Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem muszę zrobić rundkę po ciucholandach, bo spodnie i bluzy bardziej mi się opłacają w zwykłych sklepach, ale na T-shirty i sukienki zapoluję w szmatach.

 

Ja generalnie lepiej wyglądam w ciepłych kolorach, a czerń z bielą też jest bdb, zupełnie inny temat niż sama czerń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, PannaNatalia, tez kupuje w ciuszkolandach :) bardzo to lubie , nwoe rzeczy to tylko na wyprzedazy albo mam takie sklepy "Inna" i tam czasami cos kupie bo maja ceny od 9,90 do 39,90 i to 39,90 to jest za spodnie , sukienki czy zakiety.

 

-- 29 sty 2015, 17:13 --

 

mirunia, tak chyba taki dzien wlasnie ale juz jestem zmeczoan takim samopoczuciem.

Co tam masz dobrego do jedzonka na obiad? :)

 

Ja maznelam oczy maskara , i sie umylam oraz ubralam w cos bardziej wyjsciowego i czekam na tego kolege z ksiazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literatury chyba nigdy nie stworzę, bo brakuje mi fabuły. Natomiast takie "dziennikarstwo muzyczne" sprawia mi radość, bo skoro mam już wyrobione zdanie o niektórych zespołach i gatunkach, to mogę dzięki temu jakoś nakierować nowych fanów na płytę, albo nową płytę na fanów. Niektórym zespołom należy się trochę darmowej reklamy, a niektórej młodzieży troszkę kształtowania gustu :angel:

 

-- 29 sty 2015, 17:23 --

 

Chyba zaraz muszę wyłączyć internety, bo nachodzą mnie dziwne rzeczy.

Po pierwsze fejsbuk mi każe dodać do znajomych przystojnego kolegę, ale ja się nie dam, albo się lepiej poznamy na żywo, albo wcale.

A dwa, oglądam zdjęcia jednego z moich ulubionych wokalistów i stwierdzam, że muszę go obsadzić w moim filmie.

 

Bo wiecie, ja nie mam epizodów manii, ale czasem bardzo mi się wydaje, że muszę zekranizować jedną książkę oraz sfilmować jedną biografię, mam już część obsady i bardzo mnie to wzrusza :cry: Nawet trochę w totolotka grałam, jak były kumulacje, żeby mieć budżet. Parę milionów i wsiadam w samolot do Kanady :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór kochani :papa: ja się zdrzemnęłam i mi lepiej, obudziła mnie siostra, wpadła na chwile i pojechała na zumbe,

tak apropo ciuchów to ja od dzieciaka po lumpeksach buszuję, tam zawsze coś oryginalnego, nietypowego no i cena :105: lubię inne ciuchy, z siostra starszą chodziłyśmy po koszalinie czy warszawie jak tam mieszkali ja byłam w podstawówce, ona mi to zaszczepiła no i tak zostało ;) a gatunek tez często się lepszy trafi

moja kumpela z dołu wyjechała dziś na kilka tygodni i jakoś mi tak dziwnie smutno, kontakt do tej pory miałyśmy sporadyczny, bo ja tu nie mieszkałam...

 

macie tak czasami, że Wam się wydaje, ze powinniście się urodzić w innej epoce? :shock::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana to pyszny obiadek , i masz na dwa dni , w razie zlego samopoczucia.

Ja na dzis mialam makaron ze szpinakiem :) uwielbiam :105:

 

Kolega ode mnie poszedl przed chwila ale bylo bardzo sympatycznie. Przyniosl mi kilka ksiazek do czytania:)

Powiedzial mi jdna rzecz... ze nie boi sie o mnie az tak bardzo bo wie ze ja zawsze wstane z kolan i pre do przodu , wie ze jest mi bardzo ciezko bo taka choroba plus inne czysto fizyczne t o nie lekka sprawa i ze mnie podziwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciepło u nas , że musiałam przykręcic ogrzewanie. :shock:

Czas na odpoczynek i herbatkę.

 

cyklopka, bardzo fajne marzenie. W zasadzie chciałabym takie miec, bo ja już chyba nie mam marzeń, choróbsko mnie z nich odarło. Może dzięki terapii znów coś mi zakwitnie w głowie...

 

mirunia, może i dobrze że jednak paskuda nam dokucza, bo nie wychodzimy z wprawy walczenia z nią. Cały czas jesteśmy zwarte i gotowe. ;) A życ się jakoś da... Ktoś by powiedział "ale co to za życie", ale tak nie wolno myślec. :nono:

 

Pies mi właśnie przyniósł, radośnie machając ogonem, w prezencie skarpetki z kupki przygotowanej do pakowania... Zwariuję z tym futrzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bardzo milo , ja zreszta ogromnie lubie tego kolege , znamy sie juz z 10 lat i to jedna z niewielu osob ktore mnie w chorobie nie zostawily.

 

Psa masz mega! z ta skarpeta:D :mrgreen::mrgreen:

 

amelia83, Kochana to moj taki kolega z ktorym sie dluuugo znamy :)

A z ksiazek mam Mankella dwie , i jeszcze mam Piekary cykl inkwizytorski bez dwoch pierwszych tomow bo czytalam

 

1.Sługa Boży

2. Młot na czarownice

3. Miecz aniołów

4. Łowcy dusz

5. Płomień i krzyż: Tom 1

6. Ja inkwizytor. Wieże do nieba

7. Ja inkwizytor. Dotyk Zła

8. Ja inkwizytor. Bicz Boży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×