Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, buziaki! Ja nospy już dawno nie biorę, bo nie działa na mnie w ogóle, to po co w ogóle wprowadzać do organizmu :bezradny:

 

Purpurowy, gratsy :great:

 

Aurora88, w ogóle pojęcie facebookowych introwertyków :lol:

No ja się tam w aktualne dyskusje polityczne nie angażuję, swoje wiem, a wpływu żadnego nie mam. Wiadomości lecą w domu non stop.

 

Niektórzy ludzie uważają, że nieoglądanie wiadomości to zamykanie oczy na problemy i ignorancja, a tak na prawdę to w ten sposób my się tylko możemy wyniszczać angażując się emocjonalnie w rzeczy, na które nie mamy wpływu. Lepiej zrobić coś dla siebie, potem dla innych i w ten sposób ulepszyć trochę świat. Tak wierzę.

 

Zasnęłam późnym popołudniem, wstałam na kolację, jetem cała emituję ciepło, pić mi się chce, nic nie umiem na jutro.

Mam taką ochotę sobie pograć albo porysować, ale cały tydzień zaćkany :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, siema, spałam :zzz: A teraz udaję, że się uczę :mhm:

 

Miałam codziennie wykonać 10 min ćwiczeń fizycznych, a nie wiem czy dzisiaj dam radę, bo mnie jeszcze nogi bolą po czwartku :shock:

Się przyłożyłam do tego treningu, nie ma co. :hide:

 

Będę mieć bardzo brzydką bliznę na ręce :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, jesteś tylko męczydupą i atencyjnym chłopcem, ocipieć można, serio. Nie widziałem Cię, ani nie sprawdzałem przydatności na polu, więc nie wiem czy jesteś brzydki i kiepski, ale więcej wiary by Ci się przydało! Dobrze będzie!

 

Sigrun, cześć, coś ostatnio się opuszczasz forumowo! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×