Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, nie jestem na bieżąco, ale czy Ty nie miałaś przypadkiem obiektu swoich westchnień, który adorował Cię nieustannie i zachwycał się Twoją niebanalną osobowością? Był, jest, będzie? Piszę pamiętnik i brakuje mi tej informacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana , nie martw się na zapas! Już zaraz wszystko będzie wiadomo.

 

Młodego muszę jeszcze przepytac z Inwokacji, resztę zrobiliśmy.

Przyznam się, że brakuje mi bardzo takiego dnia tylko dla siebie... Nawet jak mam wolny piątek to i tak muszę się zając domem. Może w ferie uda mi się wyłudzic w pracy dzień wolny i na spokojnie w ciągu dnia poświęcic czas tylko sobie. Uwielbiam moją rodzinę i jest to skarb największy, ale dla takiego wolnego ptaka jak ja jest to też duże poświęcenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, jak sobie wyobrażę, że miałabym za takie pieniądze chodzić KILKA lat, to mi się od razu pogarsza.

 

Zalatana23, moja wyciąga wnioski, ale często są to rzeczy, które albo sama wiem, albo każda bliska osoba powiedziała by mi zupełnie za darmo.

 

Chyba wolę sobie kupić sukienkę niż płacić za opowiadanie komuś, że mnie dzieci w szkole nie lubiły.

 

Przespałam się po południu i jestem przymulona. W sumie mam ochotę na piwo, ale muszę być rano w pełnej gotowości, bo czeka mnie trudna rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór :D

 

Niedziela prawie za nami...

Troszkę popracowałam dzisiaj, bo ileż można leżeć - męczy mnie nic nierobienie ;)

Czytałam, że u Was się dzieje...

 

amelia83, ja też trochę martwię się, czy uda mi się jutro dostać do lekarza-mam wątpliwości, bo niektóre objawy minęły, więc zapewne pielęgniarka będzie kazała mi czekać do przyszłego piątku /6lutego/ :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to ciasto wyglądało cudnie i smacznie :D

Ja też często Jej słucham - bardzo lubię :!:

Byłam na spacerze, pół godzinki, ale jest fajniutko-śnieżek, mrozek ok.-1oC, swieżo, przyjemnie :D

Chciałabym dostać się do gina...bo okazało się, że p.doktor, do której chodziłam czasem prywatnie, ma urlop-za tydzień, po feriach wraca. W przyszłym tygodniu mam też wizytę na NFZ. Zobaczę, co uda mi się jutro załatwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, boję się przed jutrzejszą rozmową z terapeutką, ale cieszę się na myśl o zaoszczędzonych pieniędzach :hide:

 

A okazało się, że jednak będzie stypendium. A kolega odsprzedaje swoje książki gwiezdnowojenne, których nie czytałam, więc będę przebierać jak w ulęgałkach.

(Ale nie ten przystojny kolega, inny kolega, ale ważne, że kolega).

 

-- 25 sty 2015, 21:33 --

 

platek rozy, ja wam zazdroszczę tego plumkania. Ja się rzadko myję, bo mam głupią wannę, w której się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałam swoje fotki na konkurs :mrgreen: Niech się dzieje co chce !

 

-- 25 sty 2015, 21:54 --

 

Chyba wolę sobie kupić sukienkę niż płacić za opowiadanie komuś, że mnie dzieci w szkole nie lubiły.

Też Cię nie lubiły :shock: ? A ja już myślałam, że ja jedyna taka nieprzystosowana byłam :why:

Na spamowej panuje jakieś dziwne pokrewieństwo dusz :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Cię nie lubiły :shock: ? A ja już myślałam, że ja jedyna taka nieprzystosowana byłam :why:

Na spamowej panuje jakieś dziwne pokrewieństwo dusz :angel:

Ja chodziłam do chorej szkoły, był podział na klasy dla lepszych i gorszych, tak że w lepszej połowa klasy to byli dobrzy uczniowie, w naszej gorszej byłam tylko ja, więc mnie wypychali na różne apele, konkursy, wmawiali ludziom, że ja się dużo uczę (nic się nie uczyłam, po prostu niektóre rzeczy umiałam sama z siebie, a reszta z panicznego strachu przed złymi ocenami), a w domu rodzice mówili tym dzieciom, że jedynaki są rozpieszczone i samolubne, bo zawsze dostają wszystko co chcą (moi rodzice nie byli bogaci) i wolno im było mnie przezywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ile tego stypendium będziesz miała w przeliczeniu na polskie złote :roll: ?

Ja też rzadko biorę kąpiel ( bo się nudzę w wannie :lol: ), a do niedawno nie było to w ogóle możliwe, bo mieliśmy źle zrobiony pion i sąsiadom lało się z lampy :lol:

 

Ale Ty przecież nie jesteś jedynaczką :shock: ??? Jak zwykle czegoś nie kaman :bezradny:

 

-- 25 sty 2015, 22:41 --

 

jasaw, dziękuję Aniu :uklon:

I trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze z Twoim zdrowiem :mhm:

 

Wygląda na to, że tylko my z cyklopką reprezentujemy Spamową :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jeżeli traktujesz go poważnie, to tak :bezradny:

Ja na forum znalazłam swojego zaginionego brata, ale przy okazji okazało się, że on oprócz mnie odnalazł także drugą siostrę :time:

Cóż, bywa ... w każdym razie on twierdzi, że jesteśmy zupełnie inne, więc chyba git. Jedynie imiona mamy trochę podobne :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna konkurencja w tym konkursie piękności, będzie słabo.

 

Pograłam godzinkę w grę, trochę tam scenariusza odblokowałam. Teraz selerzę. Nie chce mi się spać, bo pospałam po południu. Kłuje mnie pod mostkiem. No i się stresuję jutrem, bo muszę jakoś wymówić ładnie, żeby nie zdenerwować, nie zrobić przykrości, ale też się nie dać zmanipulować, że o rety nie wolno przerywać, czeba czekać na efekty. No nie będzie to miłe, choćbym się postarała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×