkowo. Kurs skończyłam jakieś z 5 lat temu, ale tylko z akrylu, sama nauczyłam się robic zelowe, zresztą bardziej mi się podobają.

 

A w Avonie jestem okolo 8 lat.

 

Co jeszcze fajnego robisz? Acha ja mam 3 yorczki same sunie :babcia, matka, córka. W sobotę jadę z nimi do fryzjera, powiem tej pani,żeby je wygoliła najlepiej na łyso przed zimą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bliksa, myślałam że tylko ja i Aldik wstajemy w południe :mrgreen:

 

Wypraszam sobie ! Nie wstaje w południe tylko po ... czyli ok 14 :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Aldik, jak czèsto myjesz swoj samochod? 8)

No różnie - w miedzy czasie jak innym to i sobie, w zaleznosci od pogody raz lub dwa w tygodniu :)

 

[Dodane po edycji:]

 

A tak wogóle to dzień jako taki, kupiełm dwa dni temu autko na handel, juz wyprane wnętrze a dziś wymieniałem płyn w chłodnicy tzn była woda a z tą pogoda teraz niewiadomo więc wolalem zainwestować 29,99 w płyn ehh wartość auta diametralnie rośnie :D No ale najgorsze, że męczyłem się z tym chyba 3 godziny eh porażka jakaś, trudne dojscie wszędzie i wogóle wrr łapy całe czarne i jeszcze sie zaciąłem. Przeczyszcze plastiki jeszcze i chyba koniec na tym, jutro polerka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba Madzia, troszke sie w zyciu przezyło już hehe

 

 

No ot koniec spania... obudzilam sie po 3ej i nie moglam dalej zasnac, ale w końcu sie udalo na troche bo pozniej tak sie wiercilam ze moj facet nie mogł spac przez godzine no i teraz juz na pewno nie zasne.... Czy jest tu ktoś o tej porze?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor posty nabija o piątej rano :lol:

Nikt jeszcze nie wstał???

 

Wstałam koło 11, wpadł na chwilę mój chłopak z pracy, poprawił mi humor -już sporo dziś zarobił :smile: Zaraz idę sie umyć, ubrać, zjeść coś ... Na 18:30 mam zajęcia. No, mam w sumie zajęcia na 16 ale na tych pierwszych i tak nie sprawdzają obecności więc po co tam iść... :P A jutro i pojutrze szkoła na 8 rano :? Nie wstałam tak wczesnie już hooo hooo ile czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień? Aby go opisać muszę zacząć od wczorajszego dnia ;)

 

Otóż bliski mi przyjaciel zaprosił mnie na imprezę jego wydziału. Początkowo wymyślałam tysiąc wymówek, żeby tylko nie jechać. Ale doszłam do wniosku, że nie mogę się poddać, muszę walczyć z tą nerwicą! I mimo iż już jadąc do niego do domu wciąż miałam w głowie różne scenariusze wykrętów, a żołądek platał mi figle, to twardo jechałam, trochę na przekór sobie. No i nie żałuję :) Pomimo, iż około północy zmyłam się niczym kopciuszek bo zaczęła mnie dopadać nerwica, to jednak się wytańczyłam, wybawiłam, i to wszystko na trzeźwo! (kiedyś było to dla mnie niemożliwe).

 

No a dzisiejszy dzień? Niewyspana, zmęczona, wciąż siedzę w pidżamie, momentami kręci mi się w głowie. Ale wciąż uważam, że warto było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prawda, to Ty jesteś od wrzesnia i masz ich prawie tysiąc :P A ja jestem już 7 miesięcy :smile:

A swoją drogą napisałam 'nabijasz' bo nie znalazłam innego słowa, chodziło mi o to, że wszyscy śpią a Ty piszesz na forum w środku nocy ;) Co sie od razu obrażasz co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie obrazam?? nie, tylko nie lubie jak ktos mnie o cos posądza gdy NIE MA RACJI!!! nie mam co robic w domu wiec na forum sobie siedze a nikt inny jak Ty w ciagu ostatnich dwoch tygodni nabiłaś 500 postów wiec kto tu jest lepszy he???

 

[Dodane po edycji:]

 

a poza tym od maja do listopada jest 6 miesiecy a nie 7 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ciagu ostatnich dwoch tygodni nabiłaś 500 postów wiec kto tu jest lepszy he???

 

a poza tym od maja do listopada jest 6 miesiecy a nie 7 :P

 

11 grudnia bedzie 7 ;p

500 postow w 2tyg? liczylas? niemozliwe :)

Ja juz wczesniej mialam tu konto, w sumie na forum jestem od lutego 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×