Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, tak to chyba cos podobnego :********* widze ze Ty tez zabiegana bedziesz strasznie. Ale kasa wazna rzecz i bedzie na przyjemnosci tez :)

 

Ja bylam u lekarki i Dziewczynki moje ---wirus jaks panuje ktory wywoluje zapalenie gardla! Mam duzo pic i te herbatki lipowe sa w sam raz. Dostalam syrop z babki lancetowatej z eukaliptusem , do tego plukanie gardla i psikanie septoluxem. I mam nie lazic po zimnie tylko posiedziec ze dwa dni w domu a akurat tego nie moge .

Poszlam jeszcze zrobic badanie przeciwciala anty hbs bo potrzebne mi do szpitala i tak mi bylo slabo przy pobieraniu krwi :shock: chociaz dawniej bylo mi wso jedno czy mnie kujna czy nie a choroba z byle czego robi wielkie halo.

Niestety badanie jest platne i musialam zaplacic 26 zl.

 

Mam coraz wiecej watpliwosci czy sobie poradze bo dzis chodze jak zombiak, na miekkich nogach i z myslami lękowymi.

 

Kupil;am taka oto fajna welniaczkowa narzutke w lumpku

 

cale 4 zlocisze a bede to nosila na bawelniane golfiki i na kurtke z eco skory.

Ladne????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są grzyby, nie oszukujmy się! Zrobiłem tylko jedno zdjęcie, na samym początku, bo potem, razem ze swoim nosem, oddałem się prawdziwej ekstazie wzrokowo-węchowej. Wspaniale jest móc poczuć zapach świeżo zebranego grzyba. <3

[attachment=1]DSC_0162s.JPG[/attachment]

I gdy tak ciągnąłem za sobą kilogramowy worek pełen podgrzybków i prawdziwków, to oczom mym ukazało się takie coś.

[attachment=0]wrr.jpg[/attachment]

Co to, kurna, było?

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zaraz zabieram się za robienie sosu. Dawno nie nazbierałem takich ładnych grzybów. Do identyfikacji tego węża przydałby się mój serdeczny kolega, detektywmonk, on chyba ma te wszystkie gatunki i rodzaje w jednym palcu!

 

A czemu czujesz się nieciekawie, skoro kupiłaś ładny kubraczek i generalnie wszystko idzie do przodu? To przeziębienie odbiera siły witalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, o to podrzuc mi sosiku chochle a ja zrobie nalesniorki ;)

Wiesz chyba przerazam sie ze nie dam rady :hide: i boje sie wejcs w taka duza grupe ludzi , w dodatku zle znosze faceta przelozonego po moim wspanialym szefie z ostatniej pracy mam fobie i obym tam miala same kobiety nad soba bo moze byc zle jak bedzie facet.... Chociaz jak juz faceta "oswoje" to mnie to nie przeraza . :bezradny::bezradny:

 

I chyba stresy z ostatniego tygodnia wychodza ze mnie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, FONSZ!

 

platek rozy, KOSMOSTRADA , dziewczyny nie odpuszczacie, tak że czasem przychodzi kryzys.

 

Kurde, od kiedy na zajęciach z psychologii pojawiło się słowo "kryzys", to jedna koleżanka go nadużywa i jeszcze twierdzi, że to jej powiedzenie, a pamiętam, że kiedyś mówiła "masakra" albo "dramat".

 

Poszłam do uczennicy i nikogo nie było w domu, nawet dziadka staruszka :bezradny: Powinnam zadzwonić i zapytać o co beta, ale się boję, że będą mieć pretensje albo co, bo miałam fon rozładowany :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jol 8)

 

bonsai, piekne grzybki ;) ja wczorsj kolejne dwa sloiczki zrobilam a reszta poszla do suszenia :)

A waz to zaskroniec :yeah:

 

platek rozy, hej kochana :*

Sliczna narzutka:)

 

Teafilismy dzisiaj na piekna bransoletke z Apartu. Mam nadzieje ze sie spodoba :) niedlugo wychodzimy :)

 

cdm1i047fk9j_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Aurora88, Zosia_89, Dziękuję Kochane za wsparcie!!! Rzuciłam okiem w pracy i tak raźniej mi się zrobiło...

Mam nadzieję, że Wam też troszku się polepszyło z upływem dnia.

 

cyklopka, Nie lubię kryzysów... :evil:

 

platek rozy, Platuś fajna narzutka!

 

bonsai, Udało Ci się na grzybki wyskoczyc szczęściarzu... :great: Ja wczoraj prawdziwkowy sosik miałam, ale to nie to samo co z własnoręcznie zebranych...

Pienkny wonsz... ;)

 

Sigrun, bransolka powinna się spodobac. Bawcie się dobrze!

 

Przeziębienie mi się rozhulało na dobre, a muszę jeszcze dziś iśc do szkoły na zebranie.

Rano monsz mnie zawiózł do ginki, a potem wróciłam na piechtę i jakoś poszło. Tak jak pisałyście, drobnymi kroczkami się pozbierałam.

Lekarka zapisała mi hormony, coby @ wywołac. Kolejna chemia. :bezradny:

Położę się teraz na chwileczkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, w tym tygodniu sobie nie popracowałam za bardzo, już mam wolne, wszystkie dzieci pochorowane.

Ominęła mnie grypa żołądkowa, hurra!

 

Spieszę pochwalić się Wam - poszłam na pierwsze swoje zakupy do second handu! Hurra! platek rozy, to dzięki Tobie, tyle się chwaliłaś swoimi ciuszkami że pozazdrościłam ;)

Jestem w ogóle w szoku ile ślicznych rzeczy tam widziałam! Trochę się bałam wejść, ale odważyłam się i nawet poszłam do przymierzalni ;) Mam ładny zielony szal, czarną bluzę z luźnym golfem, fioletową luźną bluzkę i bardzo przewiewną tunikę w kwiaty - na przyszłoroczne upały :mrgreen: Za tydzień ma być wyprzedaż, to tez się wybiorę :)

3330774_WP_000169.jpg3330770_WP_000172.jpg

3330787_WP_000170.jpg3330794_WP_000171.jpg

 

 

kosmostrada u mnie trochę humorek lepszy, ten lumpek podziałał ożywczo.

 

bonsai Ty też z grzybami wyskakujesz? Kurcze zaczynam Wam zazdroscic :F Jakbym chciała grzyby to nawet nie wiem gdzie iść i szukać. Jakieś wycieczki za miasto się robi? ^^

 

filip133 co u Ciebie, ostatnio mało piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ano, dzisiaj środa, dzień zebrań. Ja mam akurat wolne.

 

Ale boję się zadzwonić do pani mamy dziewczynki pytać, czemu ich nie było.

 

Pan od wf-u powiedział w świetlicy, żeby przyjść do niego do kantorka, gdyby był potrzebny. No ale nikt go nie wzywał i pretekstu do pójścia do kantorka nie było, a bardzo byłam ciekawa, gdzie ten kantorek.

 

Zmieniam struny, teraz już na serio. Przed zdjęciem starych Nagrałam dźwięki do audiobooka (tego o kotku, co zepsuł harfę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

widzę, że dzisiaj ciuchowo zakupowe szaleństwo na Spamowej ;) to ja też się dołączę i się pochwale, że nabyłam bluzeczkę :yeah:

 

platek rozy, kosmostrada, mnie też jakieś choróbsko próbuje rozłożyć od paru dni, ale jak na razie się nie daje i nie mam zamiaru :twisted:

 

Aurora88, w którym s-h nabyłaś ciuszki? Może ja też podskoczę i coś wyszperam skoro w Poznaniu jestem co chwile ;)

 

W ogóle stwierdzam, że wolne dni za szybko lecą :( jutro znowu do roboty :( buuuuu

Jeszcze od rana pewnie będzie draka, bo zarząd się nie zorientował, że na jutro ustawił 2 pielęgniarki (zawsze jest jedna) i ciekawa jestem kogo spróbują odesłać do domu, bo za 2 osoby raczej nie zapłacą….. Na 99% odpadnie jutro B., bo ja nie mam zamiaru wstawać o 5 i telepać się 50km w jedną stronę, żeby wrócić do domu :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, pokaz bluzeczkę! :) Byłam w second-handzie na Ogrodach, przy wydziale pedagogicznym UAMu. Jakiś nowy chyba otworzyli, bo nigdy go nie widziałam a za czasów moich studiów było tam coś innego... Podejrzewam, że jak się rok akademicki zacznie, to już nie będzie tak łatwo coś wyszperać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, jakby co to dostawa jest w sobotę, najtaniej w piątek. Ale od najbliższej soboty ma być wyprzedaż przez cały tydzień, z sobotnią ceną startową 28 zł/kg. To jest taki duży s-h, bo na Ogrodach jest jeszcze taki mały w tych budkach, przy naleśnikarni, co był tam zawsze.

 

Ja za te 4 rzeczy dałam 18 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×