Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, u mnie był juz niby ten czas. Na psychoterapie nie moge sie dostac. Byłam na jednym spotkaniu z psychoterapeutą po czy okazało sie ze musze sie zapisać za 3 miesiące na 3 miesiace i juz mi nie nie udało :( prywatnie nie pójde, bo mnie nie stać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Sporo kilometrów, wow :) Nie ma co się przejmować jakoś specjalnie opinią otoczenia. Ech ja wiem, łatwo mi się gada, bo mieszkam teraz w Kraku, a sama "uciekłam" z małej miejscowości (wcale znów nie tak małej, bo 15-tysięcznego miasta), z powodu wstrętu do takiego wiejskiego gadania i wytykania ludzi palcami, to jest okropne i chyba wielu z nas sobie zdaje sprawę, jak truje życie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, zazdroszcze :) mnie tylko przekierował do pokoju obok do psychologa. Sama sobie terapie musze robic codziennie- walczac. Powiem Ci szczerze, że w sumie nie wiem czy terapia by mi pomogła bo tez mam jakies złe nastawienie do takich spotkań. To chyba trzeba od poczatku miec nastawienie zeby sie na maksa otworzyc i wtedy moze cos to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ponad 10, zajęło 2 godz. więc myślę że 12-13.

 

Megi_, właśnie zimą gdy mało słońca powinno się spacerować bo to przeciwdziała sezonowej depresji.

 

Cognac, uwielbiam moją wieś a zwłaszcza las, ale te "łatki", obgadywanie, plotki bywają ciężkie tym bardziej że leczę się u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Śnił mi się dzisiaj ten pan. Chyba znak, że dawno nie byłam na koncercie. Albo że lubię Niemców z siwymi włosami na klacie.

 

[videoyoutube=mV3RTQzW2Lw][/videoyoutube]

 

Dzisiaj będę miała fajną lekcję, bo planuję użyć disney'owskich księżniczek jako materiałów dydaktycznych.

A potem mam po drodze takiego dużego Rossmanna :mrgreen:

 

A jutro jeśli będzie mnie miał kto podrzucić, to zaatakuję ciuchy w Carrefourze, bo w ogóle mam jakoś mało ubrań, 2 lata ponad prawie nic nie kupowałam :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :)) ja dzisiaj lepiej :yeah:

 

tak tu podczytałam, pisałyście o terapii i tak sobie myślę jak to będzie z moją

w srodę mam 2-ga konsultację rano a potem umówiłam się z koleżanką, bo ma akurat wolne więc bardzo się cieszę

na terapię będę miała 60km w jedną stronę i tak codziennie prez 3 miechy a mi bardzo zależy na tej terapii będę miała czas po drodze czytać :yeah:

 

dziś wstałam ok 8 , siostra wpadła na śniadanko i kawkę, potem się plumknęłam wysuszyłam i poszłam do siostry na chwile do pracy coś jej zanieść, w sumie dzisiaj to ze wszystkimi moimi siostrami się widziałam a mam ich 3 :D

wróciłam i zrobiłam sobie małą kawkę, bo jakoś mnie zmuliło jak wyszłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, dziękuję :smile:

 

Kurczę,chyba znowu muszę zacząć nosić okulary.Ostatnio szybko męczą mi się oczy

właśnie ubrałam okularki, też nosze a le ja bardziej do ozdoby :pirate: , od kilku lat marzyły mi się okulary, kiedys, kiedyś jak byłam u okulisty on zalecił mi okulary a wtedy to nie chciałam nosic, w zeszłym roku trafiłam do okulisty-optyka bo badanie wzroku miałam za darmo i wybrałam sobie okularki, mam wadę -0,5 , na poatku nosiłam non stop, a teraz leżą i czasem do kompa lub książki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :********* wrocilam do domku od Madzi. Bylam jeszcze w sklepie , ale juz kasa sie konczy , porfel wita kwota 9.80 wiec nie ma zczym szalec ;) Dobrze ze w piatek dostane pieniazki za pilnowanie Madzi to wykupie ten spamilan.

Glowa mnie boli od ranca tak migrenowo nad jednym okiem ale ponoc jest bardzo niskie cisnienie. Wzielam procha nie minelo.

Ponakrecalam sie przed wyjsciemz e nie dam rady , ze zemdleje , ze na pewno wpadne w slabosci jak na terapii i u fryzjerki ale jakos za wiele to nic sie nie dzialo.

 

Dzisiejsza z fb:

Tak. Napisz to sobie. Napisz, że jest ciężko i że boli jak cholera Zamęczasz samą siebie, praktycznie kopiąc leżącego. Trwasz nieprzerwanie w jakimś pomylonym, nakręcanym do granic śnie, który w zasadzie jest jedynie wytworem Twoich oczekiwań i poprzeczek, którym naprawdę niesposób sprostać.

Skończ z tym. Przerwij raz na zawsze. Po prostu żyj i wczuj się w puls tętniącego w Tobie i wokół życia.

 

Jak Wam mija dzionek?Ja ide obiad zajadac, gotuje juz wode i grzeje zupe --- mam krupnik na kurczaku i pyzy na drugie ...Nic wyszukanego :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×