Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, ja tez jestem rak :D

 

Cognac, hey :********* niestety czlowiek zostaje sam chociaz znam osoby ktore maja duze wsarcie od bliskich , ja nie mam za wielu bliskich zeby miec wsparcie a najblissza mi rodzina (siostra mamy) nie rozumie mojej choroby i wlasnie daje rady typu wez sie wgarsc albo nie wymyslaj sobie chorob.

 

Niebawem pedze do lekarki chociaz nie chce mi sie ni w zab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są 4 raki - płatek róży, Cognac, PannaNatalia i Jerzy1962 oraz 4 byki - kosmostrada, mirunia, acherontia-styx i cyklopka

 

Musimy się trzymać amelka razem :great: ... bo widzisz, że jesteśmy w mniejszości :?

 

Jeszcze niech nam się Zebrec i zaczarowanaaa określą ! jasaw chyba jesienna :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

No i tyle się śniegiem nacieszyłam , co na spacerze z psem z rańca. Teraz pada deszcz. Wszyscy ziewają, głowa boli, dokucza pogoda, oj dokucza. Już jestem zmęczona tym chodzeniem na rehabilitację, a na razie żadnej poprawy nie odczuwam. Jeszcze muszę wytrzymac do prawie połowy lutego...

 

Zalatana23, Ty dzielności nasza! Brawo Lwico! ;)

 

Nie wiem, czy to jest znamienne, że na Spamowej takie zatrzęsienie Raków i Byków...

 

A co do ograniczania jedzenia, to pierwszy raz w życiu muszę uważac na jedzenie, przez ten głupi lek który powoduje, że puchnę nawet od oddychania. Nie czuję się z tym dobrze, że nie mogę jeśc tego co chcę i ile chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam od psychiatrki, zmartwila sie ze mi tego peselu na recepcie nie wpisala ,ze stoje w miejscu i zdziwila sie ze nie bojam sie wezy i innych gadow a bojam sie siedziec u niej w gabinecie :P

 

W kazdym razie powoedziala ze prxzede mna jak chce sie czuc lepiej na dluzej to kilka lat terapii, super pocieszajace. :why:

 

Jestem zmczona jak diablki bo wyczekalam sie w kolejce poltorej godziny , z domu wyszlam o 14.30 i wrocilam teraz.

Pogoda straszna pada taki jakby malenki sniezek ktory zaraz rozmaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana!!! Nie wiem nawet jak cię troszku chociaż podtrzymac dziś na duchu, bo sama mam dziś mało siły. Czuję się bardzo bardzo zmęczona wszystkim. Niedługo ten dzień się skończy, a może jutro będzie lepiej Plateczku. Trza przeczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dopiero wróciłam, dzień trochę lękowy

chlapa, ciapa, a rano cieszyłam się ze śniegu :evil:

 

mój znak zodiaku , ryba, idealnie do mnie pasuje...'oderwana od rzeczywistości, bujajaca w obłokach, wrażliwa' :?

 

mam książkę K. Michalak 'poczekajka' siostrzenica mi wypożyczyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×