Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie abrakadabra xx? Stworzył potwora i uciekł :bezradny: Niechże zmierzy się ze złem, które obudził.

anemon, nie może, bo o ile dobrze pamiętam, coś tam przeskrobał i spadł na Niego banhamer któregoś z Modów :bezradny:

Ułaskawić hokusapokusa ! :D Bo jak nie, razem z oblivionką zrobim Wam tego majdana! O! :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba one man show wrócił, ale nadal jest pokręcony :P A już myślałem że jak zobaczyłem jego nick iż nie ma już takich problemów. No cóż, kiedyś chyba wyzdrowieje... Ja sam leczę się 5 lat na różne sposoby więc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z forum odeszli C&S oraz distorted_level 68

:(:(

 

C&S w temacie Forumexpress zapodawał dobre newsy, teraz króluje tam wiejski F, tematyka: PiS, TVP, Szyszko, Prawica, Kaczyński, a to tylko w jednym ostatnim poście, aż się boję sprawdzać co jest na poprzednich stronach :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie dlaczego C&S zniknął i gdzie się podziewa mhrps?

 

Też mnie to martwi. Mhrps jako pierwszy próbował mi to pomóc w jakiś sensowny sposób, z C&S'em potem pisałem i też próbował doradzać.

Najgorsze że taka tematyka powoduje to, że czasem myślę ile procent osób które odeszło stąd nie żyje.

 

Chyba zamówię antydepresanty u psychiatry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dissident kolejny raz usunął konto.

Ale tym razem Nihil mu nie pocisnął ! - kurde, no słowo daję ... :P:D

a owszem, właśnie TY! musiałem się wypłakać i wróciłem! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Elo jest okay i od niej WARA! :evil:

distorted_level68-błędny rycerz powrócił! :P:D

 

P.S. Nie bez powodu została (elo) tą I Moderatorką (nie żeby trzeba było tam cokolwiek moderować [freestyle, wolna amerykanka :D) - prędzej werbować ;)) super-hyper-tajnej Grupy przeTrolli na Fejsie ... :D;)

 

P.S.2 Grupa tajna, to i nie będę zdradzał szczegółów - grunt, że się dzieje! :D Począwszy od wygarów, pocisków i pojazdów ... przez opisy bejowskich tripów Nihila :D ... na wstawianiu swych rozbieranych zdjęć przez użytkowniczkę dream* (chućliwe knury pamiętajo! <3 :D) kończywszy :D;)

 

Także ten:

 

Jeżeli nie jesteś Razwiedczykiem/nie trzymasz z Razwiedczykami, posiadasz odpowiedni dystans, poczucie humoru (znaczy, distorted_level68 się nie nadaje :P) - jesteś na Naszej liście werbunkowej! Tak, znajdziemy Cię! :D Acz szybciej będzie jak sam napiszesz ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×