Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Częstochowa] Święte miasto... ;)


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

To dopisuje sie i ja - Ola z Czestochowy. Przez jakis czas czytalam to forum - pomagala mi swiadomosc, ze istniejecie, no i rozpoczelam leczenie (o kilka dobrych miesiecy, jesli nie lat, za pozno) A teraz postanowilam sie 'ujawnic' Wczoraj wieczorem siedzialam sobie na lawce w parku (do decyzji wyjscia dojrzewalam dluuugo) i obserwowalam ludzi...wszyscy byli tacy zadowoleni z siebie, pewni siebie...tacy wystrojeni...ale przde wszystkim odwazni i wyluzowani, i tacy 'wyeksponowani. Podczas gdy ja najchetniej krylabym sie w mysiej dziurze - choc nie zawsze. Zrodzilo to pytanie - czy oni naprawde sa tacy, czy wszyscy sa tacy? Przeciez wiem, ze sa tez tacy ludzie, jak Wy - o ktorych czytam, ktorych wypowiedzi analizuje, a ktorych nigdy nie widuje, nigdzie. Oczywscie nie musze pisac, jakie poczucie wyobcowania to budzi....siedzenie na takiej laweczce i takie obserwacje

Takze - jestem, jestem z wAMI na forum, i jesli tylko jest nas wiecej z Czestochowy, a ktos mialby ochote chocby poczuc sie 'mniej wyobcowany;, to to chyba jest wlasciwie miejsce. To forum, ten watek...

Pozdrawiam wszystkich cieplutko. Jakby co, moje gg: 3624395

Ola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, ciekawe czy ktokolwiek przyjdzie. To takie samo gadanie, jak z kims kogo się dawno nie widziało. 'koniecznie musimy się spotkać na kawę, pogadać!' 'tak,tak oczywiście, zgadamy się'

a mieliście już jakieś spotkanie? biznes centrum miejscem dla nerwusów?! hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, to zalezy od średniej wieku, ludzi, którzy jednak chcą się spotkać. Watpie, czy taki zlot nerwusów wypali. Co innego po 2-3 osoby. Ale biznes centrum?! Ja w sumie mogłabym się z kimś spotkać i poużalać się trochę, bo znajomi mnie raczej nie rozumieją...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maturzystko droga, rówieśniczko moja, ale nie uważasz, że to takie troche dziwne? co innego pierwej pogadać na gg, i dopiero. I jak to będzie, kiedy się już spotkamy, każdy zacznie swoją tyradę o tym, jak to ma przerąbane? Mogę sie założyć, że spotkanko nie odbędzie się. Może pojedyncze sztuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krolowamarysienka.i - masz na pewno trochę racji. Jestem jednak tak zaskoczona, że jest nas całkiem spora grupka z Cz-wy, że aż mi coś tam w środku podskoczyło na samą myśl, że mogłabym sobie wreszcie porozmawiać z ludźmi, którzy przechodzą niemalże to samo co ja i pewnie mnie jakoś zrozumieją. O. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka-Po, a do jakiej poradni chodzisz?

Bo ja nie chodze np niestety nigdzie, i nie mam zdnego lekarza prowadzacego, nie wiem, komu zaufac, zeby znow nie wpedzil mnie w benzo. Moze mozecie polecic jakiegos dobrego lekarza w Czestochowie, ktory pomaga przy bezsennosci i nerwicy, i traktuje pacjentow powaznie, a nie jako farmakologiczne kroliki doswiadczalne?

Pozdrawiam wszystkich

Ola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po jak to miło poznać kolejną przyjazną duszę z Mojego miasta na forum ;) A poza tym to Ja tez sie zapisalem na Orkana... Jak bylo zapraszam do odpowiedniego tematu... Może sie kiedyś spotkamy podczas takiej terapii ;) Pozdrawiam serdecznie i życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku oby był lepszy od poprzedniego ;) Do zobaczenia kiedyś tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7585313 rodowity czestochowianin nerwus zaprasza do rozmowy.

pozdro, a nerwica jest choroba uleczalna z medycznego punktu widzenia w wielu przypadkach.

przyczyna to pewne sklonnosci, slabosci charakteru, nadwrazliwosc. tego nie wyleczysz. ale nerwice wyleczysz.

pozdro600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Częstochowy i nawiązałabym kontakt z kims\ś kto też cierpi na to choróbsko, jak sobie radzi i w ogole, może ktoś zna dobrego psychologa itd?

 

[*EDIT*]

 

Podaje też swojego maila i gg : jchmm@interia.pl gg 7923034 gdyby ktoś chciał napisac do mnie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×