Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Przygody mikołajka są super! Ja czytam D-dAy. Wcześniej czytałem umierający detektyw. Kryminał, bardzo fajny dzieje się w Szwecji. Detektyw jest po udarze i rozwiązuje zagadkę zabójstwa dziewczynki sprzed wielu lat. Poleca ktoś jakieś szwedzkie kryminały, ale nie Lrssona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Różne rzeczy ostatnio czytam. Od fantasy, poprzez kryminały, aż po romanse i erotykę. Obecnie czytam Nic nie trwa wiecznie Maureen Lee i jak na razie podoba mi się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam tylko książki z gatunku fantasy, gdzie występują motywy związane z magią, nadprzyrodzonością, mitologią i istnieniem fantastycznych światów. Bardzo lubię Tolkiena i Anne Rice. Książki wypożyczam z biblioteki.

Teraz czytam "Harry Potter i Czara Ognia"

Podczas wakacji na niebie pojawia się Mroczny Znak - symbol śmierciożerców, którzy służą Voldemortowi. Harry pomimo niebezpieczeństwa, kolejny raz powraca do Hogwartu. Zbliża się Turniej Trójmagiczny, w którym konkurować mają przedstawiciele trzech szkół magii: Hogwartu, Beauxbatons oraz Durmstrangu. Czara Ognia ma za zadanie wybrać jednego ochotnika z każdej szkoły. Mimo, że Harry nie zgłaszał się do Turnieju, Czara wybiera go jako drugiego przedstwiciela Hogwartu (pierwszym jest Cedrik Digory). Okazuje się, że uczestnictwo Harrego w Turnieju Trójmagicznym było pułapką. Kiedy podczas ostatniego zadania Harry i Cedrik równocześnie dotykają zwycięskiego pucharu, zostają przeniesieni w miejsce przebywania Lorda Voldemorta, który odzyskuje swoje ciało i moc. Walczy on z Harrym, a w między czasie Peter Pettigrew zabija Cedrika. Następnie Potter przenosi się z powrotem do Hogwartu, gdzie jedynie przyjaciele i dyrektor Dumbledore wierzą w powrót Voldemorta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Jesteście na Lubimy Czytać? Mogę Was pododawać? :-) Jak ktoś się zgadza to poproszę na PW linka/nick :)

 

Ja właśnie czytam "Rzeźnię numer pięć" Vonneguta. Jo Nesbo taki znany dużo o nim słyszę, muszę wreszcie też przeczytać :-)

 

Ooo, mam "Rzeźnię..." na mojej długiej liście do przeczytania. ;) Zaciekawiła mnie, gdy miałam fragment na zajęciach do przetłumaczenia. :P

 

Możesz mnie dodać, mam link w podpisie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, pytam bo ja kupuje :hide:

Ja też.

Mam w planach kupić takie książki.

James Rollins Mapa Trzech Mędrców.

Graham Masterton Czerwone Światło Hańby.

Andrzej Pilipiuk Reputacja.

Marek Krajewski Arena Szczurów.

Tess Gerritsen Umrzeć Po Raz Drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam tylko książki z gatunku fantasy, gdzie występują motywy związane z magią, nadprzyrodzonością, mitologią i istnieniem fantastycznych światów. Bardzo lubię Tolkiena i Anne Rice. Książki wypożyczam z biblioteki.

Teraz czytam "Harry Potter i Czara Ognia"

Podczas wakacji na niebie pojawia się Mroczny Znak - symbol śmierciożerców, którzy służą Voldemortowi. Harry pomimo niebezpieczeństwa, kolejny raz powraca do Hogwartu. Zbliża się Turniej Trójmagiczny, w którym konkurować mają przedstawiciele trzech szkół magii: Hogwartu, Beauxbatons oraz Durmstrangu. Czara Ognia ma za zadanie wybrać jednego ochotnika z każdej szkoły. Mimo, że Harry nie zgłaszał się do Turnieju, Czara wybiera go jako drugiego przedstwiciela Hogwartu (pierwszym jest Cedrik Digory). Okazuje się, że uczestnictwo Harrego w Turnieju Trójmagicznym było pułapką. Kiedy podczas ostatniego zadania Harry i Cedrik równocześnie dotykają zwycięskiego pucharu, zostają przeniesieni w miejsce przebywania Lorda Voldemorta, który odzyskuje swoje ciało i moc. Walczy on z Harrym, a w między czasie Peter Pettigrew zabija Cedrika. Następnie Potter przenosi się z powrotem do Hogwartu, gdzie jedynie przyjaciele i dyrektor Dumbledore wierzą w powrót Voldemorta.

Znam wszystkie książki.Z Harrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×