Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fobia, dzieki, tez jestem z siebie dumna.

 

klaudia, to zalezy od lekow wiesz kochana, na mnie seronil zaczal prawidlowo dzialac gdzies po dwoch miesiacach, a teraz nie juz nie dziala na mnie chyba wcale dlatego dostalam jeszcze fluanxol i czekam na odpowiednie efekty po nim bo jak na razie nie jest za ciekawie... nie wiem kiedy snie, a kiedy cos sie dzieje naprawde i nosi mnie caly czas tak, ze musze ruszac rekami, nogami... czuje taki przymus jak oddychanie...

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzis ciezki dzień przede mną... pomożecie... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, jak siè czujesz?nie moglam wczesniej nic napisac-bylam w pracy!wytrzymasz do poniedzialku,przed Tobà weekend Twof facet bèdzie Ciè wspieral i my tutaj na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Razor, a jaką terapię zaczynasz? Indywidualną?

 

aaaa ja przeżyłam wizyte u dentysty (chociaż poryczałam się na fotelu ). Ale doktorek był spoko, opowiedział mi kawał, z asystentką swoją próbowali mnie jakoś rozluźnić :mrgreen: nie było aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty i wszyscy sie czymś matrwią (np dentystą) a potem i tak każdy pisze ze wszystko było ok ... eh widać nie ja jedę przejmuje się zbytnio rzeczami która w 99% przypadkach okazują sie banalne ......

A ogólnie dzionek jakoś minął, wieczór troszkę stresu ale jakoś żyje ;) Dużo pracy a lenia miałem strasznego i późno sie zabrałem do konretnej roboty, jutro cdn..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien zaczàl siè fatalnie:samopoczucie beznadziejne,brzuch mnie boli okropnie(okres...),mèza rano wezwali do dodatkowej pracy,wièc od 6 rano bylo zamieszanie w domu,muszè sama isc do banku ,zrobic zakupy na caly tydzien czego nie cierpiè :? pozniej do pracy a tak mi siè nie chce!!!!leje deszcz jest zimno i ponuro!!ku**a ku**a co za dzien okropny!!koty srajà obok kuwety a nie do,a pralka chodzi jak chce!!!!! :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze, wczoraj mnie glowa bolala, zjadlam 2 apapy, 2 nurofeny i poszlam wczesniej spac z nadzieja ze moze dzis mnie nie bedzie bolala, ale nie, boli nadal ;/ chyba w drodze na busa wstapie do apteki po moje ukochane solpadine.

 

czytalam wlasnie na ulotce ze zomirem moze powodowac bole glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz chyba dawno nie mam watroby ;)

 

nie ma dnia bym czegos nie lykala, juz w podstawowce pani higienistka jak mnie widziala to z korytarza krzyczala ze nic nie dostane. kurde ja musialam miec nerwice juz w podstawowce, faktycznie ciagle u higienistki siedzialam bo mi bylo niedobrze, albo mnie glowa bolala, albo mi slabo bylo. a wszystko oczywiscie przez moja mame ktora ciagle tylko mnie bila bo mam byc najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×