Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, akurat o oddziale w krakowie 7f, czyli leczenia nerwic slyszalam dobre opinie...ale reszta...bylam tam parokrotnie...masakra. Tylko jako odwiedzajaca.

W szczcinie taz bylam w odwiedzinach...jeszcze wieksza masakra.

 

cyklopka, ;)

Halo jest najlepszy dla personelu...maja swiet spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, :D . Ja tam bym pewnie też pizzę zamówiła, gdyby nie wizja psującego się w lodówce kurczaka... ;) Musiałam go dziś zrobić, bo zostawienie go do jutra mogłoby się skończyć śmietnikiem.

 

filip133, Teraz to już Ci drzemki nie polecę... A Ty nie myślisz, że leki Ci dokładają do zamuły pogodowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj jak ja lubię taki zimowy parapetowy ogródeczek. :105: Muszę też już zrobić. Jeszcze często mam bazylię. We wtorek na ryneczku kupię "składniki". No i Kochana zainspirowałaś mnie. :smile:

Ja jak jest ciemno to teraz zasypiam. Wolałabym nie, bo nadmierna senność jest u mnie niedobrym objawem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka napisała, że mnie nie rozumie i się przestała odzywać.

Bardzo miłe w kontekście, że się przyznałam, że się męczyłam z nierozpoznaną chorobą psychiczną prawie 30 lat i od roku jest lepiej...

 

o, od jutra w biedronce pendrive z star warsów, muszę taki mieć :105:

 

O, i to jest bardzo słuszna koncepcja. Jutro jadę do pani, to jak pójdę z innego przystanku, to o Biedrę zahaczę. W sumie tydzień temu kupiłam pendrive, ale się przyda.

 

Jutro będzie dziwny dzień w pracy, ciekawam jakie nastroje po zamachach i jak tam nasz dyżurny Arab.

Dyrektora może nie będzie.

No i wybadam czy słonko jednak ze mną flirtuje, bo okazuje się jest kilka łatwych do zaobserwowania sygnałów ;)

 

Napisałam, że mnie nie będzie na spotkaniu fanklubu i zrobię im prezentację za miesiąc. Bardzo mocno mi ulżyło i mam siłę skończyć te wywiady może nawet dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×