Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, A to już trochę zależy teraz od Ciebie, na ile będzie fajnie...

Jak coś jest zależne ode mnie, to już wiem że to będzie dno, bo ja zawsze zawalam sytuację.

 

Widzę na terapii jeszcze tematu czarnowidztwa nie ruszyliście? ;) Z takim podejściem to będzie samospełniająca się przepowiednia. :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Słyszałam o tym ostatnio w radiu i od razu sobie pomyślałam o Tobie, że się ucieszysz. :D

 

Czas się myc i spac. Rany, tylko żeby poranek był znośny i sen przerwany budzikiem. :uklon: Przetrwac jakoś w pracy jutrzejszy dzień i do łóżeczka pochorowac sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no myślę, że jeśli to się spełni to wszyscy się ucieszą, bo nie ma to jak pracować w weekendy, święta, w nocy za 2 tys/m-c gdzie dla przykładu koszt studiów magisterskich na tym kierunku to 12 tys zł.

Jak żyć za taką pensję? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, yyy, sen przerwany budzikiem nic fajnego wszak...

 

Dzisiaj chciałam obejrzeć "Miasteczko Halloween" ale Na razie utkwiłam na Bridget Jones, okazuje się, że mało pamiętam. Myślałam, że po latach inaczej na to spojrzę, ale film jak film.

 

Struny w gitarze zmienione, uczyłam się nowej piosenki I zamiast trudnego akordu, który mi brzmiał inaczej Niż w oryginale wsadziłam pierwszy, Który mi przyszedł do głowy I chyba będzie dobRze.

 

Ale mam w sumie problem z baterią w fonie, a głównie z fona ostatnio piszę do was. Może trzeba będzie kupić nową, albo co.

 

Purpurowy, a co, terapeutka ci fundnie szkołę? Trochę dziwne, żeby wymyślać komuś ambicje...

 

Wzięłam leki i czekoladę, już wam nie nudzę, i tak mi się fon rozładuje :( Dobra, już późno, ale jutro mogę wyjątkowo pospać, tak że mam ochotę jeszcze coś obejrzeć albo poczytać... Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no myślę, że jeśli to się spełni to wszyscy się ucieszą, bo nie ma to jak pracować w weekendy, święta, w nocy za 2 tys/m-c gdzie dla przykładu koszt studiów magisterskich na tym kierunku to 12 tys zł.

Jak żyć za taką pensję? :?

To prawda. Przerąbane. Zawsze jak widzę pielęgniarki w szpitalu to myślę - kurde, babki, dużo uśmiechu Wam przekazuję, bo naprawdę.

Ale to problem globalny - pensji w zawodach "państwowych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma konkretnych powodów, jestem właściwie samotnym człowiekiem. Powody muszę sobie wypracować sama. To od nas zależy czy te nasze życie będzie miało jakiś sens czy nie. Trzyma mnie nadzieja, że jeszcze uda mi się coś zrobić w tej materii.

 

Tak mi się wydaje, choć co mogę wiedzieć na ten temat, że największą siłą podtrzymującą człowieka przy życiu są jego dzieci.

 

Właściwie wszystko można sprowadzić do tego, że największą siłą, która nas trzyma na tej ziemi jest instynkt samozachowawczy, nazywany przez co niektórych mylnie nadzieją i zakodowany w naszych genach obowiązek przedłużenia bytu swojego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Znów mnie franca z łóżka wyrzuciła, ale ciut mniej brutalnie. W ogóle to niespecjalnie spałam, no bo gardło. Ogólnie rozbita jestem chorobowo. Snuję się , wypiłam herbatę rumiankową, kawkę sobie darowałam przy takim ataku francy.

No byle do popołudnia, wskoczę pod kołderkę się kurowac.

 

Jakie macie plany na dziś?

Miłego dzionka życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powodów całą masę.Ile razy ja musiałem sobie je wciskać do bani w ciężkiej depresji i tłumaczyć że tak jest naprawdę tylko teraz ciężko mi w to uwierzyć.Mnie jara pokonywanie swoich granic,pokonywanie lęku,spełnianie marzeń i wykonanie rzeczy które przed wydawały się nie możliwe.Po za tym młodszy brat i to że kochał bym życie nawet na stypie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:*********

Ja wstalam wylekniona , zdolowana i zaziebiona oczywiscie.

No kurde! Jak tak na mnie maja dzialac wyzwaznia i normalne zycie to ja dziekuje . To ja wole nie myslec jaki kryzys bede miala jak zaczne pracowac :hide::hide:

 

W nocy mnie kaszlalo jak cholera , gardlo przestalo bolec po tym sprayu septolux .

 

Aurora88 :********* pierwsze koty za ploty! Super zakupy :great: A ile radochy prawda?

Ciesze sie ze Cie do tego w jakis sposob zmotywowalam :105::angel:

 

Sigrun :********* bransoletka piekna :105: minimalistyczna i stylowa! Sama bym chetnie taka nosila , pasuje do wielu stylizacji .

 

kosmostrada, :********** Kochana ciesze sie ze dzis lepiej , moze juz z gorki bedzie za co trzymam kciukasy! :great:

 

mirunia:********* cudne skarpeciorki :mrgreen: ja w tamtym roku nabylam w reniferki :D tez z angory i bardzo dobrze mi sluza :D

 

W sumie nie mam planow na dzis , musze do Biedry skoczyc bo wczoraj zrobilam zakupy obiadowe a do chlebka na sniadania i na kolacje to nic nie mam juz.

 

Poza tym chlodno , mam ksiazke do odbioru w bibliotece ale chyba nie pojde.

 

Bojam sie zycia :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahooooj! :papa:

 

 

 

cyklopka, potrafisz szyć? woooow :o

 

acherontia-styx, ooo elegancka ta biała bluzka, ja sobie białych rzeczy nie kupuję bo zawsze muszę się czymś ubrudzić xD a potem mi się nie chce prać osobno białych rzeczy :3

Dobrze że dostaniesz podwyżkę, ta pensja jest faktycznie śmieszna... żenada :( (chociaż szczerze mówiąc, dla mnie to na razie nieosiągalne marzenie)

 

 

kosmostrada, to jeszcze dzisiaj pracujesz a potem sobie odpoczniesz w łóżku, tak? A jutro już wolne?

 

platek rozy, dużo radochy dużo :) i tak, możesz się jak najbardziej cieszyć, to Ty jesteś "winna" :D że poszłam i się zachwyciłam ;)

 

 

Ok, czas na kawkę i książkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×