Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na śniadanie kawa... wiem niezdrowo ale nie mogę za bardzo jeść ;/

amelia83, ja ogólnie remontów nie lubie bo tyle bałaganu sprzątania, przestawiania i w ogóle ale potem jaki jest efekt i jak jest przyjemnie :):):) na pewno super urządzisz sobie pokój:)

ja myślałam żeby pojechać po fleki do miasta ale nie wiem jak tam będzie z organizacją transportu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, :******* super bardzo sie ciesze ! :)

 

 

zaczarowanaaa, Hey :******* ja jeszcze tez nie do konca wiem co bede dzis robila, poki co sie umalowalam i wyjde do apteki i do sklepu .

 

amelia83, Slonce wejdz w zakladke panel uzytkownika i tam masz tez zakladke wiadomosci i stamtad przeczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczarowanaaa, ja rano w kolejności :banan lub cosik innego, tabletki, kawa i papieros ogarnianie sie jak wychodzę od razu, drugi papieros i mogę wychodzić jak nie wychodzę z domu to ten sam rytuał i łaże w tym czym śpię, :D

 

-- 24 sty 2015, 11:25 --

 

tez nie lubiłam remontów, ale teraz czuję, że łapię wiatr w żagle i mam siłę, by wiele rzeczy zmienić w moim zyciu,

pozbywam sie chaosu w głowie i wokół siebie :angel:

mirunia, u mnie słonecznie ale dziś postanowiłam nigdzie nie wychodzić... :D

chyba ze do piwnicy i do śmietnika i jak jak ostatnio do pojemnika caritasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

To i ja wpadam się przywitac, widzę dzisiaj jesteśmy prawie w komplecie, tylko chłopaków jeszcze nie ma. ;) Dzisiaj macie lepsze głosiki, co mnie bardzo cieszy.

A ja niedawno wstałam :shock: , nie pamiętam kiedy tyle gniłam w wyrze, coś mnie głowa cmi, czy doszła do mnie fala migrenowa, czy też po prostu za długo spałam.

Nie mogę się ogarnąc, jeszcze nie wiem, co będę robic, zaraz ustalimy plana przy późnym śniadaniu. Na razie tylko wiadomo, że energii ze słońca nie poczerpiemy, bo go znów nie ma .

 

amelia83, jak dobrze że ci lepiej. Zwykle taka chęc zmian, porządków w otoczeniu następuje przy zmianie, czy też potrzebie zmiany w ogóle. Czyli idzie u ciebie wyraźnie ku lepszemu, nie tkwisz w stagnacji i super.

 

mirunia, a ty Słonko pełna energii, już dzielnie furkoczesz od rana. :smile:

 

platek rozy, Plateczkowa chyba dziś lepiej, co? Ciekawe, co wymyślisz na dzisiejszy dzień, czy po prostu się będziesz luzowac.

 

zalatana23 - czułam, że będzie fajnie i się miło zasiedzisz. :great:

 

zaczarowanaaa - jeszcze nie wiadomo jak się dzień rozwinie, porób coś, przegoń te głupie myśli. Nie daj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no co ty, ja uwielbiam takie posty, przynajmniej jest co poczytac. :D Ja zresztą też jakoś specjalnie zdawkowa nie jestem, jak naskrobię, to na pół ekranu :mrgreen:

 

Na razie muszę się oporządzic - zmyc pazury, bo wstyd nawet do spożywczaka z tym wyjśc, głowę umyc (choc teoretycznie pod czapką można schowac ;) ). Może listę podpiszę w lumpku, ale o tej porze to już wszystko przebrane...

A potem rozbierzemy choinkę, bo nie chciało nam się wcześniej i teraz podejrzewam, że jak zdejmę jedną bombkę to szuuuu i wszystkie igły pójdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, halo Kochane moje :******** :mrgreen:

ja wlasnie wrocilam , bylam z siostra w markecie budowlanym i w carfourze.

Ona kupowala farbe do drewna bo jakies drzwi beda malowali a ja sobie wzielam taki fajny organizer na moje koraliczki --- 8 zl tylko zaplacilam a duzy i ma mnostwo przegrodek ,ale jestem zadowolona!

Drugie co mi sprawilo przyjemnosc to to ze ubralam welniana kiecuszke , cieple rajtopki i do tej kiecuszki zalozylam taki fajny naszyjnik ktory dostalam wczoraj .To szykowanie tez mi sprawilo radosc.

 

kosmostrada, a ja mam jeszcze ubrana choinke :mhm::mhm: ale tak lubie ja zaswiecac jak przychodzi wieczor.

 

mirunia, pomalowac ma mi pomoc moj znajomy , takze mam nadzieje ze to sprawnie pojdzie.

 

 

Na po poludnie planuje ogladac film (jeszcze nie wiem jaki ale cos tam wybiore)i pozniej chyba pojde do sasiadow .

 

-- 24 sty 2015, 14:30 --

 

Pogoda wstretna , sypie snieg ale taki mokry i topnieje i sypie i tak w kolko... w domu jednak zas sie gorzej czuje sama .

A na zakupach tak fajnie bylo.

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To coś się podziało dzisiaj i pretekst był, żeby się ustroic... Ja to chyba dziś nawet się nie umaluję, tylko noc przypudrowałam, coby na chwilkę wyjśc. Ja to ci nawet trochę zazdroszczę tego śniegu, bo przynajmniej przez okno ładnie wygląda jak pada.

Moi znajomi choinkę mieli do Wielkanocy, w pewnym momencie już niezwykle designerską, bo została bez jednej igły :D

 

Wpadłam do lumpka, kupiłam sobie swetrzysko za 7 zeta- z golfem, szary melanż. Brakuje mi swetrzysk, bo jak pisałam w pracy marznę, a w kółko w tym samym nie chce mi się chodzic. Na przecenach są nawet fajne, ale już kasy nie mam, a szkoda...

Dobra, wypiłam herbatę i idę z psem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak , przynajmniej wyszlam gdzies .

Kochana jaki to ten sweterek? Uwielbiam melanzowe :105::105:

Wiesz , mojej choince chyba grozi to samo :D bedzie stala az sie wieczory zrobia krotsze :D

 

Nastawilam zupe pieczarkowa a na drugie nie mam pomyslu , chyba zrobie frytki z piekarnika i jajko sadzone?

 

Mam pytanie --- Dziewczyny macie sprawdzone przepisy na potrawy z kasza gryczana? mam jej jeszcze kilka woreczkow z Mops i chcialabym wykorzystac do czegos smacznego.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z psem - zimno i nieprzyjemnie, żadna frajda.

platek rozy, ja też uwielbiam melanż! sweter niestety zbyt gruby nie jest, ale zawsze to sweter, najwyżej puchową kamizelkę zarzucę. Gruby melanż -czarny+szary+biały, prosty w kroju, lekko opadający golf, trochę przykrywający pupsko.

Bardzo lubię gryczaną, ale u mnie monsz nie znosi, więc jem tylko na wyjściach... Tak jak pisze Panna Natalia super z gulaszem, zrazami, sosem pieczarkowym, dla mnie nawet bomba ze skwareczkami boczkowymi. Jadłam kiedyś z białym sosem do kurczaka nadziewanego szpinakiem i też pychota.

 

Dziecko mnie molestuje na KFC. Nie pochwalam śmieciowego jedzenia, ale raz na jakiś czas się uginam. Potem skoczymy po zakupy na obiad na jutro i tak minie dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero usiadłam na kuper :P zrobiłam kawkę i nie mam faworków mirunia, ostatnio jadłyśmy z siostrą takie pyszne, leciutkie, kruchutkie jak jechałam z siostra do p-nia na giełdę wielkopolską ale lepiej zapytać czego my nie jadłyśmy po drodze w aucie, non stop coś szamałyśmy

 

ja mam ochotę zrobić jakieś ciacho może jutro rano..

wiecie co byłam jakiś czas bez neta..tak czekałam aż go będę mieć a tera jak już mam to sama nie wiem od czego zacząć/ :mrgreen::P

PannaNatalia, lubię, bardzo lubie, a sama nie robiłam jeszcze ;)

gdyby nie to, że zjadłam bigos to bym się wprosiła :yeah:

kosmostrada, :*****

z kfc lubie twistera mniam

 

platek rozy, pisałam na fb ale już wszystko wiem jak tu doczytałam :***

 

jakas nostalgia mnie ogarnęła...tak patrzę na swój pokój tyle wspomnień chyba przystopuję na dziś z porządkami w końcu weekend :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemogłam się w tę pogodę ( Płatek potwierdzi ) i poszłam z buta godz. w jedną stronę oddać książki do biblioteki. Prawie nic nie widziałam, bo mi cały czas okulary zasypywało. Ale ja w sumie lubię taką pogodę ... a Park Jordana, taki uśpiony, lekko śnieżkiem oprószony, bajka :105:

 

platek rozy, ja za gryczaną średnio przepadam, ale jest naprawdę bardzo zdrowa, bezglutenowa i jako jedna z niewielu działa na organizm alkalizująco i znosi skutki zakwaszenia po innych produktach ( takich jak słodycze, mięso, ryby czy jajka ). Wiem, że niektórzy robią papryki nadziewane kaszą gryczaną zamiast ryżu :P

 

A powiem Wam taką ciekawostkę odnośnie kaszy gryczanej. Jak byłam u jednego psychiatry to mi powiedział, że on codziennie zmusza swoją żonę do gotowania gryczanej i w zamian za to, że ona razem z nim tę kaszę wcina, dostaje 200 zł miesięcznie bonusa :mrgreen: Nie ma to jak motywacja do zdrowego jedzenia !

 

Nie wiem, czy wiecie, ale jest od jakiegoś czasu dostępna w sprzedaży mniej znana kasza gryczana nieprażona ( jaśniejsza, ma mniej wyczuwalny posmak gryki, trochę taka nijaka w smaku ... dobra do krupniku ).

 

-- 24 sty 2015, 16:55 --

 

amelia83, tylko w tym szale sprzątania i pozbywania się gratów, nie wywal sobie przez przypadek łóżka, bo zostanie spanie na ziemi :mrgreen: a widzę, że nastrój masz bojowy :pirate:

 

-- 24 sty 2015, 16:59 --

 

platek rozy, takie cosik nabyłam w Lidlu

2__32804_3.jpg

 

Teraz tylko wypada się zmobilizować do użytkowania tego ustrojstwa za 19,90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, :mrgreen::mrgreen: nie, nooo, łózko jednak zostawię

takie sprzęty jak ty masz chyba też widziałam...hmmm czyli to jest siła mocna dla hardokrów ? :pirate: te różowe ? :o

przed obiadek byli u nas siostra z synkiem i jej też kilka rzeczy się znalazło, dwa staniczki i jeszcze mam kilka zza małych bo mi cycuszki urosły ..cała urosłam wszerz :mrgreen:

 

-- 24 sty 2015, 17:19 --

 

Arasha, z tym psychiatrą dobre :D

byłas dziś w szkole :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, amelia83, hej Dziewczynki!!! Pozazdrościłam wam i kupiłam sobie w Lidlu taśmę do cwiczeń. Wygrzebałam ją w dziale przecenowym.W lutym kończę rehabilitację i mam nadzieję miec już nawyk cwiczeń. Mam już wielką piłkę, teraz taśma i wio . Dzisiaj ją wypróbuję...

Arasha, niestety mój monsz nawet za tysiaka by gryczanej nie zjadł. :D Jedyna awersja jedzeniowa jaką ma i to od dzieciństwa.

 

Tak jak się obawiałam, dopadła mnie migrena. Wypiłam kawę w KFC, teraz wzięłam procha, bo na oczy ledwo widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak apropo waszych rozmów wczoraj o bezsenności.. ja spie dobrze odkąd zwiększyłam zolafren do 10mg i teraz jest git, właśnie sobie przypomniałam ze mam do odebrania 3 opakowania w aptece...tylko kasy nie mam i będę musiala poprosić znów rodziców :roll:

wcześniej miałam na przemian albo spałam po 3-5 godzin albo non stop spałam ale tak jak mi Kamilka radziła zaczęłam składac łózko i chować koldrę i mama też mnie prosiła bo mieliśmy akurt kolędę z której zwiałam

teraz chce mi się zyć, robić, funkcjonować, dawać radę sama i dawać siebie innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, niedobrze ze migrena Cię łapie :***

ty masz taśmę tą gumową? ja mam różowa taśmę i na niej są pokazane przykładowe ćwiczenia...taka masz ? ja sobie macham i mi się podoba

o, na przecenę trafiłaś. .fajnie

piłkę m kiedyś mi przywlókł od kolegi i poskakałam kilka razy i to tyle

a na co chodzis na rehabilitację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to nie zmuszaj mensza ... niech się biedaczek nie stresuje na stare lata, skoro całą młodość przeżył bez gryczanej :D

 

Ahma, nic się nie przejmuj ! Może to pogorszenie przez zmianę pogody. Trzymaj się i bierz leki ;)

 

amelia83, a ja się cieszę, że mi nie rosną ( już ja bym im dała :time: ). Zawsze chciałam mieć małe ... a kiedyś to w ogóle :hide: Co do tych gum, to ja mam różowe, ale na opakowaniu jest zaznaczone Low tension ( czyli niskie obciążenie ), więc prawdopodobnie dam radę to rozciągnąć ... zresztą i tak wyboru nie było, to był 3 Lidl i ostatnie nierozpakowane pudełko :bezradny:

 

Biorę się za pakowanie gratów, bo za godzinkę będą po mnie mama z wujkiem i jak zobaczą ten rozgardiasz, to :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×